Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To super, że Foczki nasze wracają 🙂 A jutro nasza Foka ma urodziny 😉 22 😁
Aga, jednak nie jesteś czarownicą, bo nie masz wózka 😜


Po tych zjebach co dostali to pewnie dziś dojdzie! 😠 😁

Mini weź się zlituj i Zośke mi pośpiesz tak jak kuriera 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Kurde czekam na dostawe mandarynek, tylko to mi zostało, niedługo zostane sama na tym forum z moim brzuszkiem 😞


A zamówiłaś DHL 😁 jak tak to poczekasz długo 🤪 jaka ja jestem wkór...już bym mogła z małą wyskoczyć na dwór a tu nic 😠

nie, wzięłam opcje odbiór na miejscu, ale odberać się narazie nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To super, że Foczki nasze wracają 🙂 A jutro nasza Foka ma urodziny 😉 22 😁
Aga, jednak nie jesteś czarownicą, bo nie masz wózka 😜


Po tych zjebach co dostali to pewnie dziś dojdzie! 😠 😁

Mini weź się zlituj i Zośke mi pośpiesz tak jak kuriera 🤪


A co ja wróżka?? 😁 🤪

NIE, CZAROWNICA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To super, że Foczki nasze wracają 🙂 A jutro nasza Foka ma urodziny 😉 22 😁
Aga, jednak nie jesteś czarownicą, bo nie masz wózka 😜


Po tych zjebach co dostali to pewnie dziś dojdzie! 😠 😁

Mini weź się zlituj i Zośke mi pośpiesz tak jak kuriera 🤪


A co ja wróżka?? 😁 🤪

NIE, CZAROWNICA 🤪


Przy was to chyba wróżka 😁 Grubasy 😁 rozpakować się ale już!!! 🤪

to pomachaj różdzką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Lecę się wykąpać i zobaczymy co dalej. Pewnie zadzwonię do lekarza i się upewnię bo dostałam jeszcze jakiś plamień brązowych 🤔


Marta a jak skurcze?? czop może krwisty odejść na pare dni przed porodem,mi tak odszedł z Oliwką,ale jeśli masz skurcze to znaczy że już czas


Mam bóle podbrzusza jak na @ ale raczej nieregularne więc wydaje mi się, ze jeszcze czas 🙂 Ty to już weteranka jesteś i się znasz a ja mam taką niewiedzę w tym momencie, że masakra 🤔 Nie wiem czy to krwawienie było normalne i to plamienie dzisiaj... Ok nie zawracam głowy tylko idę kąpu kąpu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Lecę się wykąpać i zobaczymy co dalej. Pewnie zadzwonię do lekarza i się upewnię bo dostałam jeszcze jakiś plamień brązowych 🤔


Marta a jak skurcze?? czop może krwisty odejść na pare dni przed porodem,mi tak odszedł z Oliwką,ale jeśli masz skurcze to znaczy że już czas


Mam bóle podbrzusza jak na @ ale raczej nieregularne więc wydaje mi się, ze jeszcze czas 🙂 Ty to już weteranka jesteś i się znasz a ja mam taką niewiedzę w tym momencie, że masakra 🤔 Nie wiem czy to krwawienie było normalne i to plamienie dzisiaj... Ok nie zawracam głowy tylko idę kąpu kąpu 😉


Marta jest nowoczesna i rodzi w wannie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Lecę się wykąpać i zobaczymy co dalej. Pewnie zadzwonię do lekarza i się upewnię bo dostałam jeszcze jakiś plamień brązowych 🤔


Marta a jak skurcze?? czop może krwisty odejść na pare dni przed porodem,mi tak odszedł z Oliwką,ale jeśli masz skurcze to znaczy że już czas


Mam bóle podbrzusza jak na @ ale raczej nieregularne więc wydaje mi się, ze jeszcze czas 🙂 Ty to już weteranka jesteś i się znasz a ja mam taką niewiedzę w tym momencie, że masakra 🤔 Nie wiem czy to krwawienie było normalne i to plamienie dzisiaj... Ok nie zawracam głowy tylko idę kąpu kąpu 😉


Marta jest nowoczesna i rodzi w wannie 😁


Ha ha ha omal z fotela nie spadłam 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Czarownico ... 😉 Tobie to zawsze jest z górki 😉 A ja wklejam zdjęcie mojej piłki, bo mi się nudzi 😉
[URL=http://img163.imageshack.us/i/listopad0450.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1609/listopad0450.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Sprzedam pajaca świątecznego! 🙂

http://allegro.pl/na-swieta-swiateczny-pajac-pajacyk-gratis-bcm-i1358000890.html

pake dla dziewczynki http://allegro.pl/bcm-super-dla-dziewczynki-24szt-oryginalne-i1354363575.html

i pake dla chlopaka praktycznie nowa bo mam coreczke 🙂 http://allegro.pl/bcm-paka-dla-chlopaka-26-szt-oryginalne-i1344596272.html

w razie pytan zapraszam na gg! jesli ktos zdecyduje sie na kupno prosze dac mi znac ze z brzuszka to dorzuce jakis gratis 🙂

gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia w takiej pozycji możesz dzidzię trzymać w foteliku samochodowym a krzesełko do karmienia to ci się przyda ok 6 miesiąca dopiero...
Moja ciotka ordynatorka dziecięca powiedziała żeby niemowlaki jak najmniej trzymać w takiej pozycji lepiej kłaść na brzuszek lub niech leży na pleckach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Kasia w takiej pozycji możesz dzidzię trzymać w foteliku samochodowym a krzesełko do karmienia to ci się przyda ok 6 miesiąca dopiero...
Moja ciotka ordynatorka dziecięca powiedziała żeby niemowlaki jak najmniej trzymać w takiej pozycji lepiej kłaść na brzuszek lub niech leży na pleckach.


a czytalas to co jest pod spodem? widzialas wszystkie zdjecia? to krzeselko jest akurat od urodzenia - jest to taki lezaczek, tylko na wysokosci, a nie przy samej podlodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...