Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no .. juz polukrowane poczekoladowane pierniki 🙂 teraz stygna 🙂
I nic wiecej nie pieke... najem sie u babciow i mamy slodkosci 🙂 🙂 hyhyhy
jeszcze makielki ale to w piatek 🙂
jutro sprzatanko jeszcze i git 😉

przeszlabym sie na takie dzieciece przedstawienie 😉
Moj M juz niunia jakis czas, ale cos mu sie sni tai sie biedny jak nie wiem ☺️
Ha a jak on zobaczyl snieg... haahaha ale na zywo na balkonie.. haha to takie miny strzelal:P i do K ze ma mu pocalowac palec- ob tak robi jak dotknie cos goracego i to takie lodowate ze tez mu trzeba calowac 😜 ahah
nie moglam z niego 🙂
teraz by siedzial najchetniej przyklejony do okna non stop 🙂

:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwka wreszcie zasnęła.. 🙃
u nas śniegu nie ma widać i na bank nie będzie go na święta 😞
a ja za chwilę biorę się za ciasto do ciasteczek i może zdążę coś zrobić zanim mała się obudzi ,a jak nie to mi pomoże 😜
zmęczona jestem dziś jakaś...niby większość porządków już zrobione ,a i tak coś tam ciągle nowego wynajduję ...może dlatego ,że wizja wigilii z teściami nakazuje mi mieć wszystko idealnie heh 🙃 🙃 🙃

no a paczki jak nie było tak nie ma....kurde.... 🥴 🥴 🥴 🥴 już zaczynam wątpić,ze dojdzie do wigilii...i fuck nie mamy nic dla młodego 🤨
muszę coś wymyślić... 🤔
oki dziś ciasteczka jutro biszkopt ,a w piątek reszta tego placka...robię jabłecznik królewski no a w piątek rano dwa makowce zawijane i tyle wypieków z mojej strony..potem tylko(lub aż )słone zostanie...ale mój będzie to mi pomoże 🙂
lecę brać się za to ciasto do później
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje paczki tez nie doszly. Jutro jak nie rpzyjda to do tej kobiety zadzwonie. a ta 1 niby wczoraj wyslana ☺️
Oby doszly wasze, nasze i wszystkie inne.


Cos nam piszczy juz chyba z godzine, i czaicie ze nie mozemy rozszyfrowac co????? jak bomba tyka normalnie 🤔 szalu mozna dostac w glowie dziure wierci 🤔


🙂 milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech u nas masakra. Kubus caly dzien kaszle, tak kaszle ze placze straszliwie. Musi go bardzo bolec. Az wymiotuje ciagle od kaszlu. Dzwonilam do mojej pediatry w PL. Powiedzialam jej co i jak mu jest i jaki antybiotyk dostal. Powiedziala, ze natychmiast mam z nim jechac znalezc jakiegos polskiego pediatre i jechac do niego a jak nie znajde to do szpitala. On ma prawdopodobnie ostre zapalenie oskrzeli jesli juz na pluca nie poszlo. A antybiotyk ktory dostal jest na gardlo. I wez badz madry idz do lekarza angielskiego. Dobrze ze mu k**** nie dali antybiotyku na jakas sraczke. a osluchiwal mu kuzwa oskrzela i powiedzial ze nic nie slyszy, a dzis juz masakra. To co niby wczoraj byl zdrowiuski a dzis juz tak powaznie? Mamy do pediatry polskiego na 19. Tylko godzine musze go targac samochodem. Oby zasnal. Nic nie chce jesc. A najgorsze ze ja tez juz kaszle ostro i flegma mi sie odrywa i katar. To mamy radosne swieta. Sory ale musze gdzies sie wyzalic bo juz chodze caly dzien i jak slysze jak on placze caly dzien to sama rycze bo juz jestem taka bezradna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia od tego tu jesteśmy 😘 jak będziesz daj znać co z Kubusiem biedaczek 😞 😘
  • Ja wróciłam o 18 z jasełek no super były 🤪 matko jedyna yhhhh tu sypie cały dzień śnieg a ile wypadków 😲 nawet mojego brata obróciło dwa razy i jechał spowrotem 🤢 a jego znajomy wjechał do rowu normalnie nie idzie chodzić tak ślisko 😞i dalej sypie 🤢
  • Ania już nie długo też będziesz chodzić na występy 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    iwwwka mocno trzymam kciuki ,aby Kubuś jak najszybciej był zdrowy!
    biedaczek mały tak się męczy 🥴
    ty też musisz się trzymać...pokonacie to okropne choróbsko i będzie dobrze 🙂

