Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

iwwwa napisał(a):
U nas na nogach, uda i teraz przeszlo nizej i na lokciach pozniej a teraz wiecej na recach ma tych plackow. Tez takie szorstkie jakby troche pomaranczowe. I ma tez troszke takich maluskich krostek na buzi. Ja rano dalam kaszke mu na mleku modyfikowanym, zreszta codziennie ja je, wiec to tez w sumie. Kurde nie wiem, zobacze jak dzis co mi powiedzjak pojde na szczepienie. Tylku tu kurde nie badaj. Jak cos pojade do polskiego lekarza. Tylko taki kawal i tyle kasy bierze ze szok.
Zbieram sie powoli. Dam znac pozniej.


trzymam kciuki zeby to nie byla skaza daj znac jak wrocisz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
iwwwa napisał(a):
U nas na nogach, uda i teraz przeszlo nizej i na lokciach pozniej a teraz wiecej na recach ma tych plackow. Tez takie szorstkie jakby troche pomaranczowe. I ma tez troszke takich maluskich krostek na buzi. Ja rano dalam kaszke mu na mleku modyfikowanym, zreszta codziennie ja je, wiec to tez w sumie. Kurde nie wiem, zobacze jak dzis co mi powiedzjak pojde na szczepienie. Tylku tu kurde nie badaj. Jak cos pojade do polskiego lekarza. Tylko taki kawal i tyle kasy bierze ze szok.
Zbieram sie powoli. Dam znac pozniej.


trzymam kciuki zeby to nie byla skaza daj znac jak wrocisz 😘


hmm.. kurde marcel ma to takie jak by liszajki czy cos.... na lokciu , plecach i zebrze... ale to jest z 1cm na 2cm.... 😮
straszycie normalnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Tak Asia do 18tych...Do końca naszych dni będziemy się martwić 🙂
Nasz ortopeda znowu ma powiedzonko: Małe dzieci spać nie dają, a duże żyć 😜


dobre powiedzenie musze zapamietac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Tak Asia do 18tych...Do końca naszych dni będziemy się martwić 🙂
Nasz ortopeda znowu ma powiedzonko: Małe dzieci spać nie dają, a duże żyć 😜


ja po 18stce nie dostarczalam rodzicom zmartwien mam nadzieje ze moj synek tez bedzie taki grzeczny 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie liszaje szorstkie też nam wyszły jak było podejrzenie o skazę. zmiana mleka. ale skazy nie ma, bo normalnie zajada jogurty itp. i wiecie co pomogło?
kąpianie co dwa, trzy dni. śladu po jakiejkolwiek wysypce nie ma.
a Wy z tego co pamiętam to wszystkie jak tu jesteście to kąpiecie codziennie, czy nie?

daj znać Iwwwa co lekarz powiedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam 😞
i dupa oczywiscie. Kuba szczepienia nie mial ze wzgledu na wysypke. Ale babka nie zna sie na wysypkach wiec kazala sie umowic z helga-tak na nia mowie. Czyi do babki od dzieci, ktora MOZE bedzie jutro a moze nie. Trzeba dzwonic. Umowic sie do zwyklej lekarz tez nie ma sensu bo ona sie nie zna a jak przeciez wpisze w kompa wysypka to jej wyskoczy 10 tysiecy diagnoz i ciekawe co by wybrala. Do tej helgi jutro ok 15-16. I tu nastpeny klopot. Otoz helga nie pozwala karmic dzieci niczym innym oprocz mleka do 7 miesiaca wlacznie. Wiec jak jej powiem ze daje inne jedzenie to dostane opierdziel i powie ze mam nie dawac i poczekac z 7 dni i jak nie przejdzie wysypka to przyjsc. Zaloze sie ze tak bedzie. W kazdym badz razie na szczepienie dzisiajsze na pneumo mam przyjsc za tydzien. 😞(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga ja kapie codziennie bo po tym lepiej spi 🙂
Iwona moze i z jednej strony jak bys dawala samo mleko i by nie zniklo to by byla skaza bialkowa ja tak z adasiem mialam i poznie stopniowo wracac do innych posilkow i patrzec czy wysypka sie pojawia czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ja juz sama nie wiem coi jak. Naprawde juz glupia jestem. Tu w ogole nie pozwalaja dawac nic innego oprocz mleka. Nawet jabluszka startego. Nie wyobrazam sobie nie dac nawet jabluszka dac teraz malemu. Ale jak bedzie trzeba...
a i tez kapie codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Asia ja juz sama nie wiem coi jak. Naprawde juz glupia jestem. Tu w ogole nie pozwalaja dawac nic innego oprocz mleka. Nawet jabluszka startego. Nie wyobrazam sobie nie dac nawet jabluszka dac teraz malemu. Ale jak bedzie trzeba...
a i tez kapie codziennie.


nie dziwie ci sie tym bardziej ze lekarze tam sa do niczego sama jestem ciekawa co temu kubusiowi jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie tak sobie teraz pomyslalam.....
Bo Marcel jest starszy, I ja jakis czas temu latalam z jakimis wysypkami itd do lekarza.... dostal masc alantanowa pomogla troche....
ale...
Kurde teraz Prawie kazda tez lata.... 😮 😮
Moze cos jest na rzeczy i to tak jest???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
a wiecie tak sobie teraz pomyslalam.....
Bo Marcel jest starszy, I ja jakis czas temu latalam z jakimis wysypkami itd do lekarza.... dostal masc alantanowa pomogla troche....
ale...
Kurde teraz Prawie kazda tez lata.... 😮 😮
Moze cos jest na rzeczy i to tak jest???


no u Adasia to jest na pewno skaza białkowa 😞
ale dziwne to ze prawie kazda mowi o wysypce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...