Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ahhaha Ale ktoras zamrozila czeresnie nie/??
tu jeszcze o cos poszlo kazda cos dala i Domi i Loli i Ania chyba I madzia... hahaha
wariatki!!!!!!!!!!!!!!! 🤪

A LOLI widziala X na niebie bo ona idzie ze mna przeciez na porodowke 🤪 ona juz sie sioperzy ktoras godzine wiec noo mze uda nam sie Was zaskoczyc 😁 hahaha

Noo wlasnie obcy ludzie inaczej patrza na nas niz ci co widza nas caly czas .... 😜
Ja np nie widze w lustrze czy na niektorych fotach ze mam taki wielki brzuch... dopuki nie sobaczylam u kumpeli zdjecia jak zrobila mi znienacka... to dopiero do mnie dotarlo jak musze wygladac 😮

A podobnie jak my tu zdjecia dajemy to raz na jakis czas.. i juz Adze tez mowilam ze ma nisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi, ale Anulka tu jeszcze jest gdzieś 🙂 poszukaj dobrze 😜 poszła chyba kawki się napić 🙂

heh 🙂 mój już do mnie dzwonił 😁 a ledwo do katowic dojechali 🙂 kooochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Aniu, wydaje mi się że nie jest tak nisko...jak porównuje z innymi moimi brzuchami 🙂

hmmm no tak, ale ja pamiętam tylko te czereśnie od Iwwwy 🙂 o jakieś 5zł też tam było, ale nie wiem od kogo heehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wpieprzam chipsy!! pierwszy raz od ho ho 🙂 i są mega pyszne....ech 🙂

a to moje brzuchy, i gdzie niby ostatni jest niżej? 🙂
http://picasaweb.google.pl/agaa84/2010Ciaza?authkey=Gv1sRgCLrL4I2vj5-jhAE#
zależy jak foto wyjdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo ja czekam az ona skonczy sie bzykac i co robimy dalej musimy sie naradzic ale widzisz... ona chyba odrazu pojechala 😜 heh

eee.... wy zaraz mnie do psychiatry przez was odwieziecie!! leze w pokoju i czuje zapach kawy???????? 😮 😮 😮 A JA SAMA W DOMU JESTEM>.... to po jakiemu tu to dziala??? ide chyba ja zrobic bo co jak sama wola.... jak to jacobs w tv ahahaah 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiec dzis jeszcze nie urodze i jutro może???? też nie, ale powiedziała, że napewno będzie szybciej. Ale ona nie powie mi dokładnie bo nie można tak mówić, bo tego nie widać dokładnie czy za tydzień czy dwa. W każdym bąź razie powiedziałą, żę mój stary zdąży wrócić urodzić hehe
No i dostałam dwa antybiotyki jeden do buźki drugi do pipuźki hehe bo mam jakieś cholerne bakterie w moczu a nieleczone grożą dzidzi. No i nadżerke mam podobno brzydką.
Szkoda, żę usg nie miałam. Mam się zgłosić za 3 tyg!!!???? Cyt"no chyba, że Pani już urodzi, pewnie Pani już do mnie nie zdąży, więc za 3 tyg przyjdzie Pani po zaświadczenie do becikowego i pokazać małego" Hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...