Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu no to czekamy na wiesc 🙂
  • Elus co jest?????????????????
  • Aniu wspolczuje oj biedaczek sie pomeczy bo uszy bola jak nie wiem co 😞a ci twoi tescie dobrze sie czuja kielbasa na noc takie male dziecko hmmm nie bolal go brzuszek po tym?Jeszcze troche i bedziesz na swiom tylko gorzej z Marcelkiem bo nauczony bedzie 😞buziaki dla niego 😘 😘A ja malego usypiam ci mi go obudzili 😠 😠 😠 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    a wiec
    filmik z pawelkim swietny a jakie ma wlosy boskie 🤪
    biedny marcelek taki schorowany a kiedy aniu idziecie na swoje?
    jak juz pisalam adas ma 3 zeby stoi juz jak sie o cos zlapie no i raczkuje jak szalony 🙂
    a u mnie troche kiepsko tata niby wyszedl ze szpitala ale to nie ten sam czlowiek czaly czas sapie i sie zatyka nie moze zlapac oddechu bierze leki na rozzedzenie krwi no i bez interwenci sie nie obedzie. sa dwie opcje albo zatrzymanie akcji serca i pobudzenie odnowa albo wymiana zastawki tzn operacja na otwartym sercu wszystko sie okaze 26 lipca po konsultacji z profesorem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 nie no ja sie zamroze i jak Pawel bedzie mial te ok 10 lat to sie roztopie i hajtam sie z nim 🤪 🙃 🙃 🙃
    ehhe
    psotek maly 😁 😁
    A Karolowi jak sie podoba 🙂

    Noo Asiu nie wiem kiedy na swoje bo malarz dostal zlecenie z pracy do szczecina malowac dom szefa... mial byc na ten weekend a sie znowu obsunie.. jak juz na nastepny weekend sie nie wprowadzimy to kociej mordy tu dostane 😜 🥴
    A za tate trzymam kciuki zeby bylo coraz lepiej 😘 😘

    A Perelka no nie bolal go na szczescie.. tzn nie bolal... no budizl sie do godzine praktycznie, ale zganiam na te uszy bardziej 🤔

    Tak zapytam jeszcze....jak dajecie czopka nurofenu, czy jaki kolwiek inny to maluchy... tez to za pare minut wykupaja?
    bo ten jak mu wsadze czopka to zaraz jest kupa 😮 i tylko nurofen tak... bo i z viburcolem mi tak nie robil i z paracetamolem tez nie.

    Ja pierdziuuu... jestem normalnie zielona..Wasze dzieci juz raz chociaz byly chore a ten 1 raz i normalnie nie garniam go...
    jeszcze przy podawaniu antybiotyku mu sie zygac chce 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A wiec tak Asiu trzymam kciuki za twojego tatusia bedzie dobrze 😘
  • Dziekuje w imieniu Pawelka 🙂
  • jeszce nie spi 😠 😠 😠 ugryz mnie i poszczypal diabel jeden 😠
  • no Aniu chodzilo mi o uszy 🙂a co do czopka to czasem tez tak zrobi 😉
  • mam odbite piec zebow na rece jak to boli i siniec murowany ehhhh 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no mam nadzieje ze dzis po tych kroplach bedzie lepiej..
    A powiedz mi czy wsadzic mu watke ?
    bo nie wiem...bo znajac jego lapki gdzie wszedzie wtyknie to wyciagnie i wsadzi do buzi 😮

    a ugryzienia nie zazdroszcze... mojemu na szczescie przeszlo 🙂
    mnie raczej nie gryzl bo sobie nie pozwolilam, ale innych to tak do sinca ze loo 😮
    za to mnie za wlosy ciagnie na potege 🥴
    A karmisz go jeszcze cycem? nie gryzie wtedy?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie dawaj mu waty poloz go na tym boku co nie kroplisz potem to juz tam wleci gdzie ma 🙂 a ja tez nie pozwalam onuwielbia gole cialko i diabel gryzie jak mu sie uda udaje ze sie tuli i o masz 😠a no jasne ze my cycamy sie jeszcze narazie nie gryzie jedynie co to jak chce puscic to nie puszcza tylko trzyma zebiskami i odsuwa sie to wiesz boli to mowie ałła a ten sie smieje 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    oki ide kimac bo padam.... 🤔
    ☺️


