Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu no ja polecam tą kołyskę 🙂 Jest super!!!!
Co do pościeli to jak sama nie sprawdziszto się nie dowiesz 😞,niby daja gwarancję ale wiadomo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Powiem Wam coś. Wiecie, że ja jeszcze nic nie kupiłam przez internet 😁 Może w końcu jakiś ciuszek mnie skłoni do tego. Bardzo podoba mi się ta kołyska 🙂


Nina mój mąż mówi,ze jestem uzależniona od zakupów na Allegro 😉i mnie wyzywa,więcchowam przeważnie paczki 😁
Kołyska jest w kilku kolorach,ma wiele funkcji jakby co mogę Wam opisać 🙂
Ja bardziej przeżyłąm rozstanie z nią niż Oskar 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mamuśki poszły spać chyba....no tak jak siedzę o tej godzinie,bo męża nie ma to nikogo nie ma,a przeważnie jesteście 😞....ja Wam dam 😁!!!!

Dobranoc,spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zawsze mówiłam, że nic przez neta nie kupie a tym bardziej dla dziecka bo to sama przyjemność chodzić i kupować ciuszki ale ceny mnie przekonały 🙂 Ceny za ciuszki w sklepach Liverpool-u są kolosalne a więc kupuje tam gdzie taniej czyli w internecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz jak w domu musisz robic za pięciu a durny dziad tylka nie ruszy bo mu sie nie chce to naprawdę strzela. Pojechalismy do Ikea bo chciałam zobaczyć klosz do salony i firanki do pokoju Maksia oczywiście nie zobaczyłam nic bo on chce żreć i juz. cholera ciężka z kilkuletnim dzieckiem jest łatwiej jak z tym wyrostkiem. W domu muszę latać dziecko ściagać ze stolu bo ten zbyt komputerem jest zajety i tak cały czas. Do kretyna nie dociera ze teraz mam ciążki okres bo stale boli mnie brzuch i mi ciężko chodzić ale przecież ja się użalam nad sobą - dupek !
Jesli chodzi o sprzedasz przez net to kupuję wszystko bo tutaj ciuchy mi się kompletnie nie podobają zresztą zakupy z tym dziadem są katorgą. Jeszcze nie zdarzyło mi się źle trafić.
A! Zapomniałam napisać. Ogladałam Kasiu Twoje fotki, cudną miałaś sukienkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Pisałam już,że mam do odsprzedania rzczy po mojej córci Wiktorii. oto link do wszystkich zdjęć! 🙂

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

proponuję również sprzedaż na sztuki. przy zakupie całego zestawu oferuję różnego rodzaju gratisy 😉

kontakt gg - 20749246

Niech brzuszki zdrowo rosną! ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem nocny marek a więc jeszcze siedzę ale zaraz ziuziu 🙂 Dzidzia się przelewa a więc cieszę się jego ruchami 🙂 Beatka teraz tą suknie mam do sprzedania i nikt jej niestety na necie nie chce kupić 😞 Też ją kocham była sprowadzana z Hiszpanii 🙂 Co do facetów to tak jak już powiedziałam kiedyś wcześniej- podpisując papiery ślubne od razu bierzemy sobie jedno dziecko na start. Mój ostatnio jest grzeczny ale też nic nie robi w domu, nie chodzi ze mną na spacery i zakupy. Wkurza mnie ta jego otępiałość i znużenie wszystkim 🤔 Czasem się zastanawiam co ja z nim robię, ponieważ jestem strasznie żywiołową osobą. Dobranoc Mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Aguś i jak,zasnęłaś?? Oj,to Ewcia Ci psikusa zrobiła 🥴

