Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Wy śpicie ja buszuje 😉)
Robiłam zamówienie, zaraz biore kapiel i ide spać 🙂
ANiu dziekuje Ci za dzisiejsze pogaduchy na gg ! 😘
Ale miałam dziś dzien, od południa Kacper był cholernie markotny przez to że nie chciał spać 🤨
dosłownie to nie schodził mi z rąk tylko mama i mama nosic go musiałąm i tulić a byliśmy u babci któa chetnie by go ponosiła i pobawiła ale on NIE mama i koniec kropka.
Wieczorem pokłóciłam się z Teściową, jest juz ok ale było ostro 😮
No Nic uciekam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry :-)
Buziaki dla kobietek tych duzych i tych malych 😘
Noc w miare chociaz nadal jestem pokopana, tak sie wierci. Caly nadal wysypany, ale chociaz juz mu nowe nie wylaza, tylko ma strasznie duzo krostek tych popekanych takich strupkow. Mam nadzieje ze szybko zejdzie i nie bedzie sladu. Szkoda mi go bo caly czas pokazuje ze chce isc na dwor i nie rozumie ze nie moze. Bo ile mozna siedziec w domu :-( juz tydzien sie tu dusi.

Anulka u nas z jedzeniem jest identycznie. Kuba tez strasznie duzo do buzi napycha jak je, nieraz juz mial odruch wymiotny bo za duzo napchal. Jak je widelcem, co mu juz ladnie idzie, to dla niego za wolno, wiec jedna reka nabija sobie jedzenie na widelec, a druga reka napycha jedzenie do buzi co by szybciej. I za cholender nie chce przystopowac. I dlatego np jak daje mu te zelki witaminki to na trzy czesci dziele i po kawalku bo chwyci cala do buzi a nie pogryzie tylko odrazu polyka i potem sie ksztusi. Tak samo z ciastkami, np biszkopt to caly odrazu do buzi. Tak robi ze wszystkim, nie wiem jak go oduczyc, przeciez nie bede mu wydzielala jedzenia po kawalku bo tak jesc nie chce. Karmic tez juz sie nie daje, tylko wszystko sam. Jak mu chce dac obiad ale zebym ja go karmila to wcale nie chce, nie wezmie nawet gryza. A sam to caly talerz opyli.

Na szczescie juz mu humor wraca, juz nie jest taki marudny, chociaz przez ta chorobe strasznie nauczyl sie wymuszac, bo jak marudzil to sie robilo wszystko zeby nie plakal itd bo wiadomo chory to az zal patrzec a co dopiero na dol nie zaniesc skoro chce i placze ze chce do biura na przyklad. A teraz robi to caly czas.

A kto jest na diecie? Sioperka? Na jakiej? Ja tez planuje, bo calymi dniami siedze na dupie, moj obiady gotuje to wiadomo nie patrzy co by tluszczu bylo malo itd. Wiec efekty widac. Musze znalezc jakas fajna diete, poszlabym znow na dukana, bo duzo na niej schudlam, szkoda ze nie doprowadzilam jej do konca, bo teraz mam jojo przez to, tylko kurde nie lubie byc na diecie tej samej dwa razy. A musze znalezc jakas co by glodna nie chodzic bo mi zaraz slabo i mdleje, wiec ta dukanowa pod tym wzgledem byla dobra, bo sie je ile sie chce. Tyle co by ja utrzymac do konca. Musze sie za to wreszcie zabrac.

Oki lece jeszcze sie uszykowac i spowrotem do biura, bo zaraz dziewczyny przyjda a ja tu w pidzamie.
A moj im zrobil niespodzianke, mi zreszta tez i kazda ma wazonik z kwiatkami na bureczku. Milo z jego strony 🙂

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 🙂
  • KOCHANEFORUMOWICZKI1!!!
  • Z okazji NASZEGO ŚWIĘTA
  • niech każda kobieta pamięta,
  • by dziś spić się do upadłego
  • i ni słuchać chłopa swego.
  • Niech poczuje GAD,
  • jaki smutny bez NAS świat.
  • 😎WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!
  • DLA DZIEWCZĄT KTÓRE ZNAM
  • MOC ŻYCZEŃ DZISIAJ MAM
  • DUŻO ZDROWIA SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI
  • ORAZ KWIATÓW I RADOŚCI,
  • NIECHAJ SIĘ TO NIESIENA CAY KRAJ
  • DZIŚ DLA PAŃ WSZYSTKO NAJ........
  • WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TYCH DUŻYCH I MAŁYCH PAŃ 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No a u nas tak Paweł rzucał się całą noc więc ja nie wyspana 🤢 teraz siedzi w łóżeczku i jęczy 😠 kaszle dalej ale już katar ma mniejszy jak co to zerkam 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eluska co jest?? 🤨 😘


    Iwka nie wiem co z tym jedzieniem zrobic ale takie wydzielanie mnie nie bawi bo konczy sie przewaznie klutnia a dla swietego spokoju i tak mu ustepuje bo inaczej nie zje wcale.
    A on je rekami trzymajac widelec w rece tylko do rozdrobnienia sobie 😮\
    I tak jak Kuba Marcel dostaje poprostu szalu w domu.. a ja razem z nim 😠 😠 😠


    A dzis od rana tak sie dusi ze juz nie wiem jak mam mu pomoc wszystkie mozliwe syropki wyciaglam dalam mu i nic, jak zasnie lece po miod i czosnek i robie syrop z cebuli...
    A psika na potege, ale to dobrze bo nie moge mu aspiratorem nic wyciagnac to chociaz tak wylazi... ale masakra az do pasa mu gile wisza 😲
    Nie wiem co z tym katarem na robic zeby mu przeszlo 😞
    Za pare min inchalacje mu zrobie... o ile usiedzi nerwus maly 🤔

