Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂
Kuba wstal przed 6 ale wzielam go do wyrka i spi do tej pory. zaraz pewnie bedzie sie budzil.
Cos chlodniej dzisiaj, dobrze, dobrze sie nie ugotuje 🙂

Ela ciasto najlepiej bez kremow i galaretek. Ja niedawno robilam piernika tego z torebki-chyba duza blacha. I powiem, ze jest przepyszny. Poszedl firma migiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mniamci piekniczki;D
moja blizna jest cieniutenka.. ale widze ze tez troche zciemniala i taka sie zrobila wypuklejsza... 😮
Kasiu moje gratulacje 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 ehehheeh:P

A Wy nie widzialyscie ze ja jestem w 79 tyg i 8 dniu??:P ehhehe na suwaczku na starym koncie tak mam 😁 hehe
jak slonica 😁 😁 😁 😁

Dzis idziemy na mieszkanko po klucze, potem tu na dni Rawicza Ewa Farna, K&Remi:P hyhy ogolnie wesole miasteczko itd.... 🙂
Ale gorsze ze to centralnie przed blokiem 🙃 🤢


ACHAA....mamy 2.... 😁 yyy a gdzie lewa jedynka??????? 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ KOCHANE CO TAM U WAS JAK TAM WEEKEND?JA U TESCIOW JESTEM NA CHWILKE.
mam pytanie do perełki bo z tego co wiem nadal karmi piersią .miałaś już miesiączkę .bo ja nie.....a niby po około poł roku karmienia wraca nawet jak sie karmi jak to było u ciebie z poprzednimi dziećmi i teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będzie jednak szarlotka 🙂 Anka mnie nie bolały 8semki to nie wiem. A wychodziła mi w szpitalu jak rodziłam 😁 Franek póki co ma 4 zęby na dole i jedna jedynka się górna przebiła. Ale ma tak napuchnięte dziąsła i tak go boli, że nie da sobie nawet palca wsadzić z żelem 😞 Biedny mój.
A po podwórku biega dziewczynka. Ok 7 lat. Kręci tyłkiem i śpiewa IDĘ NA PLAŻĘ, DUPĘ POKAŻĘ 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobiety 😉))
Ja dzis mam wielkie sprzątanie a Kacper maruda wcale mi nie pomaga 😜
Mati w robocie a ja tu walcze 😁
Popołudniu gdzieś się wybieramy moze do moich rodziców na ogródek 😁
rodzinka sie dziś zjeżdza 🙂
Wczoraj byłam na spotkaniu z Agusią i Ewcią 😁
było MEGA 😁
dzidziolki były sobą zachwycone ;D Dotykali sie za rączki 🙂
my sobie poklachałyśmy 😁 bardzo fajny dzień 🙂
Jutro wraca teściowa z Włoch więć tez nas nie bedzie 😁
Miłego weekendu ! ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😘 Chcieliśmy się pochwalić z synkiem , że mamy już dwie jedynki górne i prawa dwójeczka nam idzie 🤪 No i na dole chyba wciąż cztery ząbki 😜 Chyba bo nie daje sobie zajrzeć tak go boli.
Mamy już posprzątane, rosołek ugotowany. Czekamy na babcie 🙂 Tylko, że dopiero po 15 będą. Franio śpi, a ja nie mam co robić.
Od lipca zacznę jazdy. Testy już praktycznie umiem. Muszę tylko opiekunki poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku...Była moja mama z siostrą i moim kolegą. Ledwo powstrzymałam łzy jak odjeżdżali bo we wtorek ona wyjeżdża do Niemiec. Wszyscy mnie zostawiają i co tam 😞
Frankowi idą wszystkie zęby na raz. Cała góra czerwona i napuchnięta. Tylko nagryzie coś mocniej to płacze , że powstrzymać i uspokoić go nie idzie. Teraz już śpi. Pewnie wstanie o 4 rano, ale wykąpałam go bo już tak płakał i dałam jeść to usnął mi na rękach. Upał okropny. Idę poleżeć i pooglądać tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...