Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ech Elu, ja też się wczoraj poryczałam...kaszki nie, mleka nie, spać nie, bawić się nie...ale dzisiaj jest grzeczna w miarę! no tylko że jej więcej czasu poświęcam niż wczoraj...echh dzieci!

buziak dla Frania mimo wszystko na ten 4 miesiąc 😘 niech da mamie żyć!!
OD DZIŚ FRANIO JEST GRZECZNY!!!!

ech gdzieś przeczytałam, albo ktoś mi powiedział że ból przy tym jak rosną ząbki takiemu brzdącowi jest przerażający! że gdyby dorosłemu człowiekowi tak rosły zęby na raz to by tego nie wytrzymał!!
tak więc jeśli marudzą i tak się zachowują przez zęby to wybaczam...ale skąd mamy mieć pewność 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem jak to boli bo jak mi 8ka rosla to i po tabletkach cieżko żyć było. bolało OKROPNIE!
ja wlasnie kawke pije, Ola padla ale cos przez sen marudzi co chwile. musze napisac plan pracy qrwa! bo i tak nie wiem czy gosc mi to przyjmie. mialo byc wyslane w listopadzie 2009!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi jak dwie ósemki naraz rosły to myślałam ze zgon zalicze.
Dlatego małego nie męczę i daje mu odrazu jak zaczyna marudzic cos, najczesciej smaruje mascia, ona jest ziolowa i taka jakby zimna na dziaslach wiec odrazu ulge przynosi a Kubus sie nie meczy.
Albo czasem daje mu calpol on go uwielbia, ten pyszny bananowy smak. ale nie to ze go ciagle faszeruje jak tylko zabrzeczy hehe. Jak widze ze najedzony wyspany bawic sie nie chce, przebrany a marudzi strasznie ale nie ryczy kolkowo to wtedy mu smaruje. I ulga natychmiastowa, 180 stopni zwrot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam szczerze , że czuję się jak osoba chora psychicznie. Przez te ciągłe nieprzespane noce i jeszcze jazdy w dzień czuję się tak wycieńczona, że nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce...Nawet jeść mi się nie chce. Co w moim przypadku nie jest dobre bo ważę już niecałe 58kg a mam 178cm wzrostu. Do tego karmię piersią.Włosy łapię i wyciągam takie kulki całe 😞 Wszyscy mi przypierdalają , że schudłam, że kości mi widać...Krzyczę na Krystiana na Franka...Lunę do kuchni na noc wywaliłam...Ni panuję nad sobą...Chciała bym krzyczeć!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale ale to wcale Ci się nie dziwie że masz dość!!
ech...ja bym spróbowała radykalnie! odstawienie piersi i spanie w łóżeczku, wsadz go tam, niech ryczy, jak się wcześniej naje i ma sucho to wiesz że najpierwodpoboniej nic mu nie jest.
a przy najbliższym szczepeniu zapytaj lekarki jak możesz pomóc.

Ela! psychika nawet najtwardszej babki ma swoje granice! nie mozesz sobie na to pozwolić! każda zna to uczucie które teraz przeżywasz! ale tak codziennie nie można! musisz też wyjść i zrobić coś dla siebie!
wiem że Franek jest dla Ciebie najważniejszy na świecie, ale bądź też trochę egoistką! należy Ci się trochę spokoju!

przykre to ale ja bym zeszła z cycka... 😞
i powtórze to, chociaż pewnei cyckowe się na mnie obrażą! że dla mnie odstawienie od cycka było najlepszą rzeczą jaką zrobiłam dla siebie i dla niej!bo dzięki temu jestem wyspana i lepsza dla Ewy...pomyśl o tym w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Eluś wiem rozumiem
ja kiedys prawie mdlałam ze zmęczenia..
jeżeli chodzi o pierś to może nie odstawiaj całkowicie ale zmniejsz ilośc jedzenia piersią a dodaj butle, będzie CI wwygodniej.
aa jeżeli chodzi o spanie to hm.. ja moją nauczyłam od razu. Łożeczko ma do spania i już.
Nie ma spania w leżaczku czy gdziekolwiek.
Elus i to naprawde dużo daje chociaż czasami nie miałam na tyle siły żeby ona płakała bo nei chciała spać w łożeczku a ja ją brałam bo ehh ale teraz dajemy rade
ona wyspana, zadowolona no ja w miare też
Jeżeli chodzi o jedzenie NIki
butle to ona wcina nawet i 250
raz zjadła 2 butle i zadowolona ale cyca to jzu nie chce kompletnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie spróbuję na noc dawać butlę...Myślę, że to gdzie on śpi nie ma znaczenia. A w wózku mogę go dobujać jak się rozbudza i śpi dalej. A w łóżeczku po prostu by się rozbudził, rozpłakał i tyle.Nie chce go odstawiać od cycka bo cieszy mnie karmienie go i to jak się uspokaja przy mnie i zasypia 😞
A robić coś dla siebie czy wychodzić? Hmmm...Po prostu nie mam na to siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie...ale jak zmniejszy ilość cyca to prędzej czy później albo straci pokarm albo Franio nie będzie chciał jeść.
a co do spania to u mnie tak nie jest, śpi w łóżeczku tylko w nocy, w dzień zasypia albo na kanapie albo właśnie w bujaku...więc to nie jest reguła.

ciężko cokolwiek radzić...musisz coś jednak zmienić bo tak nie możesz, nie wyrobisz.a kto ma nie dać rady jak nie Ty? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie jakie mnie nerwy biorą na Krystiana jak ja w nocy po raz 10ty wstaję , a on śpi albo się rozbudza i tylko mówi MASAKRA ILE ON SIĘ BUDZI 😮 Chociaż wiem, że to nie jego wina i to, że nie będziemy spali oboje nic nie da..I że on do pracy.Ale mam ochotę się wydrzeć rusz te jaja i zrób coś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...