Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

ALe Gosiu mówił mi przez tel"kocham cie bardzo, zadzwonie jak sie rozlicze " to bylo o 16 do tego czasu nic, rozlicza sie max godzinke. Nie chce mi sie wierzyc ze ma mnie az tak w dupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie Gosiu nie napiszę mu smsa to on powinien zabiegać o to by było dobrze między nami, powiedziałam mu dziś że jeśli nie przejrzy na oczy to będzie kiepsko. Co on z tym zrobi jego sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 😞 😞 😞 szkoda mi tylko twojego zdrowia bo teraz Ty i Tymek jestescie najważniejsi 😞 widzę ze nocka będzie nie przespana u Ciebie 😞 kurcze to jest wszystko przez to że jestesmy dla nich za dobre ehhhhhh głowaa mnie cos rozbolała chyba jutro deszczyk będzie bo ostatnio tak reaguje na zmiany pogody ale niech pada bo juz dość tych tropików 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Gosiu że nawet się boję zasypiać bo po pierwsze jak nie śpię przy nim to mam koszmary a jak jestem pokłócona i mam sto myśli na minutę to już wogóle ...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy już chodzić do tego lekarza prywatnie tylko państwowo. Ewentualnie z dwa trzy razy jeszcze pojdziemy zmierzyc malego do innego lekarza na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no jeszcze z pól godzinki posiedzę no ale ty już się kładz kochana i myśl pozytywnie buziole ogromniaste 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 a pamiętaj jeszcze o jednym jak się Tymek urodzi to świata po za nim nie będziesz widziała a Kris bedzie tylko ozdobą zobaczysz nie ma większej miłosci jak miłość mamy do dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki cóż za koszmarna noc za mną spałam 3 godziny i to z przymusu bo normalnie wcale w nocy spać nie mogę nie wiem co się porobiło 😠 😠 😠 duszności mnie atakowały niewygodnie i wogóle do dupy nocka 😞 Miłego dnia idę jeszcze poleżeć bo nie mam co robić a Wy śpicie sobie słodko później będę zaglądać buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 tyle napisałyście, że od godziny siedzę i nadrabiam zaległości 😆
Gosiu ja też miałam noc do dupy.. 🥴 choroba mnie dopadła, i całą noc zdychałam.. 😠 gardła nie czuje, męczy mnie katar i straszny kaszel, do tego nieziemski ból głowy i płuc.. 😠 😠 na szczęście nie gorączkuje narazie, chociaż tyle dobrego..
Będe wpadać na forum w ciągu dnia, chyba że uda mi się go przespać..
Buziaki dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki! 😉
A ja od rana śniadanko dla moich robotników musiałam zrobić;D ale noc za to wyjątkowo przespana 😁 (ostatnio zauważyłam, że dobrze mi się śpi nago;D 😁)
Wczoraj mój mnie wkurzył - nie dość, że pomimo, że mówiłam o zakupach napił się z moim ojcem to jeszcze wyjechał na mnie, że jeżdżę jak jeszcze prawka nie mam (brat (swoją drogą drań jeden;p) mnie zmusił. Siadł po str pasażera i powiedział, że albo jadę do domu albo będziemy siedzieć do rana na parkingu;p) A potem mu się na igraszki zebrało - ja w swojej złośliwości przytuliłam się do niego zupełnie naga i... udałam, że tak mocno śpię, że nie reaguję na to co robi 😁 ehh.. dumna z siebie jestem;p;p sasasa

A dzisiaj czeka mnie przeprawa przez miasto w tym słońcu (bo znów upał..) i pewnie gotowanie:/

Martuśka - powodzenia z Krisem! Trzymam kciuki, że się dogadacie więc nie stresuj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po rozmowie jakoś to przeszło... DOwiedziałam się wczoraj niemiłej rzeczy odnośnie alko na jego temat i troche mnie to wkurzylo. SPrawa sprzed 3 miesiecy ale jednak nie ładnie jak za czyimiś plecami on sobie pije na szybkiego setkę miętówki. Powiedziałam mu że albo alko albo ja bo to zmierza ku alkoholizmowi. Powiedział ze jestem najwazniejsza i jakby przez to wczoraj miałabym go zostawić to przyszedłby na kolanach do mnie prosić o wybaczenie... ALe co się wczoraj denerwowałam to moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w nocy nie spałam polożyłam się po 8 i właśnie wstałam bo mi się przysnęło ☺️ głowa mnie teraz boli no kurcze jak nie urok to sraczka 😠 Martusiu dobrze ze rozmawiasz wyjaśnicie sobie wszystko i będzie dobrze zobaczysz 🙂 idę sobie coś na śniadanie zrobić bo obudził mnie mały głód 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez się przysnęło ale obudziło mnie siku 😁 miałam nadzieje, że jak pośpię to będe się lepiej czuła ale jest tak samo, nawet glowa i pluca mnie bardziej bolą..

Martusiu fajnie, że wszystko sobie wyjaśniliście, najważniejsza jest rozmowa 🙂 ja też się z moim wczoraj ostro pokłóciłam, w pewnej chwili kazał mi spieprzać do Polski do mamusi 😠 a zaczeło się od tego, że spytałam czemu nie skserował papierów.. ale później przepraszał, bo przecież on beze mnie nie wytrzyma 😁 a jak zobaczył, że kaszle to całą noc przy mnie skakał 🙂

Przynajmniej pogoda dopisuje, 20 stopni, zero słońca 🙂 tylko żeby tak zostalo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...