Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
my dzien oki spoko 😉 maly kochany 🙂
Bylam kupic szampon, i odzywke... bo laski farbowalam te klaki, farba z loreala pierwszy raz, niby super bla bla.... a DUPA!!! mam normalnie takie klaki ze nie idzie z nimi nic zrobic, ulozyc nic.
I nawet jak mam umyte to sie robia jak by natapirowane, i wysmarowane kremem 😠
Bylam u fryzjerki zeby mi z tym cos zrobila bo nie moge sobie poradzic, to ze zniszczylam sobei wlosy jak najbardziej moglam.
ze ta farba zrobila mi silikonowa maske, i to nie jestem pierwsza.
takze drogie nie znaczy zawsze dobre! 😲 😮
Mam zapmoniec o farbowaniu etc naa dluuuuugo az ta farba sie nie wypluka 😞 a chcialam zeby mi kolo swiat zrobila cos z nimi zebym juz farbowac nie musiala tylko taki kolor zblizony i koniec z farbowaniem do osiwienia.
a to jest pod wielkim ? 🤔
Powiedziala tylko jak moge sobie ulzyc w tym 😜 heh


😞 😞Ale laski wieczor KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cala sie trzese jak nie wiem.... cisnienie chyba 500/500 wylam jak mops! 😞 😞
Bylam z Rambem tam u siebie, po sweter dla tesciowej.. zalatwilam jednoczesnie spacer. A tam zapomnialam smieci zabrac no to nic tylko za wory i wio... byly tak ciezkie ze szybko szybko a ten jeszcze platal mi sie pod nogami - bo jest dziki, ma pekniety wrzut kolo odbytu i boli to chba mocno.
No i od boku idzie te bydle sasiada wielki husky z czyms tam.... BEZ SMYCZY.. rambo juz przerazenie, nie zdazylam zareagowac a to wielkie ............. do karku mu sie dopadl i jak pluszaka szarpal miedzy tymi smeitnikami... boze jak Rambo piszczal, ja w ryk darlam sie jak nie wiem trzeslam a ten ........................................................................................................ tylko do tego bydlaka pusc nie rob zostaw 😠 😠 😠 😠 wkoncu go puscil a ten tak wydarl z placzem 😞 sprawdzilam tylko czy krwi nie ma.... boze jak ja wylam! 😞 przeciez jak on by go zagryzl to ja bym chyba zemdlala pod tym kublem!! matko no czegos takiego w zyciu nie widzialam! on jak wsciekly ten pies. tak sie balam zeby na mnie nie wskoczyl 😞 😞 😞
on by mnie zabil momentalnie bo jak na 2 lapy stanie to on 2 razy taki jak ja.
NA szczescie o puszorki chwycil, tylko i na szyji ma odrapane.
A ten debil tylko poten do mnie... "a to nie suczka?" a ja ze nie ! " nie ma pani suchego chleba do wywalenia 😮 🤢 🤢 🤢" noo ta juz lece pedze ci dac 😠
szla taka babka potem mowi ze to nie pierwszy raz, ze on kiedys wkoncu kogos zagryzie, a ona go widziala to szla na okolo.
Ten pies wyobrazcie sobie ze jest sam sobie na dworze????????????????????????????
raz mi do wozka tez zagladal ale zawsze myslalam ze to lagodne psy, ale teraz to sie uuuhhh...przeciez marcel wszystkie zwierzaki tak lubi.. bog jeden wie co bedzie mial za odpal ten pies
😞 😞

Elus ja wiem przepraszam... ale normalnie sie BOJE tego psa.. boje sie o Marcela 😞

ide bo az mnie glowa boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania uważam, że powinnaś zgłosić właściciela. Normalnie iść i wnieść o to, że pies nie był na smyczy a właściciel biernie przyglądał się jak ten szarpał Twojego psa.

