Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety ja tego nie uzywam w sumie ostatnio jak pawel sie urodzil to jeszcze nie pralam ani w vanishu ani ace daje proszek i plyn dla dzieci
  • Ela a spruboj platki mydlane one super wypiora i puszczaja plamy 🙂zapomnialam o nich ☺️
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    no ja tez juz od dawna piore w moim proszku jego rzeczy ale reczniki i spalmione rzeczy piore w platkach mydlanych 😉 a ja do rossmana przestalam chodzic pampersy kupuje teraz w biedronie dada a chusteczki u nas bobini sa super a chemie to tam gdzie jestem i potrzebuje no i oczywiscie jak sa jakies promocje np kaufland lub auchan to proszki i plyny do plukania proszek kupuje bryze a plyn global dla dzieci jest fajny zmiekcza i fajnie pachnie
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ela super ze Franio ci tak ladnie spi i ze kanapa sie sprawdzila. U nas nniestety by to odpadalo kategorycznie. Perelka mysle ze materac bedzie dobry bo on jest niski wiec jak by co to tylko sie sturla na gruby dywan, zreszta moge tez tam cos podlozyc.
    A musze sie pochwalic ze dzis w nocy obudzil sie tylko raz ale to dlatego ze przes sen wlazl pod lozeczko i nie mogl sie ruszac, wiec trzeba go juz rozebrac tylko czasu brakuje 😞 i rano o 6:30 jak sie obudzil to przyszedl do nas do sypialni. Jak milo 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...