Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli napisał(a):
A wogole ze tak moge spytac 🙂
Jakim celem bylo otworzenie dla Pana takiego forum ? jest Admin moze lekarzem :> ??? ze takie zainteresowanie wobec dzieci,ciazy,kobiet itp ?

Piotrek - nie jestem żadnym PANEM 🙂
Cel, powód? To widać na moim avatarze :-) Brzuszek ma tyle lat, ile lat ma ta dziewczynka obok mnie :-) + okres ciąży. Moja Martynka, to główny powód, dla którego powstała cała ta strona, łącznie z forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Loli napisał(a):
A wogole ze tak moge spytac 🙂
Jakim celem bylo otworzenie dla Pana takiego forum ? jest Admin moze lekarzem :> ??? ze takie zainteresowanie wobec dzieci,ciazy,kobiet itp ?

Piotrek - nie jestem żadnym PANEM 🙂
Cel, powód? To widać na moim avatarze :-) Brzuszek ma tyle lat, ile lat ma ta dziewczynka obok mnie :-) + okres ciąży. Moja Martynka, to główny powód, dla którego powstała cała ta strona, łącznie z forum.



Ahhh no tak 🙂

Milo mi Agnieszka jestem 😁 😎 😎 😎 😎

Aaaaaaaaaaaaaaa po imieniu sobie juz rozmawiamy hahaha 😁 ulalala co za zaszczyt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Piotrze, a czy nie da się zrobić tak, żeby posty same wskakiwały bez konieczności odświeżania?

Owszem, taka opcja to tzw. CHAT
Zastanawiam się nad tym ale pewnie jeszcze daleko do tego. Mam masę innych pomysłów do zrealizowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
iwwwa napisał(a):
Piotrze, a czy nie da się zrobić tak, żeby posty same wskakiwały bez konieczności odświeżania?

Owszem, taka opcja to tzw. CHAT
Zastanawiam się nad tym ale pewnie jeszcze daleko do tego. Mam masę innych pomysłów do zrealizowania.


No ale kiedys byl wlasnie watek osobny wchodzilo sie na czata 🙂 fajnie bylo, ja wlasnie przez tego czata znalazlam brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
No a fajny pomysl z ta kamerka. Elka pokaze nam... hahahahha

Lolik a jak u Ciebie? Oki? Młoda wykapana? Moj spi ale sie chyba budzi. Ostatnio ma dwa dni wolnego, "dzien dziecka " od kapieli bo katastrofa.

No to Admienie kiedy nastepne?

Dziecko?
ej, przestań, nawet nie mów 🙂 Na początku chcieliśmy mieć dwójkę, a teraz zastanawiamy się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nie Eluska ci nie pokaze ona tylko mi pokazuje 😁 ja jestem jej bodygardem nie zapominaj 😁

A u mnie nawet nawet jakos ehhh, do przodu bo musi, tak Ola juz wykapana spi ale nie dojadla, strasznie sie pocila i musialam jej dac herbatki jeszcze na noc:/ i jakos w nia wcisnelam troszku mleka, ida jej chyba 2 zeby z dolu bo widac juz takie dwie biale krechy... nieznosna jest masakrycznie.

A u ciebie czemu dzien dziecka ?? co sie dzieje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
admin napisał(a):
ja pierdziele!
te kamery działają! 😁


Hahaha nie pierdziel 😁

Bo dzidzia bedzie 😁 hahahahaha

a ja mam cały czas, mimo odświeżania; zdradzę Wam jeden sposób;
trzeba brzuszek otworzyć na inne przeglądarce - jak ktoś ma np. starego Internet Explorera i Firefox-a. Logujecie się na jednej, odpalacie kamerkę i przechodzicie na drugą przeglądarkę - tam jesteście cały czas on-line 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzialaja, dzialaja tylko nie wiem czy to ogolnie czy tylko u mnie tak muli ze mine mam jakbym caly dzien ćpała hahah
No pewnie ze dziecko! taki fachowiec od brzucha nie moze skonczyc na jednym, wiec do dzieła a my dopingujemy, najlepiej to na wrzesien haha

Loli u nas dzien dziecka bo młodemu cos odbiło i ryk jak talala przy kapieli, nie wiem czegos sie przestraszyl i teraz sie boi. Nawet przenieslismy kapiel do pokoju ale to nic nie dalo. Wczoraj pomoczyc mu tylko chcialam nozki zeby sie oswoil ale dalej ryk, az sie zanosi. Nie wiem co mu sie stalo. A tak sie wczesniej zawsze cieszyl w czasie kapieli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...