Sama jestem miłośniczką zwierząt, ale niestety- głupoty człowieka nic nie przebije.
A pies jest niestety narzędziem w rękach tego faceta (jeżeli on tylko się przygląda co pies wyprawia to jest odpowiedzialny za to w 100%)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie nadrobilam agu.
Anulka kurde no niezle. Powinnas isc do strazy miejskiej i to zglosic. To nie chodzi o to ze nie lubiz psow czy cos, to chodzi o to ze takich wlascicieli psow trzeba ukarac.
Ja mialam kiedys podobna sytuacje tylko ze moj pies wazy jakies 60 kg i tez huscy go zaatakowal, ktory biegal luzem a moj na smyczy. Ale moj sobie nie dal bo byl wiekszy, i tamtego troche potargal ostro. I wlasciciel tamtego do mnie sapy i ze on to zglosi. Wiec mu mowie ze pojde razem z nim zglosic do strazy miejskiej, bo moze nie zna drogi. A ten sapy itd. To mowie dobrze to idziemy, niech to zglosi ze moj pies pogryzl jego i w jakiej sytuacji, a jak nie chce to moge isc zglosic za niego. To zaczal sie wykrecac, przepraszac itd. I powiedzialam mu ze jesli jeszcze raz zobacze jego na spacerze z psem bez smyczy to pojde i zglosze. I szczerze to nie widzialam go juz luzem. A huskie to nie sa wcale takie lagodne jak sie zdaje. Zalezy od wychowania. Moj tez niby alaskan malamute, idealny do terapii z dziecmi niepelnosprawnymi ale w zyciu bym go nie dala do dziecka. On sie bez dzieci wychowywal i nie jest przyzwyczajony. Ja go trenowalam na zawody, a nie na terapie, wiec to tak naprawde wszystko zalezy od domu w ktorym sie pies chowa.

Kubus spi jak zabity dzisiaj. Dalam mu na noc kasze a nie mleko wiec zobacze ile pospi. zobaczymy. Moze on rzeczywiscie sie w nocy budzi bo glodny? a jak sie przytuli do nas to zasypia dalej bo zapany jest. No sama juz nie wiem. zobaczymy rano. A jak to tez nie to, to przeniesiemy spowrotem lozeczko do naszej sypialni i wtedy zobaczymy czy tez bedzie chcial do wyra. chce go odzwyczaic od spania z nami. Bo u nas szykuja sie duze zmiany niedlugo wiec nie chce zeby ciagle z nami spal.

Kurde bylam dzis w banku. I stwerdzam, ze maja tu durne jakies przepisy. Powiedzialam ze potrzebuje otworzyc konto bo bede szukac pracy, a tu jak sie dostaje prace to trzeba miec konto. A oni do mnie ze nie moga mi otworzyc bo nie zarabiam. wiec mowie ze wlasnie chce zarabiac a zeby miec prace to musze miec konto. A ten swoje. Wiec nie otworzylam. Pojde do innego banku i nasciemniam ze mam prace to mi otworza. Buraki.

Anulka jestes jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po pierwsze chciałam Wam serdecznie polecić artykuł, który dziś przeczytałam :
http://dziecko.onet.pl/69609,6,11,zaluje__ze_moj_syn_sie_urodzil,1,artykul.html
Mam oczywiście mieszane uczucia odnośnie tej sytuacji. Z jednej strony doskonale rozumiem tą matkę, z drugiej strony chyba na jej miejscu podjęłabym odpowiednie środki..

