Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ejjjj... nie no musze Wam to opowiedziec 🤪
Kumpla sasiadka.. taka elegancka babka ma kolezanke.
Ktora oficjalnie nie pierdzi wiecie taka ą ę ... 🙃

Pojechali do miasta, pod apteka mowi do meza idz do auta ja tylko u wejde cos kupic a ty zaraz podjedz.
No i poszla, stoi w kolejce i stoi, przebiera nogami kreci sie... az w koncu mysli no nie no nie wytrzymam...
i wyleciala z tej apteki... wsiada do auta i tam wielki baaaaaaaaaaaaakal....: 😁 😁
Patrzy a obok nie jej maz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko zdziwiony mlody kolo.
ahahha wisiada w biegu patrzy dalej stoi maz.... i do niego jedz! noo jedz szybko....tamtem za nimi ten maz nie wie co sie dzieje..
bach czerwone a ten koles z tamtego auta otwiera jej drzwi z tekstem
"...to ze sie zpierdzialas to huj... ale torebki zapomnialas..." hahahah
ja nie moglam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
myslalam ze umre na bol szczeki i brzucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Ejjjj... nie no musze Wam to opowiedziec 🤪
Kumpla sasiadka.. taka elegancka babka ma kolezanke.
Ktora oficjalnie nie pierdzi wiecie taka ą ę ... 🙃

Pojechali do miasta, pod apteka mowi do meza idz do auta ja tylko u wejde cos kupic a ty zaraz podjedz.
No i poszla, stoi w kolejce i stoi, przebiera nogami kreci sie... az w koncu mysli no nie no nie wytrzymam...
i wyleciala z tej apteki... wsiada do auta i tam wielki baaaaaaaaaaaaakal....: 😁 😁
Patrzy a obok nie jej maz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko zdziwiony mlody kolo.
ahahha wisiada w biegu patrzy dalej stoi maz.... i do niego jedz! noo jedz szybko....tamtem za nimi ten maz nie wie co sie dzieje..
bach czerwone a ten koles z tamtego auta otwiera jej drzwi z tekstem
"...to ze sie zpierdzialas to huj... ale torebki zapomnialas..." hahahah
ja nie moglam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
myslalam ze umre na bol szczeki i brzucha!




hahhahahahahhaa
kurwa popłakałam się ze śmiechu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Ejjjj... nie no musze Wam to opowiedziec 🤪
Kumpla sasiadka.. taka elegancka babka ma kolezanke.
Ktora oficjalnie nie pierdzi wiecie taka ą ę ... 🙃

Pojechali do miasta, pod apteka mowi do meza idz do auta ja tylko u wejde cos kupic a ty zaraz podjedz.
No i poszla, stoi w kolejce i stoi, przebiera nogami kreci sie... az w koncu mysli no nie no nie wytrzymam...
i wyleciala z tej apteki... wsiada do auta i tam wielki baaaaaaaaaaaaakal....: 😁 😁
Patrzy a obok nie jej maz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko zdziwiony mlody kolo.
ahahha wisiada w biegu patrzy dalej stoi maz.... i do niego jedz! noo jedz szybko....tamtem za nimi ten maz nie wie co sie dzieje..
bach czerwone a ten koles z tamtego auta otwiera jej drzwi z tekstem
"...to ze sie zpierdzialas to huj... ale torebki zapomnialas..." hahahah
ja nie moglam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
myslalam ze umre na bol szczeki i brzucha!


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
zajebista beka hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !! 😘
ja dzis miałam krótką zmiane wiec wykorzystalismy z malutkim ciepły dzien i pojechalismy na działke tam Kacper sie wyszalał ze hohoh 😉
pod wieczór jeszcze umyłam auto na pusuc glancus nawet odkurzyłam 🙃
wkoncu tam lśni, po jak kacper cos w nim jada to jest poprostu tragedia :P
Jutro jade na szkolenie z tankowania LPG 🙂
a w piątek jedziemy na cały dzien do Wisły w góry 🙂
wkoncu w trójke jakis wypad 🤪
teraz popijam sobie zimne piwko warka radler i odpoczywam 🙃 🤪
Buziaczki dla was i dzieciaków! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejooo Ania no nie moge z tego coś napisała 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
  • DOSIKnie gadaj że jedziecie do Wisły 🤪 🤪 🤪 hee to niedaleko nas może byście wpadli na kawcie 🙂zapraszam 😘
  • A u nas tak ja ledwo chodzę kręgosłup mi padł 🤢 jadę na przeciw bólowych proszkach ledwo łażę i siedzę byłam na rtg zobaczymy co jutro lekarz powie 😞
  • A Paweł hmmm w nocy w niedziele dostał gorączki wczoraj dochodziła do 39,7 🤢 wieczorem masakra miał 38,8 po podaniu leku godzinę pózniej miał 39,2 no i dawaj chłodną kąpiel czopek 🤢 dziś już lepiej podobno że od zębów sam lekarz nie wie od czego i co najgorsze wciąż wisiał na mnie nie chciał iść do babci nigdzie się ruszyć nie mogłam myślałam że mi kręgosłup mi odpadnie a d... nie powiem już co..... no ale wieczorem już spokój już latał 🙂
  • A jak tam Wasze dzieciaczki?????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka a ty dosik już nie pracujesz w Orange?teraz będziesz na jakiejś stacji paliw pracować?....ja też5 lat robiłam na lotosie i tankowanie gazu to pestka także to szkolenie to taka ciut ściema będzie...dlatego luzik...chociaż czasem w sumie gorzej w realu,bo nieraz ludzie maja tak dobite te instalacje gazowe w autach ,ze normalnie gaz wybucha ,że aż oszronione wszystko jest dookoła...mój szef dawny rękę sobie porządnie raz oparzył..dlatego ostrożnie Domi z tym dziadostwem 😘

