Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Loli nie wyswietla mi sie to zdjecie.
A Ty kupilas proszek dla alergikow czy proszek dla niemowlakow-dzieci.
Ja kupilam ten Fairy non bio, moja siostra mowi ze rewelacja. Dopiero bede w nim prac. A plyn Comfort ten bialy dla dzieci.


Iwwwa musze ci wyslac na poczte bo blokuja to foto bo widocznie widac pupke oli ;( POLECIAL LISONOSZ
A co do proszku to kupilam dla dzieci ale pisze tam anty alergiczny. A plyn ten tez uzywam od urodzenia Oli. A co Fair to ja raz go mialam ale nie dopieral mi ! jak prawalam w 40 C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Oj kurde pomylilam sie. Ja tez bralam eutyrox n25 w ciazy poltorej tabletki , a tardyferon bralam na zelazo itd.
To duza dawka w ciazy i teraz 😮


taka duza dawka przez to ze caly czas bylam senna i mialam dusznosci 😞 i lekarz mi powiedzial ze jestem skazana na leki do konca zycia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jestem na chwilke 🙂 mały waży 7900g i mierzy 69 cm szczepienie dobrze zniósł i zęby mu idą na górze.Jeszcze Was nie nadrobiłam 😜wiec nie wtrącam się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Ej głupie pytanie ☺️ jak bada się tarczycę? Czy wszystko z nią ok?


elu najpierw jest badanie krwi sprawdzenie poziomu hormonow jak cos jest nie tak to pozniej usg tak w skrocie 🙂
narazie nikt nie pobil 9kg adasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu na forum 😞 nadrobiłam, ale czeka mnie sprzątanie i mała ma dzisiaj kiepski dzień...idziemy do lekarza bo nie podoba mi sie to jak sięz achowuje i odbiór badań krwi mamy i po mleczko też....także do potem! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
usg tarczycy miałam. Wszystko ok. A badania z krwi i moczu porobię jak Krystian wróci bo wypadało by po ciąży.


mi usg tez wyszlo dobrze za to badania krwi byly zle ale jak nie mialas problemow w ciazy to powinno byc ok.
ide na spacerek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze nie miałam badań na tarczyce chyba ,że z krwi i ja o tym nic nie wiem,my cały czas na polku 😜super pogoda gorąco heh około 20 stopni 🙂Mały spał a ja plewiłam w kwiatkach ehhh kocham to 😁zjemy obiadek dzieci odrobią lekcje i znowu na polko do kwiatków miłego popołudnia!!!
  • Loli daj potem znać co z Oleńką 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej 😉
    Karol znowu w domu.... eh 😮
    suer pogoda u nas od rana na targu bylismy bo cukier niemiecki o wiele tanszy niz w sklepach i na spacerku 😉
    wlecielismy na obiad i zaraz znowu na spacer 😉

    Ladnie waza wasze dzieciaki 😉)
    Marcel wazy 9.5kg 😉

    😘 milego popoludnia 😉

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wrocilam ze spacerku. Jupiii znalazlam tesco hehe i nie zabladzilam. Kuba caly czas w wozku marudzil. Nie wiem co mu. Moze ten kaszel i katar go meczy i zle sie czuje. Kupilam mu syrop na kaszel.

    Ja przed ciaza robilam jeszcze badania na tarczyce z krwi i mialam zle ale leciutko dlatego nic nie bralam. A potem w ciazy trza bylo sprawdzic i juz musialam brac leki. A wszyscy przed ciaza mowili mi ze mam takie powiekszone wole zebym sprawdzila. I zrobilam usg tarczycy i wykryli mi guza srednicy 3mm. Potem musialam w ciazy powtorzyc i mial juz 6 mm. I znow powinnam zrobic ale jakos... tu nawet chyba nie robia, zreszta nie wiem bo chyba troche to olalam. Troche chyba ze strachu ze powiedza mi ze to jakis zlosliwy czy cos. Narazie zyje i czuje sie dobrze hehe wiec nie umieram chyba jeszcze hehe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Najpierw taki koleś z adopcji psa, którego wyciągłam ze schronu. A teraz Luna. I to tak, że poraz pierwszy miałam ochotę ją skopać aż zdechnie 😠
    A teraz ten jeszcze śpiący i buczy mi tu wyjec jeden. Jak ja bym się chciała zamienić z Krystianem 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...