Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dupeczki 😘 😘 😘

Chciałam się pochwalić, że moja Buba chodzi do żłobka!!!
zadzwonili do mnie na 3dni przed 1 września z informacją, że się miejsce zwolniło (byliśmy 103 na liście rezerwowej), ale że wiekowo Alek najbardziej pasuje to podpisaliśmy umowe i w czwartek Alek był pierwszy raz 🙂
Dzień pierwszy, to wiadomo, posłałam go na krócej- od 7.30-12.30. Jak wychodziliśmy to troche siorpał nosem, sprawiał wrażenie niezadowolonego, ale odrazu potem widzieliśmy się z Elą i Nikolą i był już w siódmym niebie 🙂
A drugi dzień.. wyszedł ze żłobka ze śmiejącą się gębą! Aż byłam w szoku. Zadowolony, wyspany, pojedzony. Bawił się z dziećmi i zaczepiał żłobkowe ciocie 🙂
Płacę za wrzesień 292 zł (opieka+pełne wyżywienie). Dodatkowo donoszę pampersy, mleczko, mokre chusteczki. Jakieś ubranko na zmianę, piżamka, krem do pupy, buciki.
Ich sala jest... przepiękna! Duża, słoneczka, kolorowa. Multum zabawek, książeczek. Własny taras! I to coś takiego w państwówce! Kosmos.
Do żłobka mamy mniej więcej 15minut na nogach,także mam nadzieję, że spale trochę kg przy tym codziennym zapierdalaniu 😉

My roczek robimy 2 października, na razie jestem na etapie zaproszeń i dekoracji :P

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej laseczki
Sorki ze tak sie nie odzywam po pierwsze mało czasu wakacje itd i jak zagladam to wogole nie jestem w temacie co u was jak maluszki prawie jednoroczne 🙂 ( oprocz marcelka bo jest najstarszy) 🙂
mam nadzieje ze sie nie gniewacie.
pozdrawiam i buziaki dla wszystkich bobasów :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 My byliśmy dziś na dorzynkach, Mały ogólnie bardzo grzeczny i kochany ale odkąd zaczął sam chodzić pokłócił się z wózkiemi robi cyrki jak się go wkłada a później to już siedzi jak Trusia. Ostatnio bardzo dużo pije, jak smok! ale myśle że to przez luźniejsze kupki ostatnio i jeszcze ślini się tak że koszulki moczy aż do pępka a zębów nowych nie widać. Ważymy już 11 kilo. Jest ktoś cięższy?
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sladem baterflajuski.. cdn!



Ogolnie maly ok.. strasznie kupki robi chyba z 6 7 na dzien...
wyszla mu ta 1 4... teraz jeszcze jedna.



Acha i nie wiem komu.. ale przypuszczam ze komus z tego forum albo z mamusiek..bo nikt tak z poza raczej nie wchodzi 😮. pod tytulem
\\\\\\\\\"dominiklewandowski\\\\\\\\\\\\\\\' - szkoda ze twoj meil jest falszywy! dziekuje za mily komenatrz dla mojego syna!
a \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"chujkiem\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" jestes TY!!!!!!!!!!!!
jak mozna cos takiego dziecku napisac to ja nie pojmuje!






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwka przy zdjeciu z 8 miesiaca...
"co za maly chujek 😉" w piatek o 20... do akceptacji.
A meila i tak zle wpisal/wpisala bo nie ma takiego.
Co za padalec wogle .. dziecku cos takiego napisac!
wku sie 😠
A nie chce robic puki co hasla bo za duzo osob z rodziny go oglada i no potem z tym haslem mi dzwonia a podaj a podaj a czemu a po co.. itd
Napisalam tez do nich czemu takie komentarze nie sa blokowane automatycznie za wulgaryzmy ciekawe co mi odpisza.


a wogle to jakos dziwnie u nas.Ciche dni...
Ale ehh.. trzeba przeczekac.
🤨
A na panienskim bylo grubo 🙂 super! 🙂


milego wieczorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie 🙂
niedzielne popołudnie spedziłam z moimii chłopakami na spacerku 😜
przespacerowalismy całe popołudnie 😁
wkoncu w 3 😉
wieczorem daliśmy małego do teściów i poszlismy ze znajomymi na impreze impreza była przednia 😁
naprawde było extra 😁
Poza tym ile wypiłam tro było ok ☺️
a dzis od 11 do 22 byłam w pracy cudem wytrwałam z tym kacem i śpiącymi oczami 😜
mussze w tym tyg kacporwi kupic cos na roczek bo nie wiem co mu ubiore kurde 😞
w ogóle trzeba by było porobic zakupy bo od kiedy razem pracujemy z M to lezymy z zakupami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo Baterflajuska sie znalazla 🙂 🙂
hihi
dawaj relacje co tam jak tam na roczku???
jak bedziesz to sie odezwij poklechamy na gg...
moze wieczorkiem jak dasz rade? ok 20??? 🙂

