Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I jak sie pojawiam, to nie ma was 😞 czemu tak szybko chodzicie spac?
Ale mialam dzis dzien. Przeprawa z jedna klientka, 40 min na tel, no masakra. Nawet sie probowala wydzierac na mnie, ale nie wiedziala na kogo trafila.
Brzuch mnie tak dzis napierdziela ze wyrobic nie mooge, tabsy nie pomagaja. Az mi niedobrze od nich. Niech sie juz konczy.
A ja powystawialam pare rzeczy na allegro, ktore tu kupilam i wlasnie sie powoli sprzedaja. Za tydzien znajomy jedzie do Pl to mi wysle dla ludzi z PL bo taniej przesylka, wiec jak cos stad chcecie to pisac to za jednym zamachem sie wysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w słoneczny poranek
  • Iwuś bidulko tak cię męczy brzuszek 😘 Ja idę spać póki mogę a i tak nic nie spałam mały ciągle płakał wiercił się spał cały czas ze mną i co najlepsze w nocy dostał mi gorączki był gorący jak piecyk i rano 38 st 🤢 podejrzewam ,że to od zębów bo jak mu dawałam smoka to go tak gryzł ze myślałam ,że się wścieknie 😞 Więc mam dziś w oczach zapałki 😞
  • Aniu piękne zdjęcia 😘
  • Ela jak tam u Was??
  • MMMM a Dosika też dawno nie było 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iw no nie wiem czy cos bym chcialla:P ehehheh
    Was chyba jedynie 🙂 😘
    Perelka widziesz:P eheh mialam nosa z tym gryzeniem ze o zabki mu chodzi 😜 ehhe
    smiesznie przypadkiem wyszlo 😜 hehe
    Ale juz mu przeszlo? uspokoil sie?
    dziekuje 😉

    my po sniadaniu prawie... Marcel od wlosow po nogi i sciane w kaszce.... 😮
    pranie sie robi, ubieram sie zaraz troche ogarne i jedziemy do mojego miasta, na pare dni.
    Bede podgladac przez tel.

    A Domi pewnie zapracowana ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no jakieś dziwne to ma bo rano o siódmej miał 38 i dałam mu nurofen a teraz ma 36,4 😮,żeby po tym mu tak spadło 😲 teraz mi zasnął no a zęby hmmm patrzyłam ale nic nie widać jedynie na dole trójka z prawej strony coś tam ma spuchnięte to już sama nie wiem 🤔A powiedzcie mi czy np.przy alergi można mieć wysoką gorączkę bo ja się nie znam????
  • Aniu to masz robote mycie młodego 😜 fajnie ,że jedziesz dychniesz trochę miłego odpoczynku kochana 😘
  • Ela ty się tam za sprzątasz 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ela a Ty dalej spisz? hehe 😜
    Kuba wlasnie kima, czekam az sie obudzi i jade z nim na zakupy. W lodowce znow tylko pingwin siedzi. I zajade jeszcze na wyprzedaze to dzis pojedzie to do PL i na allegro. Wiec mam troche ganiania. Obiad prawie przygotowany, jeszcze pranie i ogarnac troche. I robota 😞
    Brzuch mnie nadal napindala 😞 ech durne babskie zycie 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam a ja kolejną noc nie spałam 🤢 miał 38,7 stopni nie szło mu tego zbić dzisiaj byłam z nim u lekarza i dupa nic się nie dowiedziałam mam go obserwować 😮teraz sam zasnął .Przyznam się bez bicia wciełam cała tabliczke milki ☺️ ☺️
  • Ela jak tam po sprzątaniu????Ja też chciałam sprzątać i ooo......
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Iwwaaa współczuję z brzuszkiem 😘 ale ci zazdroszcze zakupki ja tez chce 🤪 🤪 ostatnio to tylko siedze w domu no raz wyrwałam sie na zakupki eeee z trzema dzieciakami i mama 😉 Co tam u Was słychać????Jak Kubuś????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...