Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczynki:d My tez dzis na wizyte kontrolna idziemy, zobaczymy czy Mały przybiera 🙂 sprobuje tych tabletek homeopatycznych. Staram sie teraz karmic najpierw z jednej piesri i dokarmic butla zeby ta druga miala czas na napelnienie i chyba zaczyna cos dzialac 🙂 Mały dzis spał od 21 do 1 nad ranem, a potem do 4 i do 7. więc nawet pospałam 🙂 a teraz grzzecznie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dziś na pierwszym szczepieniu. Moja Amelcia tak strasznie mocno płakała, że aż mi łzy do oczu się cisnęły. Miała trzy wkłucia, ale następnym razem zmieniam na jedno i płatne (chcę oszczędzić Jej tego bólu). Do domu wracałam trzymając Ją na rękach, jedną ręką pchając wózek. Teraz sobie śpi, ale to było straszne. Że jeszcze nie wymyślili innego sposobu na te szczepienia...

A wagę ma oszałamiającą 5700g. a jak Wasze dzieciątka z wagą stoją??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha, no u nas byla taka potrzeba bo ona miala jedno bioderko jakos tam luzniej zrosniete czy cos, wsumie to juz nie pamietam tak dawno to bylo 😁 hehe

Ooo moja gadulka sie obudzila- lezy i tylko aaaa 😁 zajawke zlapala 😁
A wiec pewnie zaraz cos zjemy posiedziemy chwilke i na wizyte bedziemy smigac ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki 🙂

u nas nocka bomba!! niunia spała jak złoto, od 19.30 a ja wstawałam do niej na karmienie nieprzytomna, nawet nie wiem ile razy to było ale chyba 3 😜 Dawid wstawał przewinąć kupsztakla a mama spała 😜 😜 teraz wygnałam ich na spacer a ja wietrze w domku, poodkurzałam i zaraz lecę odbiad kucharzyć.
Ładnie rosną Wasze bobasy!! 🤪 Loli ciekawa jestem ile Twoja ma teraz, moja "kruszynka" przybrała od wypisu ze szpitala 1580g 🤪 grubas mały (w piatek była ważona) 🙂 dobrze ze sie mi pampersy 2-jki kończą bo trzeba 3-jki kupić
oki lece bo przyszli, trzeba niunie rozbierać 🙂
narazie dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...