Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hahah no to mam tak samo 😜 Ale dzisiaj i tak kawał roboty odwaliłam. Umyłam moje okna wielkoludy i wysprzątałam wszystkie z szaf, szafek itp w naszym pokoju. Muszę tylko odkurzyć i umyć podłogę i mam błysk. No a kabli dalej nie widać. Została mi jeszcze szafa we Frankowym pokoju, ale tam chyba ich nie ma bo już szukałam. Dziwna z nimi sprawa 🤨 Bo zginął akurat mój od telefonu, moje słuchawki i od aparatu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Elu 🙂 ja od kad jestem w ciazy 😁 to ani razu mnie Olenka nie obudzila w nocy jakimis swoimi charcami 😁 ale jest teraz taka na maxa spokojna ze az sie dziwie, ale jak tam porusza cos brzuszek to sie odezwie, moze sily zbiera 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
a Wy piszecie i piszecie, a ja nie nadazam.
Skorcze nadal mnie mecza ale juz rzadziej. Juz powiedzialam zadnego sioperzenia!!!!
Probowalam sie troche zdrzemnac ale te bole nie daja niestety. Kurcze niech odejda mi wody bedzie spokuj. Juz wam powiem ze wykonczona jestem, bo ani nic porobic, ani siedziec ani lezec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzusie
  • Widze ze kazda sprzata dzis,ja od rana jakies dziwne bola brzucha mam ,a maly w sumie sie nie rusza normalnie az jestem tym zmeczona dzis tez posprzatalam troszke moze cos sie wiecej ruszy.Moja corka pukala do maluszka a ten nie bardzo sie rusza .Ciekawa jestem ktora poleci na odstrzal 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No ja mam tak samo, jak mnie skorcze wziely o 1 w nocy to do tej pory mecza. Tylko teraz na szczescie slabiej i rzadziej, ale w nocy to juz chcialam jechac do szpitala tylko mnie moj powstrzymal, ja juz myslalam ze rodze, a sie okazalo ze to przepowiadajace siegajace do 50% w takim razie ja nie chce tych normalnych bo to rzeź jakas bedzie 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no wlasnie ciezka spr z tym oddychaniem tez tak mowie ,mnie troszke popuscilo moze spelni sie slowo lekarza ze do tyg urodze jego zdaniem,Iwwa musimy dac rade niestety my kobiety silne jestesmy zobaczysz ale czasem moze dopasc przy porodzie male zalamanie ja tak mialam przy corce poprostu powiedzialam nie bede i zaczelam plakac bo juz nie mialam sily ale gdy sie urodzila i ja zobaczylam to usmiech na twarzy byl
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kurde przerabane 😞 moj zachwilke znow do pracy idzie i zostane sama i pewnie dzis predko nie wróci bo ma strasznie duzo roboty wjec nawet do 1-2 w nocy moze dzis pracowac 😞
    Jak jego nie ma to sie stresuje troszku, ale staram sie wtedy nie myslec o tym wogule ze cokolwiek sie moze zaczac.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...