Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie napisał gbur jeden kiedy będę ale nawet mi się nie chce mu odpisać bo po co...;/ Widzi że jestem zdenerwowana i nie reaguje wtedy tylko 2 godz pozniej kiedy mi juz przejdzie no idiot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Przyplątał się do mnie wogóle jakiś głupi ból gardła spróbuje zwalczyć go bioparoxem i tantum verde a jak nie pomoże to do lekarza "wio" Byłam dziś u kardiologa z tym moim serduszkiem i okazało się że jednak wszystko jest ok i nie trzeba wykonywać cc Mam tylko nierówne bicie serca ale to tak jakby moja wizytówka lekarz powiedział taka już moja uroda i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciotki 🙂 o czym klachacie 😉 ja juz zjadllam wielkii talerz bigosu i zaraz wbije zeby w arbuza, moj wyrodny maz umyl okna chybaw ramach przeprosin za to ze mnie wkurzyl wczoraj jednak kochany ten moj burak jest 😁 😁 😁 ale jakby przeczytal jak o nim pisze to znow by wojna byla przez dwa dni heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak zrobiłam, wyszedł super, a drugi robiłam biszkopt i tak mi wyrósł, że musiałam robić dodatkowe boki z tektury w blaszce, bo by mi sie nadzienie ze śmietany i galaretki nie zmieściło, a na wierzch truskawki zalane galaretką 🤪 aż mnie korci żeby spróbować, ale nie moge 😮 chce mamie zawieść w nienaruszonym stanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...