Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć Grubaski 😉 😁
Wpierw dobra informacja 😁 Foka i Foczka wracają do domu 😁
A ja jestem po wizycie położnej 🙂 i powiedziała że moge wyjść z małą na pierwszy krótki spacer albo na balkon...tylko że gnojki jeszcze wózka nie dostarczyli! 😠 😠
Dzwoniłam do Dhl i będą oddzwaniać co i jak bo nie mogą się skontaktować z kurierem! 2 wózek był odebrany a dziś jest 7!!! 😠 😠 i się wkórzyłam i spytałam za co tyle kasy ściągają skoro to express i że tyle dni idzie a ona mi wyleciała z warunkami,to jej powiedziałam że wg. monitoringu przesyłki to od 3 jest ona juz na terenie solca kujawskiego a ostatnie dni były znośne na drodze więc gdzie przesyłka!!! 😠 😠 i mam czekać na telefon jak się połączą z kurierem da znać!!! 😠


O to szybko położna pozwoliła wyjść z Maja na dwór 😉 Fajnie masz 🤪 Tylko frajery wózka Ci nie chca dostarczyć 😠 😠
No i wreszcie FOKA wróci do domu z malutką foczką 🤪 🤪 🤪, A nadal nie wiadomo co z Sebastianem Adusi 😞
Jakoś kiepsko się czuję - taka jakby wypluta 😮- do dupy.
Idę się mulić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM NO wiec tak jak w pon wyszłam ze szpitala to pod wieczór koło 22 cos dziwnie łupało mnie w krzyżu... ale to zlałam cała noc mnie to meczyło ale ja dalej nie pomyslałam ze to bóle myslałam ze mam zatrwardzenie 😮 ale rano kooło 8-9 łapało mnie to bardziej i czesciej i zadzzwoniłam do ciotki przyjechała miedzy bólami 5-3 min roznie trwały od 15-30 sec do szpitala dawaj spowrotem... dobrze ze wieczorem torbe miałam spakowaną w razie w... a w szpitalu bez zastanowienia na porodówe odrazu... tam meczyłam sie od 11 do 15.02 bóle tylko z kzyża mąż spisał sie wspaniale wspierał mnie jak nalży... jak miałam bóle główka uciekała z kanału musiałam najpierw przec zeby wlazła do kanału rozwarcie miałam na 5 cm potem nie mogłam małej wyprzec bo taka duza była.. wiec zawołali lekarza i mi na brzuch naciskał... jak nacisnoł to odrazu wyskoczyła 🤪 odrazu lepiej mi było popękałam w srodku mam 15 szwów z zewnatrz 4 ale dzis zdjeli mi... no tak w skrocie mała żółtaczke miała dlatego tyle dni byłam z nią w spzitalu... a tak czujemy sie ok mała własnie śpi ale już sie kokosi powoli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mamuśki nie nadroie tych 200 stron nie mam czasu przy mojej małej klusce... wiec prosze napisac mi co i jak u was:P i na porodówke marsz!!! poród- nie taki diabeł straszny wszystko jest do zniesienia a zapomina sie o bólu w chwili gdy ma sie maleństwo na rekach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
pogadaj sobie bo cwana jesteś już po !!!!
u nas w skrócie nadal wszystkie w dwupaku... Martawybiera się dziś lub jutro na porodówkę 🤪


Czuję się lepiej więc się nie wybieram - czekam do swojego terminu i kropka 😁 Ty Aguś już dawno powinnaś tam być bo kolejkę blokujesz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Ogólnie mamuśki nie nadroie tych 200 stron nie mam czasu przy mojej małej klusce... wiec prosze napisac mi co i jak u was:P i na porodówke marsz!!! poród- nie taki diabeł straszny wszystko jest do zniesienia a zapomina sie o bólu w chwili gdy ma sie maleństwo na rekach...



Hej FOKO kochana 😉 🤪 🤪 🤪 Nareszcie Cie wypuscili!!!!!!!!!!!!!! Niunie masz sliczną, i te czarne włoski - boska istotka 🤪 🤪 Jak ja już tez bym chciała być w gronie rozpakowanych, a tu nici 😞 U mnie wszystko ok. Moja mała waży ok 3 kg. i jest jej dobrze u mnie. Mam 1 cm. rozwarcia od długiego czasu, i 1 cm. szyjki . I muszę czekac cierpliwie na moja kolejkę 😞 😞 😞
Ola a jak się czujesz ogólnie????? Alusia grzeczna jest????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
pogadaj sobie bo cwana jesteś już po !!!!
u nas w skrócie nadal wszystkie w dwupaku... Martawybiera się dziś lub jutro na porodówkę 🤪


Czuję się lepiej więc się nie wybieram - czekam do swojego terminu i kropka 😁 Ty Aguś już dawno powinnaś tam być bo kolejkę blokujesz 🤪


Ha ha ha Martuś uparciuch z Ciebie jest 🤪 🤪 🤪 Trzymasz te Gabrysie i nie chcesz jej pokazać swiatu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala grzeczna w dzien i nocy różnie ale musze w nocy butle dawac bo cyce nie starczają... masakra z tymi cycami... bolą... hiehie potem mąż zgra zdj bo ja nie umiem z telefonu:P 😮 a poród naprawde nie taki straszny im bardziej Kropusia bedziresz sie nakrecac tym bardziej sie zestresujesz i wtedy koszmar bedzie... szycie i cała reszta to pikuś... a widok dziecka nie do opisania ... taka radosc miłosc w sercu ze ... uch naprawde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Ala grzeczna w dzien i nocy różnie ale musze w nocy butle dawac bo cyce nie starczają... masakra z tymi cycami... bolą... hiehie potem mąż zgra zdj bo ja nie umiem z telefonu:P 😮 a poród naprawde nie taki straszny im bardziej Kropusia bedziresz sie nakrecac tym bardziej sie zestresujesz i wtedy koszmar bedzie... szycie i cała reszta to pikuś... a widok dziecka nie do opisania ... taka radosc miłosc w sercu ze ... uch naprawde...


