Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ja se juz powiedzialam dosc od kwietnia oduczam bo cycka a i tak juz mu malo co leci tylko tyle ze kilka lykow zrobi a budzi sie co 2 lub 3 godziny i naprawde mam juz dosc laze nie wyspana dam mu miche kaszki na noc a ten za godzine mruczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha czyli to trzeba smarować przy każdym jej przebudzeniu...?trudne to będzie ...ciemno jak w d...a ja ocet będę szukać heh... 🙃
ale jakiś to sposób jest 🙂
chyba ,że se przygotuję mały pojemniczek z octem i wacik i goooooooo w nocy smarowanko 😁 😁 😁
tylko żal mi Olinka i mojego męża w sumie też... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooj kochana on nei dla mnie bo jak mi zwiekszy przemiane materii jeszcze to znikne 😜
musze szukac taki yy... kurcze nie wiem jak wam wytlumaczyc.. kiedys taki w tv pokazali ze on miesnie sam napina rozluznia...
on dziala cos jak te prady lecznicze 😉

spada kumpelka wpada ciuchy sfotografowac bo chce sprzedac.
potem szyc firanki.. bo dostalam na zajaca od T./.. ☺️ 🙃
😘 😘 do wieczora 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu już wiem taki pas masujący z pradami tez sa moja mama ma taki to sie masuje 😜
  • Magda czas leci a dzieciaki rosna i bedzie coraz gorzej oduczyc no szkoda ich bedzie ale wiesz a co do chlopa hmmm moj nie wie ze mlody nie spi i sie drze takie ma spanie 😠
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania8888 napisał(a):
    Hej,

    ANKAAAAA 🤪 🤪 🤪 szal macicy!!!
    GRATULUJE 🤪 🤪 🤪
    czy to oznacza ze bedziesz czesciej z nami?? 🙃
    No ale padlo nasza matka zalozycielka i zobacz 😁


    :


    no nie wiem czy czesciej bede bo nie mam czasu teraz. rano z ola, potem do roboty i urwanie glowy tam z tymi dzieciakami. a na zwolnienie nie pojde raczej bo kiepsko z robota. w ogole sie to kolorowo nie rysuje no ale zobaczymy. co do tego przodowania to no no nie powiedziałabym. ktoś mnie chyba ubiegł 😁 ale że sie tu nie udziela to nie czuje sie uprawniona do mówienia :P
    dziekuje wszystkim za gratulacje. odezwe sie po wizycie u dr.
    mialam zakladac nowy wątek ale jakos tak mysle to nie bedzie to samo co z Wami i sie wstrzymalam. moze kiedys sie tam bede udzielac ale narazie jakos mnie nie ciagnie. pozdr 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    acha to lepiej nie mow 😁
    bo potem wiesz jak bywa 🙂
    A czujesz sie Aniu dobrze? 🙂
    eee po co nowy watek do nas pisz 😁 😁 😁
    my chetnie pocieszymy oczy rosnacym brzucholem dziubkiem z usg i nowinkami co u Was 🙂 🙂
    Ucaluj ksiezniczke od nas koniecznie 😁 😁:***


    Perelka hehe pokazalam kumpeli pas i T.. haha obie zamawiaja 😁 se od nich wyprobuje 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania zgadzam się z Anią8888( hehe)
    zaglądaj do nas jak tylko będziesz miała czas 😁
    Ania nie wiem czy dobrze wyczuwam....,ty jesteś zadowolona z ciąży czy nie bardzo...o ile można spytać? ☺️
    a co do innej z forum co też jest w ciąży to jestem zaintrygowana.ale może faktycznie lepiej nie pisać,bo może sobie tego nie życzyć,ale obojętnie, która to był to i tak się cieszę,bo z żadna konfliktu nie miałam 🙂
    spadam na film ...dobrej nocy 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No wlacha Anka.. spowiadaj sie planowane nie planowane??
    Cieszysz sie czy raczej szok??: 😉

    Ja firanki uszyte 😁 hihi ☺️ 🙃 🙃
    na swieta beda sliczne 😁

    No... M zasypia i przez sen placze strasznie i wola albo idz albo dzidzi... i macha reka... 🤨 nie moglam go uspokoic 🤔
    chyba mu sie co sni ☺️

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ech nie wiem co jest grane, Kuba ma goraczke, caly rozpalony, nie daje sobie zmierzyc. Przebudzil sie i zaczal uciekac z wyra az sie trzasl tak sie bal i pokazywal na poduszkeewidentnie sie bojac czegos. Nie wiem sen jakis czy majaczyl. Mam nadzieje ze goraczka przez zeby a nie znow jakies chorobsko.