Ja sie biore za pozadki w szafie, jakis selekcjon musze zrobic 😜
nom to milego dzionka 🙂


a tak to u nas spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Roczek wyszedł w miarę fajnie. Tylko ja jakaś styrana nie wiem czemu 😁 Ale wszystkim się podobało, smakowało więc się cieszę. Z tortem przeboje co nie miara, ale w końcu wyszło jakoś. Ma trochę zdjęć, ale prawie nigdzie razem nas nie ma, albo jak mi robili to tak, że mnie nie widać, albo jakiś ryj wykrzywiony, więc ze zdjęć a w sumie ich braku jestem bardzo niezadowolona. Tak to latamy i zalatwiamy. To internet i tv bo umowy się kończą. I wiecie co? Teraz za 2mega netu i tv płacę 95zł. A jest promocja bo ich nastraszyłam, że odchodzimy i za 87kanałów i 6 mega netu będziemy płacić------67zł 🤪 Tylko muszę ta iść i stać trzy dni w kolejce jak Krystian pojedzie, żeby umowę zmienić. Na 13tą na jazdę idę, a potem na działkę jedziemy kosić trawę i sprzątać. Buziaki i może do potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mi poprostu brak slow na takie pisanie. Nie bede nawet komentowac bo sama lacina by poszla.

Ela to super ze sie udala impreza.
Ja postanowilam ze na roczek pojedziemy do polskiej restauracji. Oni tam nam torta tez zrobia. Moja siostra tam robila. Nie bede wydziwiac tym bardziej ze nas bedzie az 6 osob hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
Chcialabym Wam podziekowac za mile spedzony tu czas nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagalyscie i wspieralyscie w ciezki chwilach dzieki za wszystkie rady :* chce usuną konto bo naprawde juz nie mam kiedy zagladac mialam dluzsza przerwe od brzuszka i juz nie moge sie wgrysc o czym gadacie i co u was za duzo zaleglosci czuje sie obco.Nie chce z wami zrywac kontaktu macie mojego maila wiec mam nadzieje ze sie odezwiemy do siebie od czasu do czasu 🙂
pozdrawiam buzka Asia -bobas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem co napisac.
Asiu szkoda ze taka decyzje podjelas przykro mi z tego powodu 😞
A zaleglosci szczerze pisze ze sa wakacje pogoda piekna to sie wszystkie praktycznie milamy, w roznych czasach wchodzimy co tam jak tam byle bylo wiadomo co u nas....I nie powinnas sie czuc obco 😘
Oczywiscie dziekuje za wspolnie spedzony czas pogaduchy i inne wycieranie ekranu od parskania smiechem jak i od lez 😘
Dla Adaska caluski, i bedziemy mam nadzieje w kontakcie! 🙂
nie wiem smutno mi 😞



cin cin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
domi trzeba bylo na chata wbijac zesmy klechaly z iwkami 😉
Iwki.. nie wiem juz ktrorej pisalam co M mi wyczynil kilka dni temu rano???
noo... to sobie wyobrazcie ze dzis... WSZYSTKO!!! od smoczka po lozko i jego buzie... 😮 😲 😞 😠 😠 😠 nie wiem czemu on tak robi?? ☺️


Dla 7-wrzesniowych roczniakow wszystkiego najlepszego zdrowka usmiechu, szczescia spelnienia marzen milosci, wiele przespanych nocy i jak najwiecej slonka 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przepraszam ze tak zniklam mlody sie przebudzil napil i o zaczal wyc wiec uciekalam i siedzialam cicho i se sam zasnal za to w nocy nie wiem o ktorej obudzil sie na picie i oo nie chcial spac ja przysypialam ten sie wiercil jak nie wiem co ,dalam mu pic i mi sie zasnelo przebudzilam sie patrze ten spi dupa wisi z lozka a na dworze jasno yhhhh a godzina byla 5:45 pospal nie wiem do ktorej jak budzik mi dzwonil o 7 to ten siedzial i sie bawil ehhhh za duzo go wczoraj chwalilam 😞
  • A z tego co doczytalam na czacie to moje dzieciaki maja osobne pokoje daleko od naszego nawet nie za sciana wiec mlodego nie slysza 🙂i spia jak susly
  • ASIU BARDZO MI PRZYKRO ZE USUNELAS KONTO JA CZASEM TEZ NIE WIEM CO I JAK TUTAJ ALE TEGO DUZO NIE JEST DO NADROBIENIA DO MNIE TO TROCHE DZWINE TAK NARAZ BEZ PRZYCZYNY USUWAC KONTO ZOSTAWIE JUZ TO BEZ KOMENTARZA,JEDYNIE CO TO MOGE wAM POZYCZYC ZEBY ADAS ZDROWO SIE ROZWIJAL 😘Domi super ze udalo ci sie tak swietnie spedzic czas z cala rodzinka 🙂
  • wiecie co wam powiem zastanawiam sie ILE NAS TUTAJ ZOSTANIE NA TYM FORUM??
  • A dzis mi moja mama dzwonila z pracy i gadala ze nauczycielka od mojej corki podala ja do mopsu o darmowe obiady alez sie wscieklam na dzien dobry i ze baby z mopsu maja przyjsc na wywiad no szok jak tak mozna bez kogos wiedzy tak robic jakbym chciala to bym sama poszla szkoda gadac 😠Pawel teraz spi to mam chwile i jem zupke chinska heh jak co bede wieczorem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...