    A WIDZIAŁYŚCIE ,ŻE SĄ JUŻ WRZEŚNIÓWECZKI 2012?
    ja pierdziele jak ten czas zapieprza....szok 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    sałatka makaronowa 3 op.zupek chinskich,ser żółty,kiełbasa,ogórki,kukurydza,jajko,cebulka i cebulka zupki razem zgnieść jedna torebka przypraw i zalać szklanką wody wrzącej i przykryć,ser zetrzeć,resztę posiekać w drobną kosteczkę wymieszać jak makaron zmięknie dodać majoneż trochę śmietany i ketchupu i jeść pycha polecam tamta też pycha 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Czarna masakra z tym sneigiem jak dla mnie 😞
    nie jezdze w zimie autem absolutnie 😞
    wpadłam dwa razy w poślizg a jechałam ok 40km/h 🥴
    byłam taka przerazona masakra 😞
    jutro nigdzie autem nigdzie !! ;/// 😞 😞 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dlatego ja powiedziałam, że też nie jadę. Może za rok. Ale teraz za młody szczyl kierowca ze mnie. Jeszcze nie jeżdżę tak ładnie, równomiernie na suchej drodze to nie będę się pchała na śnieg. Nabiorę umiejętności na suchej nawierzchni , a potem resztę poćwiczymy.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Takim sposobem doeszadł nam kolejny wydatek,
    musze kupić zimówki 😞 teraz miałam wielosezonowe ale dupa na śniegu i lodzie są one dupa warte 😞.
    Dziś będe piekła ciasteczka ostatnie 🙂a jutro ostatni placek i wystarczy i tak bedziemy u rodziców, kto do nas wpadnie, moze kuzynki. Na dodatek M w drugi dzien świat robi od 15 do 21.
    Kacper jeszcze śpi 😁 a ja popijam kawke 🙃 .
    Elka ja juz raczej sie czułam an suchym asfalcie ale tan zimowy to dla mnie przerazenie ;//
    tak powol jechac a auto sie ślizga ;///
    Masz racje lepiej zaczac od suchej jezdni 😆
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Czasami właśnie lepiej jechać troszkę szybciej. Na tvn turbo jest program ice truckerzy. Tam to dopiero 🤪 Nawet dziewczyna jedna na biegunie płn jeździ po lodzie wielką ciężarówką 😮
    Murzynek się piecze, teraz miodowca podszykuję. Krystian pojechał po zakupy. Potem po choinkę ma jechać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja już piekę miodowca. A szykuję się do sernika z mascarpone 😜
    Jak znajdziecie chwilę na lekturę to polecam ten tekst. Daje sporo do myślenia. Zwłaszcza jeden z komentarzy który zaraz tu zacytuję:
    tekst
    http://www.papilot.pl/psychologia/16208/5-rzeczy-ktorych-ludzie-zaluja-lezac-na-lozu-smierci-Naprawde-WARTO-przeczytac.html

    ,,ja jestem na łożu śmierci, bo mam raka. próbują mnie jeszcze pocieszać w szpitalu i dają mi złudną nadzieję, ale ja czuję, że to są moje ostatnie święta. żałuję, że moi panowie- mąż i półroczny syn zostaną sami, nie są na to przygotowani. próbuję im pisać różne rzeczy- jak prać, jak gotować, że ich kocham, czytam bajki i nagrywam na dvd żeby mały chociaż troszkę mnie pamiętał i robię tysiące zdjęć. nie jestem załamana, nie mam żalu, nie pytam dlaczego ja, tylko zaczynam już tęsknic za swoim życiem, za nimi, za mamą, za siostrą. chciałabym żeby sobie poradzili w życiu beze mnie. żałuję, że nie załozyłam rodziny wcześniej, bo wtedy dłużej byłoby mi dane cieszyć się moja rodziną,,
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...