Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej...
co za koszmarny dzien!!!! 🤢 😞 😞 😠
Perelka ... stan zapalny... tak juz sie znalazl 😮 wczoraj wieczorem 😠 tak rozbolal mnie zab co smieszne TEN LECZONY KANALOWO 😮
pol nocy nie spalam, i wizyte mialam na 15... nic mi nie zrobila bo reke dr ma na pol spr, cos ma problemy... i odeslala mnie, jesli nie przestanie bolec do innego na wyrwanie.... 😞 🤔
Laski... jak weszlam do gabinetu trzeslam sie jak owsik, a gabinet to zatrzymal sie na latach 60 😮 wyszedl starszy pan.... tylko zapytal ktory- bo on tylko wyrywa.
Dal mi tkai zastrzyk ze w 2 min nie czulam od oka do konca szyji kompletnie nic... masakra pierwszy raz taki dostalam....Ale przezylam, nie bolalo co najwazniejsze.
Tylko sfajkowal ze to juz dawno powinno byc zrobione 😠 😠
pieprzona pierwsza dr co mi to zaczela a moiwlam odrazu ze do wyrwania... to nie nie po co dlaczego 😠 😠 😠 wrrrr
Wygladam jak buldog spuchnieta 😠


Iw... a Ciebie kocham normalnie.....Jak Ty zawsze wyczujesz kiedy w nocy nie spie i bazgrolisz ze konca nie widac 😁 😁 😁 😁 🙃
A wiec, Marcelowi wlosy obcinalam dosc nie higienicznie... bo zapiety byl w krzeselku i jadl 😮 ale no inaczej by nie usiedzial.
I tez robi tak na zlosc jak Kuba 😮
Tylko ze no, powiem szczerze... ja mu zabraniam, moja mama tez mu ogranicza tak jak ja, nie wolno i koniec... a u tesciow to ma haj lajf.... 🤢
ostatnio otwarl szafke i cala kolumne talerzy pociagnol i sie pozbijaly 2, a tesciowa sie cieszyla 😮 wiec on tak nie do konca pojmuje co wolno a co nie.
Ja w duzym pokoju odkrecilam uchwyty od szafek.

Madziu no to jak moj.,..... wszystko na mojej glowie a on z doskoku.

Perelka.. na ta slozbe zdrowia to normalnie zal.... brak slow.
Ale co tam podwyzke jeszcze dajcie 🤢
noooo.. taaak wiem sa osoby ktore robia to naprawde z powolaniem itd...


No... eh szal macicy poprostu.


kolorowych


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu współczuję z zębem 😘 no u takich starych doktorów to jest znieczulenie ja tylko do takiego chodzę bo właśnie da zastrzyk i w minute nic nie czuć i w 5 minut ząb wyrwany 😉
  • A Wiki ma palec wybity dziś byłam u lekarza rodzinnego który wysłał nas jeszcze raz na rtg i ma usztywniony ehhhh auto jutro zabierają chyba ja zakatarzona 🤢
  • Życzę miłej nocki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej!
    No no, nie za wesoło... do lekarzy tak jak i do wszystkich innych ''Fachowców'' to trzeba mieć szczęście 😞 albo mieć szczęście i nie chorować... Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to w sobotę mam spotkanie z dziewczynami z porodówki i dzieciakami z 10 września a w niedziele basen 🤪 trochę się boję jak mały zareaguje... była już któraś z was?
    Jeśli chodzi o kupę to Olek częściej robił jak był mniejszy niż teraz, on po prostu nie ma czasu siedzieć na nicniku, dzisiaj np. chciałam go ubrać do spania a ten mi spierdzielił do łóżeczka i się tam zesikał... 😠 on wogole nie jarzy, jak się uda do nocnika to tylko z przypadku 😜
    PPozdrawiam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Rudi ja byłam w aqua parku z Pawłem w sierpniu z początku się bał bo za dużo ludu krzyku i szum wody a pózniej jak było trzeba iść to nie chciał zadowolony był 🙂Polecam!!!!
  • Znacie może jakieś domowe sposoby na katar dla starych????
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam dziękuję Aniu za podpowiedz na Marcelka za głosowane 🙂
  • Ja bym na twoim miejscu dziś albo juto poszła do dentysty lub do lekarza rodzinnego po antybiotyk bo już przed wyrwaniem miałaś stan zapalny a samo nie zniknie tez tak miałam ciężko potem z bólu wytrzymać 🤢
  • A ja coraz gorsza yhhhh nie zapeszając Pawełek dziś ślicznie spał za to ja wcale siedzę i kicham ciągle oczka łzawią 🤢 dobrze ,że mam antybiotyk w domu to se już wzięłam jeszcze temperatura doszła i @ ehhh wszystko naraz 😠 😠 i sama do wszystkiego boję się że Pawła zarażę 😞
  • A co tam u Was dziewczynki jak maluszki??????
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    Perelka kurujcie sie tam, nie daj sie!
    Ela sie obija albo ciagle jajca liczy i nie ma czasu. I jak prawko juz odebrane? Pamietam, ze moj czekal tydzien na odbior. Za moich czasow to sie miesiac czekalo 😞 niesprawiedliwe toto takie.
    Anulka Marcys podlapal to teraz chowaj dlugopisy i kredki, bo moj ciagle mi zwinie i potem popisane wszystko juz nie wspomne ze on caly tez. I z biura ciagle zakosi dlugopisy. Juz mam tu na gorze cala biurowa kolekcje.
    Kuba spi, zaraz bedzie sie budzil. Nasmazylam mu nalesnikow na drugie sniadanie, po trzecie sniadanie pojde do sklepu polskiego bo mi sie paroweczki skonczyly, a tu w tych sklepach nie ma cielecych tylko takie zwykle. a nie chce mu dawac byle czego wiec musze smigac po cielece a on uwielbia je wcinac.
    Obiadek prawie gotowy, pranie nastawione na 14, ogarniete wiec mam chwile.
    a Was nie ma 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej mamuśki !
    oj pochorowałyście się...PEREŁKA CZOSNEK WCINAJ A TOBIE ANULKA TO TYLKO WSPÓŁCZUĆ ZĄB......BRRRRRRRR 😲 😲 😲 😲 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 mnie też coś brało ale nie rozwinęło się i minęło 🙂
    tak podczytuje i piszecie o nocniku ....ja też chciałam spróbować ale Olinek w ogóle nie kuma o co chodzi i czemu z gołą dupka tam siada...chyba za wcześnie bo ona jeszcze nie jest świadoma wydalania i nie wie co to ...a no i w ogóle jakoś na nocnik boi się usiąść....więc się wstrzymałam.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A ja zdycham 🤢 nos mnie boli 🤢 młody narazie spi
  • nie zgadniecie co miałam z samochodem tylko jedna srubka sie odkrecila i przez to takie cyrki z autem i juz dziala 😮
  • Madzia jedne dzieciaczki szybciej jarza a inne pozniej Pawelsie prostuje i wyglada jak paralityk 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEJ PEREŁKA SUPER ,ŻE JESTEŚ~!JA TAM JAK NA RAZIE nie wierzę w cuda i nie liczę na nocnik gdzie tu świadome siusie itp.jak ona nawet na niego nie siądzie heh 🙃za wcześnie ......
    ale i to kiedyś przeskoczymy.OJ BIEDNA POWINNAŚ SIĘ WYGRZEWAĆ W ŁÓŻKU ...MOŻE HERBATE RUMIANKOWĄ WYPIJ MI POMAGA NA TAKIE CHORÓBSTWA.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...