    aaa zapomnialam Wam pisac... 🙂
    dzis z Marem sobie lezalam jedym okiem na mnie patrzyl ja na niego... i bawilismy sie w papugowanie... ja podnioslam glowe on tez.. ja glos wydalam on tez.. i tak na zmiane 🙂
    heh jaka bylam szczesliwa 🙃
    dumna ze mnie rozumie ze sie bawimy 🙂
    bo kuku i szukanie mu sie znudizlo...
    macie jakas taka fajna zabawe???????


    kolorowych do juterka jak dam rade 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wstalam 🙂 i to juz dawno 😞
    Nie mam na nic czasu.
    Perelka Pawcio jest superasny, taki fajny smieszek, a jaki skubany. I co te lapy matka pchasz? Daj mu sie chlapac hehe
    anulka wspolczuje kurde z tymi tesciami. Masakra, a wez pozniej ustaw Marcelka spowrotem do normalnosci, masakra. Kurde oby jak najszybciej na swoje. Sama bym te sciany pomalowala co by szybciej bylo.
    Ela normalne ze jak facet w domu to wiecej nerwow. a teraz pomysl sobie ze moj jesty w domu 24/dobe 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    WItajcie dzioby ! 😁
    Moja zdobyć to samsung avilla nic specialnego ale narazie mi starczy nie mamy kasy bym mogła se kupić jakiś extra telefon. Kacper ma 2 nowe ząbki u góry mu wyszły ! 😁 🤪 🤪 🤪
    Przez to chyba mi gorączkował troche dwa dni ale już jest ok.
    Znów zrobiłam sobie coś w tą noge co w ciaży miałam zwihniętą chyba ja za bardzo nadwyręzylam na siłowni i mnie troche boli ciężko mi chodzić dłuższe dystanse 😞.
    Dziś byłam z małym u alergologa i pani doktor powiedziała ze musimy dłużej po chorobie stosować te inhalacje by mu to tak często nie wracało. Mały darł się u niej jak oszalały a ona go tylko badała 🤨 .
    Aniu czytałam co tam masz u teściów i normalnie mi Cię żal bo coś o tym wiem.
    jak jestesmy u tesciów to co kacper ryczy to oni i czemu on Ci płacze itp 🤨 😮
    A ze tak zapytam bo chyba coś przegapiłam ANiu czemu jesteście u teściów ???
    Kacper teraz śpi więć piknełam naleśniki na obiad i ogarnełam mieszkanie.
    Póżniej damna 2 h małego teściowej i jade na siłownie troche się porozciągam albo coś bo tyle kasy na to wywaliłam ze szkoda teraz spowodu nogi nie chodzic 😜
    Buziammm :* 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    eee z tesciami Domi przerypane 😮
    A Ty uwazaj na ta noge bo kurde zeby gorzej nie bylo bo problem bedzie jak chodzic nie ebdziesz mogla ☺️ 🤨
    Z Kacperkkiem to kurcze, hm... jego tak wszystko lapie ze szok, lepiej zawsze pochuchac wiecej 🙂

    No my Domi meiszkanie kupilismy, i mieszkamy u tesciow bo tam remont, a zeby nie placic za wynajem i za czynsz itd na nowym bo po co 2 rachunki... a jeszcze rata 🤢
    A ze sie najpierw kolo od podlogi nie mial jak dojechac, bo auto zepsute...
    to teraz malarzowi wyjazd z pracy sie przedluzyl i se tak juz miesiac u tesciow koczujemy 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂 Po raz pierwszy od kiedy Franek jest z nami wstałam pierwsza, a on jeszcze śpi 😮 I to wstałam przez Lunę bo wlazła do pokoju i mnie obudziła. Julka też jeszcze śpi.
    Zapowiada się ładny dzień więc muszę lecieć do banku wpłacić pieniądze na kredyt, a potem wezmę dzieciaki na działkę i napompuję basen i naleję wody żeby się nagrzała. Krystian pojechał wczoraj przed 21szą.Pierwszy raz przy jego wyjeździe nie płakałam 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...