Bagira mam nadzieję,ze samopoczucie już lepsze,choć wiem że z facetami to brrrr 😠
Mnie potwornie znowu głowa boli,właśnie wróciłam z mąłym ze sklepu po tabletki byliśmy,bo apap choć na trochę pomaga.A mały jak ładnie idzie za rączkę ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki. Wczoraj mnie nie było a Wy tyle napisałyście że hej. Ja dziś czuję się ładnie to ujmując tragicznie, sama nie wiem co mi jest, spać mi sie chce niemiłosiernie, jakieś mnie ogólne zmęczenie wzięło, poza tym coś mi w brzuchu bulgocze non stop i lewy bok brzucha boli, jak ja dziś dociągnę do końca dnia to będzie dobrze, a w pracy dziś jestem do 19 ehhhh.
Co do zajścia w ciążę, to my przestaliśmy się zabezpieczać jakieś półtora roku przed zajściem w ciążę, na początku w ogóle nie staraliśmy się o dzidzię, myśleliśmy że jak nam Bóg ją ześle to będzie cudnie a jak nie to nie, ale po roku niezabezpieczania się zaczęłam się troszkę denerwować że coś chyba z nami nie tak skoro nie zachodzę w ciążę, odwiedziłam jednego, drugiego ginka, wszyscy twierdzili że ze mną wszystko gra, męża już wysyłałam na badania a tu okazało się że będzie dzidziuś ;-)
Byłam w pon u ginka na wizycie, powiedział że robimy usg połówkowe, zrobił mi je w 2D, powiedział że wszystko gra, ale zaniepokoiło mnie że USG trwało wcale nie dłużej niż takie zwykłe kontrolne, czy oby wszystko dojrzał, czy rzeczywiście jest wszystko oki, całe badanie trwało na pewno nie więcej niż 5 minut, co ja mam o tym myśleć? Może powinnam iść do kogoś innego jeszcze i upewnić się że jest dobrze, jak sądzicie?
Aha i na USG widziałam 7 mm siurka mojego synusia ;-), z lekarzem śmieliśmy się że taki "duży" chyba po tatusiu. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teżdo dupy sie czuję,głowa mi znowu pęka 😞,chloerne zatoki,juz 3 arz w ciągu 3 miesięcy chyba 😞
No i upał juz jest a co potem...na 13 do lekarza,ale przyjmuje od 14.
Fajnie,ze widziałaś synusia 😁,ja juz za tydzień na połówkowe.Jak z Oskarem byłam to chybaz 15 minut miałąm ale prywatnie chodziłam,zobaczymy jak teraz będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zasnęłam gdzieś po 4 przed 5 no ale wstałam o 9 bo mąż krzyczał że go Ada kopnęła 😁 😁
a tak w ogóle to chyba będzie Adusia bo tak się przyzwyczailiśmy że cały czas do brzuszka mówimy Ada 🙂
Co do usg połówkowego to ja miałam z 10 min robione i pokazywał mi gdzie jest rączka nóżka nosek..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ciężarówki 😁 Ja dziś wstałam o 9:30 i jestem zła, bo nie lubię tak długo spać i czuję jakby mi już pół dnia zabrano 😜 Aga, to ciekawe, że mała ma takiego kopa, że obudziła Ci męża 🙂 hahaha. Ada a u Ciebie za tydzień połówkowe, t o nie za późno?
Aga co do połówkowego to ja też myślałam, że to trochę dłużej trwa, chociaż też mi się wierzyć nie chce w godzinę leżenia na usg (ile to promieni), a zresztą co tam patrzeć tak długo. Myślę, ze powinno trwać ok. 15 minut, ale się nie znam, tylko tak przypuszczam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem nadal wnerwiona więc wiele nie napisze. Pól nocy spać nie mogłam, o 2 Maks sie obudził więc juz nie pospałam wcale a jak juz usnęłam nad ranem to zaraz stary mi wrzeszczącego Maksa przyniósł bo mu przeszkadza i tak zaczęłam pięknie dzień 😠 Szlag mnie zaraz trafi nawet sie człowiek załatwic nie moze bo zaraz dzieciak robi demolke albo stary cos chce, mam dość !!!
Wpadne jak trochę bedzie lepiej bo nie che truć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata, tu się zawsze możesz wygadać, także się nie krępuj. I wcale nie trujesz 😘 Nie wiem jak Ci pomóc, bo to tylko mąż Ci może pomóc jakby choć trochę się zmienił. Tak myślę, że najlepszą sytuacją by było jakby miał urlop, Ty byś zostawiła mu Maksa i wyjechała. Może to by mu dało do myślenia jak masz dużo na głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąz ma urlop non stop bo robi w domu... a właściwie inni robią za niego bo on tylko wysyła towar co kilka miesięcy i to cała jego "praca" a ja musze zapierdala od rana do nocy jak nie wokół dziecka to zeby szlo w tym domu przejśc a ten gnojek tylko siedzi i wymysla dla mnie zajęcia. Matka tak nauczyla a ja sie mecz, juz miałam z nią starcie jak była u nas. Wyjechać i tak nie mam gdzie więc odpada. Jego siora z bratem maja przyjechac 4 na tydzien więc niech sie zajmują chrzestniakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...