Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ej a pisała coś Perełka nasz? Bo coś jej dawno nie widziałam. Iwwwa i Eloite to widziałam, że zajrzały.
Oliwka śpi, że możesz tu posiedzieć?
A ja heheh przegięłam z kapustą 😁 Wyciągłam największy gar a się nie mieści. Mogłam nie kupować 3kg kiszonki 😁 Ale co tam jak i tak zaraz z pól gara zjemy z Franiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To co już pewnie musisz iść 😞 Mój jeszcze chrapie. Nawet bigos zdążyłam uszykować. Teraz tylko musi się kapusta skurczyć bo inaczej nie zamieszam nawet go 😜
No właśnie nie wiem. Jak by coś poważnego się działo to by na sygnale byli. Ale z drugiej strony nie przyjeżdżali by zrobić zastrzyku w tyle osób. Nie znam za bardzo ludzi z tamtej kamienicy więc poki co zerkam przez okno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no musiałam spadać Elka... 🥴
Oliwka dość nie w sosie wstała i z lekka marudzi... 🤢
a pogoda taka ,zenie ma co wychodzić,bo by nam głowy urwało... 🙃
rowerek przyjechał ...na razie wszystko wydaję się być ok 🙂...jest w częściach to ciężko powiedzieć ,ale wizualnie ładny 😁
Oliwka jak zobaczyła jedną część...głowę tego pieska od rowerka to aż piszczała tak jej się podobał...ciekawe jak będzie szaleć jak ją przewieziemy nim dziś chociaż po domu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

teraz mała gra na swojej gitarze i śpiewa do mikrofonu także spadam na koncert he he 😉 😉 😉 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A ja mam jutro kolezankę z jej synkiem na kawie więc was znowu wkurzę 😜
http://wizaz.pl/kulinaria/przepis_widok.php?id=792
Otwarcie tego linku należy przed użyciem skonsultować z lekarzem lub farmaceutą 😁


wredota!!
na szczasach jak mi nie zrobisz takiego to Cie do poscieli przyszyje 🤪 🤪
Kiecuszka ta rozowa to jak siostry byscie wygladaly 😁
ale piekna ta w roze!!!!!!!!! 😁
🤪 😘
yyy MAdziu nagraj ja.. nie badz zul sama na koncertyy chodzic 😁 🙃

juz pisalam Elce, jednyne karalne to moje wychodzenia na lake w obcasch... hahahaha czasem moge za to glowe stracic 🤪 🙃 haha 🙃

nom.. DOMI CIESZE SIE ZE JESTES!!!! 😘 😘 😘 😘 😘

GDzie Perelka????????????????????????????????????????????


u mnie kicha szal.... wiec pije se dzis.. 🤨

bede wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak najbardziej! Mam nadzieje ze K dostanie z pracy jajka to bede robic kotety jajeczne ze szczypiorkiem 🙂 mmm 🙂
ogolnie nie wiele bede robic bo jak zwykle swieta w rozjazdach 🤔

Nom...
i cos mialam pisac i sklera nie boli ☺️
jutro moze mis ie przypomni 🤨
😘 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Anka ja to sie z Ciebie nas,ieje zawsze! Humor mi poprawiasz normalnie. Moja krew heheh!!!
Elka Ciebie to zatluke! Powaga normalnie kiedys do Ciebie zawitam z widlami za te ciasta zolzo jedna!!!!!

Sioperko rowerek fajniusi, moja siostra ma taki dla malej swojej, tzn juz wyrosla, na szczescie niebieski wiec czekam az znajde troche czasu by go pozyczyc dla Kuby od niej.
Narazie jezdzi swoim autkiem, takie ze w nim siedzi a ja go pcham. W ogole to jak z waszymi dziecmi, w sensie chodzi mi o takie rozne jezdzidla co sie nozkami ma dziecko odpychac? Bo moj wcale na takim nie chce a ma cztery rozne. Myslalam ze ten niedobry no dobrze to inny ale nie wszystkie sa beee. On je woli pchac. Nie chce jezdzic. W ogole to jakis maniak jest pchania. Wasze tez tak?
Eloite jak maly? Lepiej juz? Przechodzi chorobsko? Jak minal dzisiejszy dzien? Nie wiem jak go nawet nazwac :-(
No wlasnie i gdzie Perelke wsiorbalo?
Domi ciesze sie ze wracasz do zdrowka. Teraz juz bedzie tylko lepiej. Jak Kacperek?
Kuba zdrowy, juz tylko troche strupkow pozostalo i blizny, cala masa blizn. Mimo ze nie drapal za bardzo, to pelno blizn po strupach. Mam nadzieje ze sie szybko zagoi.
No i maniak sie zrobil cioci Eli hehehe nie wiem czy gdzies na zdjeciach na agu jest taki wielki plakat w biurze, tam jest ciocia Ela hehe tzn krolowa na funcikach i jak zapytasz go gdzie jest ciocia Ela to ten odrazu leci i pokazuje. Sie zna chlopak na dobrym hehehhe

Buziaki ide film obejrzec, przepis na zycie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Buahahahahahahahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

http://www.papilot.pl/pogotowie-erotyczne/17414/Tajski-numerek-Jak-GO-zassac-ustami.html


hehehe TO JAK TAM ELKA KIEDY TO TWÓJ KRYSTIAN WRACA??????????hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

jak zassiesz chłopaka to aż mu wacor spuchnie hehe 😜 😜 😜 😜 😉

hejka tak w ogóle... 🙂
my dziś pobudka o 6.20 także nie jest źle...
rowerek trafiony w 100% sprawny i fajny ,ale przede wszystkim Oliwka zachwycona ...wczoraj szalała z nim aż spać nie chciała iść i dziś od rana znowu 😁 😁 😁
już nie mogę się doczekać kiedy pogoda dopisze,aby wyjść na spacer z tym :rowerkiem 😁 😁 😁 😁

Iwwwka co do tych jeździków co się odpycha na nich nogami to ja tego małej nawet nie kupowałam ,bo ile razy w sklepie ją na to sadzałam to nie chciała jeździć i złaziła od razu...także nie było sensu 🙃
Ale co do popychania wszystkiego co się da to u nas też tak jest ,ale ostatnio coś zaczęła wszystko dźwigać...aż czasem jestem przerażona z czym znowu do mnie idzie 🙃 🙃 🙃 🙃

my dziś w planach rano zakupy w Carrefourze,a popołudniu moja mama ma na kawkę wpaść,także jakoś to zleci 🙂
miłego dnia!


p.s.

PEREŁKA ŻYJESZ????????? 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na poczatek
  • Aniu moje serdeczne gratulacje 😘 😘 😘
  • Ja żyję jeszcze yhhh
  • Dosik jak tam zdrówko doszłaś już do siebie???
  • Jak tam Alek zdrowy już???
  • Nie dam redę Was nadrobić całkowicie 😞
  • U nas tak dzieciaki zdrowe mamy rekolekcje szukam od rana do wieczora przez net samochodu jak tylko mam czas spacery a w nocy 🤢 młody nie chce spać myślałam że na dworze we wózku pośpi yhhh a tu dupa z wielkim płaczem zasypia i pośpi z pół godziny 😞
  • w czoraj u dentystki byliśmy wszyscy mi zrobiła trzy zabki naraz wrr geba mnie potem cała bolała 🤢
  • A tak co u Was słychać jak dzieciaki???AAA Ela poprezsadzałam poziomki białe pycha 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...