Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MI OLIWKA TEŻ SIĘ JAKIŚ CZAS TEMU TAK BUDZIŁA ,Ale to przez ząbki ,bo jej 2 naraz wychodziły ,a tak to tak jak pisałam jak jej nic nie jest to śpi ładnie ...tak w ogóle to śpi z nami w łóżku i tak się przytula ,że aż miło się śpi.A co do radochy z cyc to u mnie tak samo jak już widzi ,ze np.zdejmuję bluzkę,bo się przebieram to już zaciesza jak cyce widzi he he ,a co dopiero jak chcę jej je dać ...szał heh.
DLATEGO STRACH POMYŚLEĆ CO TO BĘDZIE JAK BĘDĘ JA ODZWYCZAJAĆ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no u mnie nic 🙂
po staremu 😉
jestem nacpana lekami i pieprze od rzeczy 😁
ogladam jakis durny film na tvn7 🙂
A co u Was??


Moj smyra mnie w nocy po wlosach 🙂hih
dzis Karola co sie odwrocil to lapka po plecach smyral NO BO NIE WOLNO SIE ODWRACAC 😜
a spi z nami od polowy nocy bo sie budzi i domaga, a ja potem zasypiam i wiecie 😜

No to na wakacje nastepnym roku zagladniesz do MAdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam my dzis w nocy dość tak spaliśmy no ale co starszy syn ma katar ,tylko teraz nie wiem czy się przeziębił czy alergia a Paweł zaczął kichać 🤢 kurcze nie wiem co by mu dać profilaktycznie hmmm muszę do apteki zalecieć,mi antybiotyk pomaga na całe szczęście 🙂 już lepiej
  • Aniu a ty jak się czujesz lepiej troszeczkę już z tym opuchnięciem????
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej
    Perełka bardzo dobry jest syrop na przeziębienie bez recepty LIPOMAL ja go mam i już na drugi dzień Oliwka czuła się lepiej.No kurde ,a my dziś taką ciężką noc miałyśmy nie wiem czemu ,ale mała przebudzała się z lekkim płaczem co jakaś godzinę a nad ranem i częściej...kurde nie wiem czy na zęby czy co....teraz Olinek z tatą odsypia(bo mój ma nocki) a ja korzystam z okazji i na neta heh 😎
    ale znów na Was nie trafiłam...ale z rana mało kto ma czas.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a dziekujemy u nas to rodzinne moja córe też takie miała a od brata dzieciaki też i to prz urodzeniu takie długie córa od niego urodziła się w 7 miesiącu ciąży i nikt nie umiał uwierzyć że dziecko może mieć już takie wlosiska 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...