Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agus wypadają przez przeslienie
niestety
ale normalne
jakies witaminki sobie połtkaj ale to musi przejsć
ide ahh zobaczymy
głosik oddany
i dziekujemy za życzonka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga iwwa 🙂
mi wypadaly starasznie wlosy ale samo przeszlo nic nie robilam.
a teraz zartem 🙂 dziewczyny wiosna sie zaczela pewnie gubicie zimowy(futerko) nawal wlosow 😘
ide sie szykowac na spacerek bo piekna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę tych przesileń w swoim życiu już przeszłam i nigdy nie było aż tak! 🙂
no nic, idzie wiosna a z nią świeże warzywa, owoce...miejmy nadzieje tańsze niż teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny jak tam na dziś?U nas piękna pogoda trzeba mi sprzątać a mi się nie chce 🤢Byłam u fryzjera heh pochwalę się Wam 😉 proszę nie zwracać uwagi na bajzel 😜 [url=[URL=http://img714.imageshack.us/i/abcd0012jv.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6859/abcd0012jv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂)
10000 buziakow dla malej ksiezniczki 🙂:**
Elus dziekuje:*** kochana moja:**

U nas WIOSNA NA MAKSAAAAAAAAAAAA 😁 😁 😁 😁
Bylismy juz na spacerku teraz obiad i spowrotem 🙂)
A Karol rano na niespodzianke zrobil i po 8byl spowrotem w domu 😜 eheh tydzien urlopu 😜 🤪 bo cos tam auto jego potrzebowali.


:** bede wieczorem:***


Ejjj a moze te chrostki to alergia?? wkoncu wiosna pylki itp???? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł już dzisiaj superowo spał,
  • Aga a jak ty się czujesz?
  • Jak tam Kacperek?
  • Eluś a Nikusia jak tam ma dalej wysypkę i gorączkę?
  • Pominęłam kogoś jeśli tak to przepraszam szwankuje pamięć 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Hejka dziewczyny jak tam na dziś?U nas piękna pogoda trzeba mi sprzątać a mi się nie chce 🤢Byłam u fryzjera heh pochwalę się Wam 😉 proszę nie zwracać uwagi na bajzel 😜 [url=[URL=http://img714.imageshack.us/i/abcd0012jv.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6859/abcd0012jv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]




    uuuuu kochana naszaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
    pieknosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iwona super masz wloski!!!! Strasznie mi sie podoba 🙂
    No na wiosne zawsze mi wlosy wypadaly ale teraz to juz sie od porodu trzyma i nie odpuszcza, wiec nie wiem jak to dalej bedzie. Chyba trzeba sie rozejrzec za jakas ladna blond peruka 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka wyglądasz superrr!! a ja mam identycznie w pokoju 🙂 więc się nie przejmuj!

    się wkurzyłam, bo małej udało się zasnąć to i ja chciałam...to najpierw matka dzwoni z jakąś pierdołą a teraz wujek przyszedł i dupa ze spania! 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    to żadne pocieszenie Iwonka 🙂
    ja mam lenia, nie sprzątam...poratowałabym się kawą ale chyba mi się przejadła ( przepiła ) 🙂
    gwoździa zaraz przybije 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    perelka slicznie wygladasz 🙂 tez musze sie przejsc do fryzjera bo odrosym mam ze ho 🙂

    bylismy na spacerku poszlam z adasiem na plac zabaw posiedziec sobie na laweczce ja maly spal a tam dwoch panow ze swoimi dziecmi dziewczyny jak oni gadali na tema kupek swoich dzieci jak jedza czy sa zdrowe itd poprostu bylam w szoku jak dwie przyjacolki 🙂 nie wiedzialm ze facet tak potrafi sie przejmowac 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Agaa napisał(a):
    to żadne pocieszenie Iwonka 🙂
    ja mam lenia, nie sprzątam...poratowałabym się kawą ale chyba mi się przejadła ( przepiła ) 🙂
    gwoździa zaraz przybije 🙃


    agus tobie kawa sie przejadla nie mozliwe 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    my tez bylismy na huśtawkach 🙂 ale mały walił miny jak go bujałam 🤪 🤪 mam dwie pary spodenek ala rybaczki dla dziewczynek.jak wypiore i wyprasuje to zobaczycie czy chcecie ok?
    No i najważniejsze dziś...Duuużo zdrówka i smacznego jedzonka w dużych porcjach dla Nikolinki 😜 😘
    A włosy aga mi strasznie wypadały. Aż Krystian się bał o mnie. Ale tak jak wszystkie mamy mówiły i lekarze mi...To spadek hormonów. Wszystko się wyrówna, wróci do normy....Trochę musisz poczekać. Witaminki jak najbardziej można brać, ale ja nie brałam i same przestały wylatywać 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie chce brać witaminek, prędzej coś zjem co ma więcej witaminek 🙂
    ej wiecie co?
    jak pisałam ostatnie zdanie że zaraz gwoździa przybije...to przybiłam. zdążyłam kompa wylączyć, odwrócić się i....zasnąć 🤪
    i czuje sie jak nowonarodzona 😜 prawie 😉

    NIECH ŻYJE ZGRABNOŚĆ!!!!!
    otwierałam właśnie paczke kaszy gryczanej i co??? caaaała się wysypała....bez komentarza 😲
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...