    Perelka poradz cos.... Widze ze malemu troche katarek przeszedl.. jak tego dokonalas??????????? ☺️




    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iwwwka ja ,Dosik i Perełka jesteśmy na diecie....ja ograniczam wszystko co tłuste,nie jem obiadów tylko płatki ,nie jem słodyczy,biorę xenea na trawienie,nie jem chleba tylko ryżowe sucharki i piję dużo wody...nie mam jakiejś konkretnej diety ☺️
    chcę schudnąć do maja...więc delikatnie ograniczam...nie chcę pokarmu stracić...tylko z ćwiczeniami słabo.... 🙃 🙃 ☺️
    Anulka ja na katar polecam spray NASIVIN małej momentalnie pomógł...
    co do zabawy to Oliwka najbardziej lubi ze mną oglądać książeczki lub zdjęcia ,...jeżeli wszystko inne zawiodło...albo sobie tańczymy 😁
    a jak już na prawdę nie mam co robić,bo nic nie chce to idę z nią poprzewalać w szafie z garnkami ...jest wtedy wniebowzięta ...heh 🙃
    ja proszę Was na dzień kobiet rano się zaskoczyłam ,bo na stole był bukiet wielki róż...od męża...musiał już wczoraj go kupić i pewnie w piwnicy mail schowane...mój miś...
    no i od teścia też różyczkę zgarnęłam ,a Oliwka czekoladkę 😁
    ooooooo i właśnie telefon z życzeniami od dziadka mojego męża...szok...zaskoczył mnie heh ☺️

    od jutra biorę się za szykowanie urodzin mojego...chce mu zrobić mniej więcej taki tort:

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    fajnie sie macie z tymi dziadami....
    moj w pracy i pewnie pozno wroci to buziaka... ale co sie odwlecze to nie uciecze;D sama se cos kupie jak bede miala kiedy:P

    No nam nasivin nie bardzo pomaga mamy RICORIT ale tez nie daje rady.
    ooj moj tez by sie cieszyl jak bym mu dala gary i lyche alee uuuhhuu moje uszy konca by to nie mialo:p ehehhe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Oliwka bardziej wkłada co się da do garów...nie wali w nie ...heh 😜
    w ogóle ostatnio mam takiego lenia ,że normalnie NIC MI SIĘ NIE CHCĘ...,a roboty dużo...sprzątanie jak zawsze no i takie gruntowniejsze ,bo goście będą w weekend ,a ja co....gówno przed kompem siedzę,.... 🤢
    ja nie wiem jak ja to żarcie całe i tort i ciasto jutro zrobię.... 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Madzia tort świetny 🙂
    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobie dziewuszki :***
    Dupa day...
    Aniu ehh niestety w sumie to nie mam pomysłu, Nika zazwyczaj sie sama bawi bo nie lubi z nami, przekłada z jednego pudelka do drugiego, wkłada, chowa i tak ciagle.
    My juz po spacerze, malutka śpi a pozniej nie wiem co jak zje.. Nie chce mi sie siedziec w mieszkaniu...
    Jutro do lekarza..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    moja mała tez tak jak Nikusia ciągle coś gdzieś wkłada ,potem wyciąga i tak z godzinę 🙃
    ja lubię bawić się z tortami , wiec luzik 2 godzinki i gotowy 😎
    Ja pierdziele nic mi sienie chce...kurde...nawet obiadu jeszcze nie mam...mało tego nawet nie wiem co dziś zrobię...jakiś dzień dziwny... 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jana chwle mam nerwowke 🤢 😞
  • jak wszystko sie uda to wam powiem o co chodzi 😉
  • Aniu podaj mu do nosa pierwsze sol morska i czekam na chwilke czyszczze potem krople otrivin bardzo dobre i znowu po chwili czyszcze i na koniec smaruje mu pod noskiem mascia majerankowa ,jak masz od kogo pozyczc inhalator to mozesz mu robic trzy razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej super pomaga i do tego rano i wieczore smaruje mu klatke piersiowa sadlem i pulmex baby 🙂 spadam do pieca bo cos za cieplo 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    jana chwle mam nerwowke 🤢 😞
  • jak wszystko sie uda to wam powiem o co chodzi 😉
  • Aniu podaj mu do nosa pierwsze sol morska i czekam na chwilke czyszczze potem krople otrivin bardzo dobre i znowu po chwili czyszcze i na koniec smaruje mu pod noskiem mascia majerankowa ,jak masz od kogo pozyczc inhalator to mozesz mu robic trzy razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej super pomaga i do tego rano i wieczore smaruje mu klatke piersiowa sadlem i pulmex baby 🙂 spadam do pieca bo cos za cieplo 🤢



    Tylko ze to rozgrzewajace jest a ten nam powiedzial ze wlasnie chlodniej zeby bylo... Bo M dostaje w nocy ataku kaszlu jak mu za goraco... moze za sucho jest, dzis na noc mokre pieluchy mu powiesze przez lozeczko.
    A inhalatora nie mam od kogo, a o nawilzacz prosze sie matki juz pol roku zeby mi zalatwila. i jak widac nic z tego.
    Woda goraca z sola majerankiem i pod recznik wielki- usiedzial 5 min 🙂 i nawet ladnie oddychal jak mu pokazalam 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    mój też tak kaszlał w nocy az na wymioty go bralo z tego kaszlu 🤢 ja mam na kaloryferze nawilrzac powetrza i czesto otwieram okno nawet w nocy 🙂znikam 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...