To dobrze że nie tak zle wspominasz poród, bardziej chętna bedziesz na drugą ciążę 😉 ha ha ha ha ha . A cyce bolą bo pełne mleka , albo Ala je męczy hihihi. Jak bolą przez Ale to smaruj maścią .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Ala grzeczna w dzien i nocy różnie ale musze w nocy butle dawac bo cyce nie starczają... masakra z tymi cycami... bolą... hiehie potem mąż zgra zdj bo ja nie umiem z telefonu:P 😮 a poród naprawde nie taki straszny im bardziej Kropusia bedziresz sie nakrecac tym bardziej sie zestresujesz i wtedy koszmar bedzie... szycie i cała reszta to pikuś... a widok dziecka nie do opisania ... taka radosc miłosc w sercu ze ... uch naprawde...


To dobrze że nie tak zle wspominasz poród, bardziej chętna bedziesz na drugą ciążę 😉 ha ha ha ha ha . A cyce bolą bo pełne mleka , albo Ala je męczy hihihi. Jak bolą przez Ale to smaruj maścią .


i sa nakladki na sutki, zeby nie bolalo, albo jak krwawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mapeciontka!! 😁
Melduję się oczywiście w super kondycji i bez oznak porodu !! 🙃
Noc była ciężka bo plecy mnie bolały i już od dwóch dni strasznie boli mnie pipka nawet usiąść nie mogę dobrze 🤨 Ja zaraz wyfruwam do sklepu na zakupy a później kończę jedzenie szykować 🙂 Ale dzisiaj dużo mniej mam do roboty 🙂 Rodzić Kobiety bo ja będę ostatnia a więc blokujecie mi kolejkę 😠 😜 🙃
Olu Witaj spowrotem w gronie Wariatek !! 😉 😁 😁
Kasiu fotelik fajny ale jaka cena 🤪 🙃 😮 Ale jeśli jest wielofunkcyjny to warto dać tyle kasy bo starczy nie na pół roku jak zwykły fotelik tylko na dłużej później do karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Kasia w takiej pozycji możesz dzidzię trzymać w foteliku samochodowym a krzesełko do karmienia to ci się przyda ok 6 miesiąca dopiero...
Moja ciotka ordynatorka dziecięca powiedziała żeby niemowlaki jak najmniej trzymać w takiej pozycji lepiej kłaść na brzuszek lub niech leży na pleckach.


a czytalas to co jest pod spodem? widzialas wszystkie zdjecia? to krzeselko jest akurat od urodzenia - jest to taki lezaczek, tylko na wysokosci, a nie przy samej podlodze.

fajne ale niewiele widze na tych zdjęciach, nie wiem niewyraźnie mi je wyświetla, pilnuj żeby pasy miało, sąsiadki siedzcko wypadło z takiego krzesełka i ma już 12 lat a zostało na etapie 3latka
mnie zgaga męczy i powoli zbieram się do lekarza, odezwe się jak wróce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracając do tego krzesełka no to fakt wielofunkcyjny jest... ale to nie znaczy że to zdrowe dla dzidzi...
Piszę co mi cioteczka mówiła 🙂 Ewcia też od pierwszego miesiąca jeździła samochodem a podobno powinno się unikać jeżdżenia... No też słyszałam że dziecko nie powinno chodzić w chodziku , a Ewcia u moich rodziców poginała jak tra lala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Już jestem 😁
Mąż z Oliwką poszedł do lekarza,bo Torba małą nie chce jeść,spacer z Majuchną krótki ale fajny 😁
Gosia położna mi powiedziała że mała ma już tydzień i czas wyjść z nią,ale to zawsze sprawa inwidualna mamy i pogody,ale że dziś jest ładnie to mam wyjśc już dziś a za tydzień jak tak będzie to mam nawet przyjść do przychodni malutką zważyć 😉 jednym słowem czas na małe spacerki 😁
pierwszy spacer Majki 😉
[URL=http://img254.imageshack.us/i/zdjcie0163l.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5422/zdjcie0163l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Aga a jednak przywiezli Ci wózek 🤪 🤪 🤪 Zajebisty , bardzo mi sie podoba 😉O wiele ładniejszy od zielonego w kwiatki.Teraz sie zastanawiam czy nie poszukac takiego koloru 🤪 🤪
A widac ze tata dumny z dwiema córeczkami 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedny Sebuś 😞 takie maleństwo i tak musi się męczyć 😞
A ta biedna Ada pewnie z siebie wychodzi przecież ona w domu ma Oskarka 🥴 ehhh
Ja to jestem padnięta dziś 😞
A tak w ogóle to w poniedziałek idę do szpitala jak nie urodzę 🤢 bo na Weekend nie ma sensu bo i tak nic nie zrobią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...