Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, ja się nie chcę Ci wbijać w kolejkę, ale wiesz, że jakbym ja Olę poprosiła, to ona by za mnie urodziła.... Nie chcę żeby Ci było smutno, dlatego ja sobie sama urodzę.

wow dzięki za łaske, ale prosze bardzo niech rodzi za Ciebie, jak Ci po drodze dziecko w jakimś smarze się upapla albo rdzą zajdzie to nie wiem czym je doczyścisz 🤪


Nie, nie będę taka.
A zresztą masz rację, urodzi się czarne i mąż powie, że to nie jego. Zobacz jak historia zatoczyła koło - to Kasi dziecko miało być czarne. Już się gubię w tych historiach 😮 😮

Urodzę sama, żeby nie śmiali się z mojego synka, że mi go foka urodziła 🤢

hehe już nie moge zaraz się udusze z tego śmiechu, czyżby FBI NINA było słabo poinformowane?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Agata, ja się nie chcę Ci wbijać w kolejkę, ale wiesz, że jakbym ja Olę poprosiła, to ona by za mnie urodziła.... Nie chcę żeby Ci było smutno, dlatego ja sobie sama urodzę.

wow dzięki za łaske, ale prosze bardzo niech rodzi za Ciebie, jak Ci po drodze dziecko w jakimś smarze się upapla albo rdzą zajdzie to nie wiem czym je doczyścisz 🤪


Łukaszek bez latarki drogi by wyjściowej z Oli nie znalazł 😁


Eeee spokojnie 🙂 Po swoim pradziadku, górniku w życiu płodowym ma już w pakiecie latarkę na głowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
mała siedzi tak wysoko ze jak sie zaczynam śmiac z tych tekstów to dusze sie 🤪


Ty się nie śmiej tylko myśl jak tu wygryźć foke z występu w tvn 😁 chyba każda chce mieć swoją minute sławy 😎

o nie ja swoją pisią świecić w tvn nie będę 🤪
a swoją drogą ostatnio znajoma mówiła jak jej 3 letnia córka powiedziała że ona umyje swojemu bratu pisie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
mała siedzi tak wysoko ze jak sie zaczynam śmiac z tych tekstów to dusze sie 🤪


Ty się nie śmiej tylko myśl jak tu wygryźć foke z występu w tvn 😁 chyba każda chce mieć swoją minute sławy 😎

o nie ja swoją pisią świecić w tvn nie będę 🤪
a swoją drogą ostatnio znajoma mówiła jak jej 3 letnia córka powiedziała że ona umyje swojemu bratu pisie 🤪


Hmmm...no brat też może mieć pisie 😁

no wg małej tatuś tez ma pisie, wszyscy mają pisie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
mała siedzi tak wysoko ze jak sie zaczynam śmiac z tych tekstów to dusze sie 🤪


Ty się nie śmiej tylko myśl jak tu wygryźć foke z występu w tvn 😁 chyba każda chce mieć swoją minute sławy 😎

o nie ja swoją pisią świecić w tvn nie będę 🤪
a swoją drogą ostatnio znajoma mówiła jak jej 3 letnia córka powiedziała że ona umyje swojemu bratu pisie 🤪


Hmmm...no brat też może mieć pisie 😁

no wg małej tatuś tez ma pisie, wszyscy mają pisie 🤪


WSZYSCY MAJĄ PISIE, MAM I JA!! 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Aga, ja nie chcę sławy, także Wam ustępuję i róbcie sobie przed kamerami co tam chcecie 😁

Oli dziecko będzie też przybrudzone od sadzy w kominie, a Agaty będzie całe w pajęczynie 🤪 🙃 Tak mi się przypomniało 🙂

o nie, bo mąż zapowiedział że przeczyści kanał przed porodem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wariatki jesteście i tyle 🤪 😁 A u mnie nici z wyjazdu do teściów bo mąż mi focha strzelił jak powiedziałam, że będę się nudzić i poszedł w konsekwencji spać ! Jego wybór- ja się umalowałam a on taki egoista 😠 Łaski mi robić nie będzie więc niech śpi a ja przynajmniej lepiej się w makijażu czuje 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Wariatki jesteście i tyle 🤪 😁 A u mnie nici z wyjazdu do teściów bo mąż mi focha strzelił jak powiedziałam, że będę się nudzić i poszedł w konsekwencji spać ! Jego wybór- ja się umalowałam a on taki egoista 😠 Łaski mi robić nie będzie więc niech śpi a ja przynajmniej lepiej się w makijażu czuje 😜 😉