    a tak to u nas ok...małej idzie ząbek,ale łagodnie to przechodzi...bez gorączki i marudzenia...ale za to mniej je...ale to się da...a tak to pogoda piękna i jutro gdzieś nad jeziorko pojedziemy.u mnie w pracy bez zmian u mojego było kilka zawirowań w skrócie mówiąc....od sierpnia zmienia pracę..mała łapie nowe słówka...al bez większych rewelacji...i za to na nocnik mi się ostatnio coś obraziła nie wiem czemu...poczekam aż jej foch an niego minie i zaś...będziemy sadzać ja..
    teraz doszłam do wniosku ,ze nic na siłę ...nie będę jej zmuszać tylko poczekam kiedy ona będzie miała ochotę i będzie gotowa czy to na naukę słów czy na nocnik itp......nie będę jej naciskać i w końcu samo wszystko pójdzie 🙂

    co u was jak maluchy? 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka a gdzie wy jesteście ?? 🙂)
    No z tym gazem trzeba uważać fakt faktem 😉)
    ja pracuje juz od miesiaca na stacji Lukoil ale bardzo mi sie podoba załoga jest naprawde fajna i kierowniczka a praca jest ok 🙂 z orange zrezygnowałam bo miałam za mało godzin zrobili mnie troche w konia na rozmowie 😉 .
    Ogólnie u nas ok 😁 ja po szkoleniu jutro egzamin . Kacper w domu z nami póżniej idziemy na kawe do tesciów z małym 🙂
    Mały ostatno ma jakies problemy z zasypianiem ;/ nie wiem czemu płacze jeczy nie chce spac nie wiemm czy on sie czegos boi czy jak 🤨
    Zmywam sie robic szybko obiadek ! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka to faktycznie nie tak daleko 🙂
    dam znać jak cos bo jedziemy ze znajmomymi i Mati dzis powiedział im ze jutro mamy sie zastanowic gdzie bedziemy jechac, jestem troche w niesmaku bo ja chciałam jechac do WIsły a nie zeby ktos mi dyktował gdzie pojade 😮 ale ograne to.
    Elka moze i to przez to ciepło masz moze i racje
    dzis było to samo z zasypianiem 🤨
    ja troche zestresowana tym jutrzejszym egzaminem wszystko przeżywam
    trzymajcie kciuki kochane ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no no no ok jak co to wiesz my czekamy 🙂
  • Trzymam kciukasy 😘
  • Też tego nie lubię jak ktos mi gada gdzie mam jechać i co zwiedzać 🤢
  • Młody już lepiej gorączki nie ma ale za to bardzo osłabiony jest 😞 ale powoli dochodzi do siebie 🙂
  • Ja siedzę i zajadam się rogalikami z czekoladą wiem nie powinnam o tej porze ☺️ miałam iść spać ale nie wytrzymałam i musiałam do Was luknąć kurcze jak tu cicho 😲 😲
  • Życzę miłej nocki 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Dosik wrzuć na luz na tym egzaminie każdy od każdego ściągał hehe...ściema to była .... 😎
    my dziś z Olinkiem byliśmy nad jeziorem pierwszy raz siew tym roku kąpałyśmy...jakoś wcześniej nie było okazji sobie pojechać nad jeziorko...mała zachwycona...szalała i z wody wyjść nie chciała...w sobotę jedziemy nad morze 😁

    z tych wrażeń mi dziś urwis nie zasnął popołudniu 3 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jest zdane !! 🤪
    sioperko u nas nie szło nawet kogos zapytac o cos tacy powaleni Ci faceci na 30 osób 6 nie zdało 🤔 .
    Ja teraz wziełam kąpiel i zaraz szykuje sie do pracy 🙂
    Miłego wieczorku laseczki! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U mnie brat, bylismy dzis nad jeziorem .. 5km pieszo 😠 ostatni raz... myslalam ze nie dojdziemy 🤔
    Ale fajnie bylo.
    Jutro siedzmy w domu...nie ma mowy o zadnym spacerze niczym 😜
    Basen na balkonie i basta;p

