Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczynki 🙂
u mnie bez zmian 😜 nadal w dwupaku 😜 nie wyspałam się za dobrze, całą noc przewalałam sie z boku na bok i tyle 😞
a widzę ze jeszcze Loli i Sioperka w komplecie 😁 Sioperka wizja przenoszenia tez mnie przerażała ale no niestety na to nie mamy wpływu, a teraz boje się ze przenoszę długo i będą mi musieli niunię wywołać 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też leże sobie jeszcze w łóżeczko z laptopem 😜
Mój teraz poszedł na zmiane opatrunku po drodze spowrotem ma mi kupić świeże bułeczki
na śniadanko 😉
Kasiu każdego chyba przeraża wizja przenoszenia terminu, szkoda tylko ze my na to wpływu nie mamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmm Dosik zazdroscic, a co twoj wolne ?
Moj niestety od rana w pracy wiec o swiezych buleczkach mozna zapomniec.
No Qrka ja to juz nawet nie mysle o tym porodzie bo tak to sie tylko denerwuje i zadaje sobie pytania a moze zaraz a moze w nocy i takie tam, zachowuje sie jak bym byla w 34 tyg i do porodu jeszcze chwilka.
Dosik tobie tez jeszcze tylko 5 dni zostalo 🙂
No mnie juz wyeliminowali z liczenia brzuszkowego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny...ja nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam że tak to będzie...że góra 39tc i już się będziemy rozpakowywać...pamiętacie, jeszcze mówiłyśmy, że będzie lato to wcześniej się dziewczyny z gorąca rozpakowują! a tu co? kurde współczuję Wam i już powoli sobie, bo to trochę frustrujące... 🙂

i co z moją tezą że w ten weekend co najmniej dwie urodzą? ech...w Iwwwie nadzieja, bo się nie odzywa 🙂

sioperka Twój tatuś przegrał zakład? 😞

rodzimy dziś! dziś jest fajny dzień! 6.9. 😜 😜 😜 może to Was/Nas przekona 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli teraz taki tajniak jesteś 🙂

hmm a wiecie co? jak podczytywałam kiedyś lipcówki, czy sierpniówki gdzie dziewczyny pisały jak bardzo je wkurza że ludzie pytają kiedy rodzisz kiedy rodzisz, to się dziwiłam, że tak bardzo je to denerwuje! myśle sobie "przecież to miłe, no nie?", a dzisiaj mi dźwoni kolega i pyta: urodziłaś już? ( qrwa jak bym urodziła to na pewno byś o tym już wiedział! ) a ja na to że nie, a on: to co Ty się tak ociągasz???? i w śmiech!!! nosz kurde 🙂 hormony moje....czy Was też to wkurza? p;rzecież ja mam jeszcze czas.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Loli mój ma L4 😉
my już po śnaidnku ale ja uwielbiam rano taką chrupiacą bułęczke
nie mam jakoś z rana ochoty na chleb 😜
Aguś tez myślałam że o tym czasie duzo z nas będzie już rozpakowana a tu lipa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia naturalnie? 🙂 już Cię do tabelki wpisuję 🙂

Dosik jesteśmy fenomenem...widzisz że te dziewczyny co się ze sobą tutaj zżyły ( oprócz Anulki numeru uno naszego 😁 ) to rodzą, a my nie?? o co to chodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak naturalnie,zaczelo sie w piatek wieczorem-zaczely mi sie saczyc wody i pojechalam do szpitala,ale nie mialam skurczy wiec polozyli mnie na ginekologii i kazali czekac,rano w sobote zbadal mnie lekarz i stwierdzil ,ze nadaje sie na porodowke i maja mi podlaczyc kroplowke na wywolanie,po tym badaniu wdy odeszly mi do reszty-szok ze ich tyle bylo-i zaczely sie skurcze,na porodowce bylam 4 godz,porod byl o wiele szybszy od pierwszego ale baaaardziej bolesny-myślalam ze umre 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie nie wyobrazam wlasnie jak Olenka sie urodzi i nie bede miala czasu na nadrabianie stronek 😞 ale mam nadzieje ze znajde czas!
Bo nie chce tez wlasnie wpadac napisac kilka słów i tyle 😞 bede musiala jakos sobie zorganizowac czas na brzuszek minimum godzine 😁 dziennie jak nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli tosty miałam wczoraj 🙂 dzisiaj zjadłam płatki...ale już mi się mierzną, chce swieże bułeczki!! 😜

Dosik, taaa, już to widzę... 😜 chce dzisiaj zacząć akcję błysk od okien i już myślę jak to wykombinować żeby widzieć co tu piszecie i myć przy okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu my Ci bardzo zazdrościmy że masz już maleństwo przy sobie 🙂 i gratulujemy jeszcze raz!!

Loli godzinę dziennie? 😜 no ja też jestem ciekawa jak to zrobić...nie chce Was opuszczać 🙂 a z drugiej strony to pewnie mała pochłonie mnie bez reszty 🙂 zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się odezwała o połowę mniej postowa od nas jesteś Dosik 😜
widać kto tu największy maniak i żyć bez forum nie umie 🙂

Loli kurde no widzisz, ja od trzech dni skaczę na piłce i to tak dość mocno...a piłka taka jak w szpitalu jak się na rozwarcie czeka...i co? 🙂 nadal tu z Wami jestem...także spróbujemy okna today 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rodze dzisiaj 😞 cała noc bol nerki taki ze sie w glowie nie miesci. ledwie zyje a moj co? jedynie poklepał mnie bo plecach.. cudo...
Nie mam siły boli strasznie zagladne pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...