A ja czekam na swojego kiedy łaskawie raczy z pracy wrócić, ale ani widać ani słychać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem zła bo on ma wszystko gdzieś- myśli, że go łaskawie obudzę i zapytam czy jedziemy! Taki wał , że tego nie zrobię bo uparta jestem 😠 A to jemu zależy jechać a nie mnie 🙂 Muszę się odstresować a najlepsze są zakupy 😁 Tylko samej nie pójdę do marketu więc poczekam jak wstanie mąż... 😉 Mała mi się pcha pod żebra i co chwilę muszę się prostować 😜 Kropek może rodzi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A ja jestem zła bo on ma wszystko gdzieś- myśli, że go łaskawie obudzę i zapytam czy jedziemy! Taki wał , że tego nie zrobię bo uparta jestem 😠 A to jemu zależy jechać a nie mnie 🙂 Muszę się odstresować a najlepsze są zakupy 😁 Tylko samej nie pójdę do marketu więc poczekam jak wstanie mąż... 😉 Mała mi się pcha pod żebra i co chwilę muszę się prostować 😜 Kropek może rodzi 🤔

ja to samo, siedze wygięta do tyłu bo prosto się nie da, a ja własnie wróciłam z zakupów, mąż zajęty w suterynie ale co tam kupiłam sobiem rafaello i szampana dla dzieci, do prawda tylko wiśniowego ale będzie i siedze i sobie robimy z Zośka babski wieczór 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
A ja jestem zła bo on ma wszystko gdzieś- myśli, że go łaskawie obudzę i zapytam czy jedziemy! Taki wał , że tego nie zrobię bo uparta jestem 😠 A to jemu zależy jechać a nie mnie 🙂 Muszę się odstresować a najlepsze są zakupy 😁 Tylko samej nie pójdę do marketu więc poczekam jak wstanie mąż... 😉 Mała mi się pcha pod żebra i co chwilę muszę się prostować 😜 Kropek może rodzi 🤔

ja to samo, siedze wygięta do tyłu bo prosto się nie da, a ja własnie wróciłam z zakupów, mąż zajęty w suterynie ale co tam kupiłam sobiem rafaello i szampana dla dzieci, do prawda tylko wiśniowego ale będzie i siedze i sobie robimy z Zośka babski wieczór 🤪


Dobry pomysł z tym szampanem 😁 😉 Pewnie skoczę później do Biedronki po Picolo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):


Dobry pomysł z tym szampanem 😁 😉 Pewnie skoczę później do Biedronki po Picolo 🙂

ja miałąm ochote na jabłkowe, a było brzoskwiniowe to maz ze pójdziemy do nastepnego sklepu a tam tylko wiśniowe to juz wziełam zeby tyle nie łazić ale skoncze szamać rafaello i sie za szampanka biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Jak ja się chcę komuś wyżalić to nikogo nie ma 😠 😞 Eh zrobię sobie kawkę i zjem Kit Kata to może mi lepiej się zrobi na sercu 🤔 🙂

ja jestem i Zośka też i obie pilnie słuchamy 🙂 🤪


Widzę, że już Zosię uczysz empatii i wrażliwości na ludzką krzywdę - dobra z Ciebie matka będzie 😉 A ja z tych nerwów bym drinka jakiegoś wypiła a nie można więc szampan mi zostaje choć jeszcze nie kupiony więc podziel się Agatka - Bóg Ci w dzieciach na pewno wynagrodzi 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Jak ja się chcę komuś wyżalić to nikogo nie ma 😠 😞 Eh zrobię sobie kawkę i zjem Kit Kata to może mi lepiej się zrobi na sercu 🤔 🙂

ja jestem i Zośka też i obie pilnie słuchamy 🙂 🤪


Widzę, że już Zosię uczysz empatii i wrażliwości na ludzką krzywdę - dobra z Ciebie matka będzie 😉 A ja z tych nerwów bym drinka jakiegoś wypiła a nie można więc szampan mi zostaje choć jeszcze nie kupiony więc podziel się Agatka - Bóg Ci w dzieciach na pewno wynagrodzi 😁 🙂

nie podziele się bo niechce znowu być w ciązy boje się tego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dobra, nie było tematu 😜 - nie będę Cię stresować bo jeszcze wcześniej urodzisz i wbijesz się w kolejkę i będzie na mnie 😁 Smacznego szampanka życzę i oby Zosi smakowało 😉 Ja póki co piję kawkę 🙂 A wszystkie krowy na porodówce czy co- halo to jeszcze nie GRUDZIEŃ haha 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...