Iww świetnie postąpiłaś w tej sytuacji z psem! Dzięki takiej reakcji właściciel wziął sobie do serca to co powiedziałaś i podziałało. Odnośnie ras typu syberiany- przeczytałam gdzieś kiedyś zdanie, które w pełni oddaje sytuacje z nimi związaną: "Uroda tych psów jest ich największym przekleństwem". I to prawda: ludzie kupują te zwierzęta, nie mając pojęcia o ich genetycznych uwarunkowaniach i charakterze. Przecież to jest pies dominujący, który może posiadać tylko jednego prawdziwego przewodnika. Rzadko uznaje zwierzchnictwo innych zwierząt (chyba, że w przypadku stada, ale wiadome jest że o tą pozycję toczy się nieustanne walki). Ponoć nie możliwym jest odwołanie psa, kiedy rzuci się na pogoń np. za kotem (czytałam na forum miłośników tych psów). To jest po prostu pies, który powinien mieć należytą opiekę osoby doświadczonej w hodowli. Ale ludzie kompletnie nie zwracają na to uwagę, są mistrzami ignorancji w tej dziedzinie. Kupią małego szczeniaka z kolorowymi oczętami, bo podoba się dzieciakom. A później rośnie piękne bydle, bez żadnej kontroli, bez odpowiedniego nadzoru. I powstaje problem. Przecież husky to rasa najczęściej oddawana do schroniska!

Jeżeli chodzi o spanko w łóżku Iww, to z własnego doświadczenia: wywal go z łoża czym prędzej! Ja popełniłam ten błąd z Alkiem, jako noworodek sypiał ze mną w łóżku i później gdzieś tak do 4 miesiąca. Rany co się upłakaliśmy odzwyczajając go od tego..
Z tej perspektywy wiem, że można było temu zapobiec. I do tej pory nie biorę go do siebie do łóżka (dwa razy go wzięłam bo miał wysoką gorączkę, to przez kolejne dni wyczekiwał, aż go wezmę z powrotem).
Odzwyczajanie nie będzie proste, ani przyjemne. Ale trzeba być stanowczym i pewnym tego co się chce zrobić. I sukces gwarantowany 😉

U nas ciężko, Alek ciągle przeziębiony. Ale fajne jest dziecko, potrafi się pół dnia sam bawić, więc mam sporo czasu, żeby coś w domu i koło siebie porobić. Jak jest zmęczony to sam sobie włazi do łóżeczka i zasypia.
Kolejna sprawa to finanse. kurde prawie siedzę na garnuszku u moich rodziców :|
Tragiczna sytuacja- właściwie nieustannie jestem na minusie..
W poniedziałek muszę zaprowadzić Alka do żłobka już i zapierdalać cały tydzień, bo inaczej nie wydolimy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja powiem tylko jedno. Zwierzę nie jest winne NIGDY! Miliony takich przypadków widziałam. To co napisała Eloite to święta prawda. Na psy również panuje moda. Ładnie to wygląda w reklamie, czy filmie, a potem okazuje się , że sobie nie radzimy i psa trzeba oddać. Temat rzeka. Ludzie są ograniczeni, nieodpowiedzialni i w ogóle...Człowiek to najgorszy i najgłupszy drapieżnik na świecie.
Dzien dobry tak poza tym 😜 A prawko tak...już w portfelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😉
No tak duzo ludzi kupuje psa bo.. ale sliczny , ale slodki ale cos tam cos tam.. a potem zonk bo albo za duzy albo cos ma nie tak.
Trzeba dobierac psa rowniez do swpjego temperamentu i upodoban trybu zycia.
Bo no wlasnie.... ten pies to malamut..a Rambo maly west 🤢 Iw taki jak Twoj, co dla mnie taki pies oznacza duza oktywnosc sportowa, poswiecenie a ten pies tego niedostaje, bo wlasciciel jest beszczelnym gburowatym emerytowanym policjantem, i po za szczotkowaniem i wypuszczaniem go przed blok nie robi z nim nic.
To sila rzeczy on gdzies kiedys bedzie mial ujme tym wszystkim potrzebom.
Moj instruktor prawka ma identycznego on jezdzi na rowerze a ten biega po kilkanascie km dziennie bda o jego potrzeby a nie cos takiego robi,
Bo ja wiem ze to nie do konca wina psa, bo wiadomo.. nie dosc ze wielki, rasa mowi sama za siebie ze innych w sumie obcych zwierzat nie toleruje, to szlo to przewidziec ale dzieki smyczy szlo tego uniknac.
Nic na szczescie sie nie stalo, ale ile bedzie trzeba czekac az cos powaznego sie stanie z glupoty tego fako?o to chodzi.
Ten pies jest dla dzieci, i ja bylam pewna ze sa lagodne ale wlasnie Iw... on jesli z dziecmi nie jest wychowany itd to roznie moze byc. wiecie o co chodzi?