    To skoro Ania byla pierwsza z nas w ciazy i znow jest pierwsza to kto byl po niej Z NAS? Yyy Perelka?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu kochana gratulacje !! 😘 😘 😘

    A mnie potwornie boli 😞
    jak zwyle nie umiem sie szanowac...
    dzis od ranoa do malego z nim i m na 2 h spacer pozniej obiad i wizyta u rodziców
    chyba byylo to dla mnie za duzo 😞((
    Teraz szwy ciągna okropnie i to pobolewa 😞
    ehh nic bede uciekac nyn zajrze jutro jaj Kacper mi da
    bo dzis mialam z nim ciezko tylko mama i mama a ja go an rece nie moge 😞
    ehh 1 h płaczu u moich rodziców siadałąm psychicznie..
    ale dalismy rade i pozniej bylo ok
    buziaki dla was ! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U nas wczoraj była super pogoda dlatego zrobiłyśmy z koleżanką z milion kilometrów. Dosłownie pół Gorzowa pieszo przeszłyśmy.
    Wieczorem byliśmy na maxa padnięci. Franio po 19tej jak nigdy już spał.A ja wczoraj gołabki robiłam ze zwykłej i włoskiej kapusty i sobie palucha głęboko ucięłam i kawałek paznokcia odkroiłam . Krew się lała jak łooo....
    Dosik no to nieładnie! Widzę, że masz ochotę wrócić do szpitala żeby na nowo Cię zszywali?
    Rano po 5tej obudził mnie taki kaszel, że już spać nie mogłam i mały ze mną wstał. Masakra.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka kochane
    Dosik ty dzikusie oszczędzaj się!!!!!!!!!masz tam nam na siebie uważać,bo my wiemy gdzie cie szukać jak co i da wtedy wciry 😜
    Elka biedaczko ...współczuję,ale wiesz są i dobre tego strony będziesz miała więcej mięska w bigosie ...hahahaha 😉 😜 🙃
    Iwwwka i jak tam Kubuś gorączka się utrzymuję?..biedne te dzieciaczki takie mają sny złe czy co ... 🤨 Ania i Iwwwka ucałujcie chłopców 😘
    biedne robaczki 🥴
    Oliwka dziś grzeczna od rana teraz znów bawi się rowerkiem...dziś pogoda ciut lepsze,bo już tak nie wieję to sobie pojedziemy wózeczkiem na miasto 🙂
    a popołudniu może na rowerek 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    iwwwa napisał(a):
    To skoro Ania byla pierwsza z nas w ciazy i znow jest pierwsza to kto byl po niej Z NAS? Yyy Perelka?
    Iwa ja nie rozumieć tego 😮????
  • Biedny Kubuś oby to były ząbki 😘 ucaluj go od nas
  • Ja dziś kupa załatwiania pogoda taka se zachmurzone i chłodno 😞
  • No więc będziemy mieć auto 🤪 o takie
  • W niedziele go sprowadzą z zagranicy 🙂 za 2800Euro cos tam w silniku świszczy będą nam to robić i temu taki tani jest
  • Powiem Wam że cieszę się że już znalezliśmy go bo miałam serdecznie dość kłutni z moim na temat auta 🤢
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka bardzo fajny samochodzik!!!!!!i kolorek też ładny 😁 😁 😁
    super,że w końcu znaleźliście ,bo bez samochodu to czasem ciężko 🤢
    a Twój stary niech tam za dużo nie fika he he .... 😉 😜
    ah te dziady i samochody temat rzeka...daj spokój mój też ma fantazje.... 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Madzia temat bez dna 🤢 za drogi za mały,za duży ,taki kolor nie, a ma szyperdach,a może bez 😠 już naprawdę miałam dość wczoraj wieczorem myślałam że porozmawiamy normalnie a ten z wątami do mnie że za lawete trza zapłacić około 1500zł nosz k.....Jako tako auto jezdzi tylko lepiej nie ryzykować bo to daleko a szkoda żeby coś więcej się posypało naprawdę mam dość takich rozmów z nim 😞 wczoraj już nie miałam siły się z nim kłócić i tylko spokojnie odpowiadałam a ten dalej to samo i mu powiedziałam jak jutro zaczniesz coś gadać na temat samochodu wyłączam skype jeszcze głupie hasło puścił ja chce wiedzieć ile auto będzie kosztować jak ma ktoś sprowadzić co ja mam mu powiedzieć jak każde inaczej kosztuje i trza na zł to przeliczyć niech sam se dodaje nawet tego mu się nie chciało 😠
  • PRZEPRASZAM ZA ŻALENIE SIĘ ALE JUŻ MI LEPIEJ 🙂
  • 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Podobno ma fuull wypas to auto jakiś katalizator nie wiem co to 🤔 podgrzewane lusterka z tyłu trzy osobne fotele stoliczki dwa wbudowane w siedzenia przednie że z tyłu ktoś może jeść zasłonki na tylnych szybach itd.co mnie przraża to to że są elektryczne szyby z tyłu a przy dzieciakach hmmmm no i te auta są na karte 😮ciekawe jak się go otwiera i zamyka 😮 😮 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...