Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

znam nazwę ale nie lubie HH 🙂

hmm no tak samo jak nie można dorosłemu wchodzić do wody po jedzeniu 🙂 ale jak trzymasz dziecko to nie wiem co by mu mogło się stać...ale na głodniaka też nie można kąpać podobno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AGAA tak myslalm ze nk ci przypomnialo 🙂
LOLI wypij nasze zrowko ja tydzien temu pozwolilam sobie na jednego drinka smakowal jak nigdy przedtem 🙂
ide szykowac do kapania malego dzisaj mamy poslizk czasowy bo tatus wrocil pozno z pracy
zajze jeszcze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochhhjak mi się marzy babski wieczór 🤪
to Loli dziś szaleje za nas wszystkie :P
a moja tak się strasznie rozpłakała przy rozbieraniu i ubieraniu po kąpieli że aż się przestraszyłam 🤨 chyba ją dość mocno boli albo taka jeszcze rozżalona 😞 😞 moja biedna 😞 ale już cycucha zjadła i śpi - padła od razu
a Wy dziewczynki jakie plany na wieczór?? 😉
bo ja mam w cholerę prasowania ale dziś robię sobie dzień dziecka i siedzę przed TV 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam Was kochane ze nie mnadrabiam ale troszku duzo tego 😞

A ja dzis ogolnie nie mam dnia na nic... eh jeszcze z moja jebnieta matka sie poklucilam az sie tesciowej poryczalam...znowu eh brak slow na ta stara babe;/
eh
A tez bylam u kumpeli ktora ma synka o 2 tyg mlodszego.. jest poprostu aniol tak grzeczny a marcel talki rojber w porownaniu do niego... zaraz wrzuce fotki do albumu.. ehh

a wy jak tam??

ELUS !)) LAT:*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co jeszcze nie wrocil ?
No u mnie tez juz malutka zasnela jakies poltora godziny temu i spi, bo strasznie marudna byla i strasznie glodna ale ja, ją chcialam troszke przetrzymac chociarz do 19 zeby ja wykapac i dac jej jesc, no ale sie nie udalo i musialam zrobic wczesniej.... ale byla juz taka glodna ze az w kapieli mi plakala biedna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha.... no to czekaj czekaj na swojego 😉

Ja sie wlasnie zastanwiam czy nie isc juz spac.. bo wypilam calego smirnofa i troszke mnie pokrecilo,a pewnie zaniedlugo mala sie obudzi i puzniej ciezko bedzie wstac...

Ale teraz to dopiero mam ochote na impreze, a z tego co dobrze pamietam to ty sie chyba jakos teraz w weekend wybierasz na jakas imprezke ;> ??
Kreakcja przyszykowana ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no potem moze byc porblem ze wstawaniem :P ehhe
no tak ale to sie okaze jak karol bedzie w domu bo jak bedzie musial za tydzien do pacy w sobote isc to dupa... 😞
a 2 ze nie chce mi sie znowu wysluchiwac mojej jebnietej matki jak sie dowie ze bylam na imprezie... ehh 🤢
aaa kreacji no ni mo jeszcze 😜hehe

kurde ja tak neiraz mam wizje jak wszytskie bysmy mialy isc do baru czy na impreze to kurna deski.. ahha by nas wyprowadzali ztamtad jak bysmy sie dobraly do flaszek 😜 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh Aniu nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze :* i z mama sie napewno jakos dogadasz...

Oj z ta twoja wizja to ja sie zgadzam w 100% :P byla by gruba biba 😁 szkoda ze ta twoja wizja sie nie sprawdzi 😞 😞 bo bylo by napewno ciekawie i bardzo duzo tematów bylo by do omówienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 😘 Ooo mojemu to nawet jak bym tego samego dnia przypomniała to i tak nie ma co liczyć na kwiaty czy prezent...Zawsze dostaję jeden tekst...BI JA NIE WIEM CO CI KUPIĆ 😠 Gówienko z złotym papierku...Ot co 😁 Hehe
Eloite jak będziesz to napisz mi proszę na co mam zwrócić uwagę przy dekoloryzacji włosów żeby mi kuku nie zrobili 😁 boję się i nie wiem czy dobrze robię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała jest dziwna...wczoraj padła ok.20tej i wiecie o ktróej się obudziła?? o 5!!!!!!!! 😜 i teraz jest jakaś inna..bo piszczy 🙂 🙂 jak by wydoroślała przez tą noc 🙂

Loli kacyk jest? 😜

Eluśka, a Ty obchodzisz imieniny czy urodziny? ale jak by co to WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO KOCHANA 😘 😘 😘 😘

a dla naszego bobasa, naszej Asi zdrówka, szczęścia i dużo dużo miłości 🙂 pociechy z dzieciaczka i małżowinka 😁 buziaki kochana nasza 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziecwzyny, sto lat mnie tu nie bylo 😞 ale tylko w weekend mam dostep w sumie do kompa, a w weekend chcialabym spedzic czas z mezem bo caly tydzien pracuje i efekt taki ze nie mam kiedy tu zajrzec.
Mam pytanie do dziewczyn co karmia butla 🙂 czy dopajacie dzieciaki pomiedzy karmieniami?? jesli tak to jak duzo i czym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...