Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

a u nas bez zmian... dalej gorąco... Ale ja się już przyzwyczaiłam 🙂 W domu tylko nie otwieram okien w godz 7.00 - 22.00 i nie odsuwam rolet, żeby się od słonka nie nagrzało 😉 Bo Kuba w takiej duchocie spać nie chce...

A tu dzisiaj aż szok - nikogo cały dzień.. buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki na wieczor 🙂 wpadlam na chwile bo sie troche polezalo po poludniu w koncu w tym tyg mialam na to czas 🙂 ale plecy bola i nie idzie za dlugo drzemac po poludniu a poza tym upal za oknem i jak tu lezec jak nie urok to sraczka 😁 😁
Gosia jaka ty chuda jestes zazdroszcze normalnie a bnrzuszek slodziutki a moj tak jak Pilar dwa razy wiekszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez chwilowo super ze nas coraz wiecej witaj nowa mamusio 🙂Gosiu brzusio masz fantastyczny ale uwierz ze to ostatnie dni w tej kiecce bo jak cie wysadzi to......hi hi hi ja mam pasibrzuch he hea teraz powaznie z tego stresu poprostu dostałam humoru bo wkurwili sory za wyraz mnie lekarze mam ta cukrzyce złe wyniki anemie i huj wie co jeszcze 😞a ja na to wszystyko ze mam wyrabane i moj synek urodzi sie 100procent po 33tyg i basta a najlepiej w 38bybyło takze dzien minał pełen stresów stwierdziłam ze sie nie poddam i bede walczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo juz gorzej wkurzyc to mnie niemogli ale zła jestem niemam pojecia jak sie odrzywiac z ta cukrzyca???lekarz nic niepowiedział a w poniedziałak mam kolejne robione wyniki krzywej czyli tego gówna napije sie za wszystkie czasy i to w tej ciazy poraz 3ci ble ble ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach Martus uwierz ze przez chwile to myslałam ze wyjme yego lekarza z słuchawki i przemiele przez maszynke 🙂twierdza ze to moja wina a ja tak dobrze ta ciaze znosze a wyniki coraz gorsze i strasza co chwila a jak biore truje sie ta CHEMIA CO PRZEPISALI BO MOIM ZDANIEM NIC NIE POMAGA SKORO WYNIKI TAKIE DO DUPY JUZ SAMA NIEWIEM ZACZYNAM TRACIC CIERPLIWOSC A WIEM ZE TO NAPEWNO SZKODZI MAŁEMU MOJ ZŁY HUMOR 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoo matuchno 😮 trzeci raz?? wspolczuje 🥴 a o tym co powinnas jesc to poczytaj u cukrowek no i skumaj sie z Maluda bo ona ma juz w tym mistrza i piknie jej cukier schodzi po jej dietkach ona czesto siedzi na cukrowkach to moze warto zebys tam wpadla do nich Maluda tez miala sytuacje ze sie dowiedziala a u diabetyka miala wizyte 3 tyg pozniej i jakos sama dala rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety tak to juz jest jedan ma w miare dobrza a druga przekichane ale pociesz sie ze jeszcze tylko dwa mieszki i dzidziuszki beda z nami 🙂 🙂 ja spadam spac bo o 7 pobudka i ide pilnowac Melka ale znajac zycie i tak mnie zerwie o 5 albo 6 bol tych pieprzonych plecow ehh 🙂nic buzkaiczki gorace Emisiu i jeszcze wiecje pozytywnego myslonka 🙂 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczorek dziewczynki 🙂 dzis wrocilam do domku i rundke po miescie zrobilam a nogi wchodza w dupke ze masakra i puchna niesamowicie 🤨 od tego gorąca 🥴
jutro na 9 czeka mnie wizyta u lekarza... moze cos poradzi na te moje dretwienia i omdlenia..
Dziewczynki wlasnie dzis stukneła mi studnioweczka 😆 juz blizej niz dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!! 😉
My z Busiem jak zwykle wybywamy na miasto ale wpadliśmy się przywitać;D
Emsi - uwierz mi, że wiem kiedy spodziewać się wywalonego nie mieszczącego się nigdzie brzucha 😁 Jak do tej pory idzie jak w pierwszej ciąży.. Przyjdzie 7-8 m-c to mały pokaże, że miejsca potrzebuje.. Ale póki co korzystam z tego, że się mieszczę w to czy tamto;D za 2 m-ce też się zmieszczę;p ale już jako w bluzkę a nie sukieneczkę;D

Jula powodzenia u lekarza! Na drętwiejące nogi to Ci pewnie powie jak każdej _nogi do góry.. przynajmniej mi tak zawsze mówił.. Terasz się cieszę, że mi nie puchną i liczę, że mnie to ominie. W pierwszej ciąży zaczęły puchnąć z początkiem 6 m-ca - maj był taki upalny jak teraz lipiec... A teraz się nic jeszcze nie dzieje więc liczę na ochłodzenie i niepuchnięcie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Martuś 😉 fajnie, że możesz sobie troszke poodpoczywać 🙂 a ja się chyba zanudze dzisiaj na śmierć, mój mąż wyszedł o 8 do pracy i będzie dopiero przed 19, a ja kompletnie nie mam co robić 😮 nawet nie mam pomysłu na obiad 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie, a ja od samego rana wrzucam Wam zdjęcie mojego brzucholka 🤪 tak wygladam w 22 tygodniu 😉

[URL=http://img683.imageshack.us/i/32637796.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1717/32637796.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hje Pilar 🙂 kurcze caly dzien sama wspolczuje 😞 ale napewno cos wymyslisz ja za to mam duzo do zrobienia dzis mama przyjaciolki przyjdzie wczesniej do Melka to lece do domu zrobic generalne porzadki bo tescie sie stlenili do jutra bo pojechali do mojegomeza siosry( urodzila synka 11 lipca) wiec mam jak sprzatac bo tak przy nich latac to ja nie lubie ale jeszcze tydzieni, dwa i beda jechac do siebie do gorzowa wiec luz 🙂 i chyba zostawia nam swoj samochod suuper 🙂 🙂 potem zrobie jakis obiad,moj bedzie po 14 to troche ze mna posiedzi a potem tez idzie do brata robic mu siciane wiec pewnie bede siedziala na brzuszku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pewnie też spędze dzień na brzuszku 😉 ale nareszcie piątek i całe dwa dni Filip będzie mój ;D
Marta ja tutaj nawet nie mam się gdzie ruszyć, bo mieszkamy na takim zadupiu w środku lasu praktycznie, do najbliższego miasta mam 8km 😲 😜 ale jak wszystko wypali to już za 2 tygodnie przeprowadzka 😆

Jak znajde to wkleje wam zdjęcie mojego brzuszka sprzed 3 tygodni 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...