    A ogolnie moj bol glowy poprostu juz mam dosc!!!!!!!!!!!
    Kasiu jakie Ty bierzesz tabsy??
    Ja bralam cefalgin na migrene.. czasem pomagal ale ogolnie masakra.. 😞

    Domi gratuluje 🙂 🙂 🙂
    Madziu alee macie fajnie 😜
    😉 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Domi gratuluje 😘

    Aniu obecnie biorę leki przepisane przez neurologa- Flunarizinum WZF.
    Kiedyś używałam saridonu i cefalginu, ale szybko organizm się przyzwyczaił i przestały działać.
    Spróbuj saridon bo ma takie same substancje czynne jak cefalgin, ale organizm przyswoił go u mnie jako zamiennik
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No mi cefalgin juz praktycznie nic nie daje.. tez jestem z tych co organizm szybko przyzwyczaja do lekow 🤢
    sprobuje ten 2...
    A neurolog??? uu 🤨 ale ze to niby co .. ze od czego te bole powiedzial???
    Boja np wszystkiego na niskie cisnienie zwalac nie moge.. bo to bez sensu.


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wstępnie powoduje to znieczulenie, które dostałyśmy przy CC, to jest jakiś tam zespół, który pojawić się może do pół roku po CC. Natomiast później (ponoć) "niezaopiniowane" objawy przeradzają się w migrenę, która się utrzymuje.
    Nie wiem czy da się coś z tym zrobić, byłam pełna nadziei, bo te co teraz biore bardzo mi pomogły i zniwelowały ból. Dlatego też je odstawiłam i kilka miechów miałam problem z głowy. Ale niestety teraz bóle wróciły i to od samego rana..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka jak tamu was dziewczyny?
    ja mam dziś wolne i mój tez i od rana byliśmy nad jeziorkiem...mała się wylatała ja spaliłam sobie plecy 🙃 mój popływał ....czyli się udało heh
    pogoda piękna i w końcu się trochę opaliłam 😁
    jutro też pojedziemy,ale popołudniu ,bo jutro rano pracuje 🤢

    a tak to byłam u lekarza i w sierpniu idę zarejestrować małą na badanie do alergologa na wrzesień..bo wcześniej nie ma terminów i rozmawiałam z lekarzem o''mowie ''Oliwki i mówiła ,ze jest ok wszystko na tym etapie,w którym ona jest ,bo do 3 lat dziecko musi zacząć mówić...dopiero po 3 latach dają jak co skierowanie do logopedy
    także lekko mnie uspokoiła i poczekam aż Oliwka sama zechce się uczyć 🙂
    miłego weekendu
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Acha... No te bole po pol roku to mialam tez... i wlasnie wtedy ten cefalgin mi pomagal.
    A teraz mam to samo wlasnie wstaje rano i boli.. i tak ciagle caly dzien momentami sie nasilaja.
    wiesz zgode niby podpisywalam i "czytalam" jak mozna tak to nazwac... ale wiadomo ze nigdy nie mozna przewidzec nastepstw.
    Nie wiem czy Ty Kaska ale ja do tego wszystkiego jestem tak wrazliwa na jakies halasy dzwieki cos... np jak teraz jest brat i ci sie bawia krzycza wiadomo jak to dzieciaki czy np gra tv do tego np K cos gada czy Marcel i jeszcze cos na to dzwieczy to dostaje szalu, nie moge sie na niczym skupic.
    Cos musze z tym zrobic bo przez to nerwowa jestem strasznie.

    a ogolnie wsio oki.. plazujemy 🙂

    Madziu aaa dzidzisz?????????????? mowilysmy Ci 🙂
    Szlifuj jej mowe i bedzie oki 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A ja nie przeczytałam tych papierów, nie byłam wstanie, jak tylko mi je dali to podpisałam.
    Pierwszy raz zresztą podpisałam cokolwiek bez czytania 🤪

    Co do nerwobóli to mam tak samo, drażnią wysokie tony, utrzymujący się hałas.
    I mam ostre skoki ciśnienia, jak kucam, nawet na chwilę, to jak się podnoszę to muszę się o coś oprzeć i zamknąć oczy na chwilę, bo tak uderza mi i ciśnienie i ten ból głowy, że mam mroczki przed oczami i bardzo mi słabo.

    Wczoraj pojechałam do pracy do knajpy z Alkiem. I wyobraźcie sobie, że w drodze do (jakieś 40 minut) zarzygał całą taksówkę, a jak wracaliśmy (1,5h)cały autobus 😮 Chyba nabawił się choroby lokomocyjnej. I teraz moje pytanie, bo ja jej nie mam, w mojej rodzinie też nikt, a kompletnie nie wiem jak można temu zaradzić.. Znacie jakieś leki dla dwulatków, które można podawać przed jazdą?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...