Tesciu nic z tym nie chce zrobic bo koles jest porabany jak nie wiem i bedzie sie mscil, bo wiadomo ze to my to zglosimy.
A jeszcze to kumpel z pracy to wiecie, tesciu wie na co go stac, nie jednym utrul zywot.
nie wiem poprostu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Ależ się cieszę, że tak sobie ładnie poradziłaś z tym prawem jazdy 🙂

Też bym kiedyś chciała, no ale może w przyszłym życiu 😉
(Moja znajoma nie zdała już 9 razy- u Nas w Krakowie zdać to jest prawdziwy cud..)


ja nei zdalam yyy 5 za 6 nie poszlam bo w ciazy a dygotalam jak owsik 😮 i sie balam ze sie zdenerwuje za mocno.

czytam ten art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hmm.. yy nie dziwie sie jej troche ale no jak widziala ze cos nie tego to chyba powinna cos dzialac,a nie wstydzic sie problemu 🤔 po to sa lekarze zeby rozne nasze dziwne przypadlosci leczyc.
zmieszana jestem...

Kasiu a to ze na garnuszku u rodzicow jestes to nie jest nic zlego, sama zarabaisz na Was 2 starasz sie jak mozesz a teraz zycie ogolnie jest drogie ☺️
A tatusia nie wezwiesz o alimenty? zawsze to pare zl wiecej... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem, ale wolałabym nie musieć żyć na ich utrzymaniu, żeby nie słyszeć pewnych rzeczy..

Nie pozwę o alimenty, bo a propos psycholi, to chyba on ma teraz poważne problemy sam ze sobą.
Nie chcę takiego człowieka w otoczeniu mojego dziecka, więc wolę zapierdalać dwa razy więcej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytałam ten artykuł no niestety jest to prawdziwe życie i nie dziwie się tej kobiecie ciężko jej jest ale jednak to dziecko które nosiła pod sercem 😞
  • Szczerze jak poczytała na samym końcu że dziecko w łonie matki łapie hormon ze stresem,to muszę przyznać,że to prawda ja w ciąży z Piotrusiem również miałam dużo stresów przez byłego męża i niestety odbiło się to na nim tak jak to lekarz opisał mniej się nim człowiek interesuje zaczyna zwracać na siebie uwagę złośćią agresją itd potem są kłopoty w szkole 😞 no nie z nauką tylko zachowanie i musimy go obie z panią przytemperować ehhhh no cóż nie jego to wina
  • Ciesze się,że ich mam i bardzo ich kocham moją całą trójeczkę 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eloite bo ja Ci mówię. Bierz się za mojego szwagra. Będziemy blisko siebie mieszkały i w ogóle 😁 A jemu kasy nie brakuje....W ciągu dwóch lat kupił już uwaga.....Pięć aut. Teraz kupuje 6te. Kia Sorento. Masakra. Teraz nurkuje w Egipcie. I buduje dom 😮 Taki to ma dobrze heh. A nie jak my....Ale wiecie. Ja nie narzekam. Mam co jeść mam gdzie spać. A kasa idzie sobie na rachunki i żarcie. Takie teraz drogie wsio, że dajcie spokój. Z resztą...Same wiecie. Coraz gorzej się robi. Drugie dziecko mówisz Eloite? On marzy chociaż o jednym. Ale sobie taką jałową sucz przydupczył, że nie może jej zapylić hehehe 😜 I dobrze....Może się wyniesie z naszej familii 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...