Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://img443.imageshack.us/i/20101201083.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6532/20101201083.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tu taka cisza ????? 🤪 🤪
Olu Mała jest super i jaki kotlecik słodki 😁 😁 I jakie ma włoski ja chce żeby moja takie miała bo spinki czekają 😁 😁
Ja już po zakupach 🙂 Ale nie wiem czy na jeszcze jedne nie wyjdę do nie mam jogurtów i winogrona w domu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada napisała, że małemu spadła bilirubina do 9 i już się nie opala (na solarium 😉 ) a ta żółtaczka wybiła, bo ma zakażenie układu moczowego, dostaje antybiotyk. Do 14 grudnia na pewno będą w szpitalu 😞 Ada jest załamana, ale Sebastian dobrze przybiera na wadze 🙂 I jeszcze co najgorsze, że nie ma jej kto szwów zdjąć, mimo że jest w szpitalu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyjdzie na to, że sama będzie musiała sobie je ściągnąć 🤪 🙃 😮 Boże co za polityka być w szpitalu a nie móc się doprosić o zdjęcie szwów 😠 🤔 Malutki jak przybiera na wadze to najważniejsze bo szybciutko wróci do zdrówka 🙂 Ja zaczęłam się coś źle czuć 🤨 Te mdłości i zgaga mnie wykończą to jest najgorsze w całej tej ciąży nawet już nie bóle pleców itp. tylko zgaga i mdłości !! 😠 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ada napisała, że małemu spadła bilirubina do 9 i już się nie opala (na solarium 😉 ) a ta żółtaczka wybiła, bo ma zakażenie układu moczowego, dostaje antybiotyk. Do 14 grudnia na pewno będą w szpitalu 😞 Ada jest załamana, ale Sebastian dobrze przybiera na wadze 🙂 I jeszcze co najgorsze, że nie ma jej kto szwów zdjąć, mimo że jest w szpitalu 🤪


biedny Sebus i Ada 😞 a z tymi szwami to jaja, jak to nie ma kto zdjac, w szpitalu? 😮 🤪
Ola - witamy z powrotem, Ala slodziutka! ja sie nachodzilam, a raczej dzis najezdzilam, masakra zaparkowac gdzies na miescie, zaspy i bloto...i slisko, wiec uwazajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę malutkimi kroczkami, żeby się nie wywalić 😉

Przeraża mnie to, że mój mąż jutro wyjeżdża 😮 😮 Staram się nie panikować, ale emocje są trochę za duże jak dla mnie 🤢 Teraz nie będę się bała bólu, tylko jak sobie poradzę... Ech... ja zawsze dostaję w dupę od losu 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka szkoda mi Ciebie biedna, ale takie życie. Dasz sobie radę na pewno jesteś kobietą i instynkt powie Ci co masz robić 😉 Mąż wiadomo, że by się przydał, ale niestety takie są czasy, że kasa jest bardzo ważna i jak ma okazje wyjechać to trzeba zacisnąć zęby i pożegnać go z uśmiechem na twarzy bo dla niego to też nie jest łatwa sytuacja a więc nie możesz go jeszcze bardziej dołować. On ma świadomość, że Cie zostawia samą ale nie ma innego wyjścia bo sama mówiłaś, że jesteście spłukani kompletnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mieszkam z teściową... Mówiła, że mi przy dziecku nie będzie pomagać, ale może ta sytuacja ją trochę ruszy. Ja nie oczekuję pomocy przy dziecku, tylko żeby mi psa ktoś wyprowadził i zakupy zrobił. Może trochę mi pomoże. A jak nie, to tata chyba mi będzie dowoził pieluchy i jedzenie 😜
Do rodziców nie miałabym jak się przeprowadzić, bo chcę żeby mały spał w łóżeczku, a nie w łóżku ze mną, a potem nie będzie chciał iść do łóżeczka 😉 haha. Może moja mama się do mnie przeprowadzi 😉 Chyba się ktoś nade mną zlituje, co dziewczyny?? 😉 😮 😮
Aga..... jaaaaaaaaaaa narzekasz i marudzisz. Wynoś się z forum hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada napisała, że leży w szpitalu dziecięcym, dlatego nie ma jej kto szwów zdjąć. Nawet łóżka nie ma, śpi na kocu na podłodze, tak jak inne matki, a jedna nawet w ciąży. Jakaś masakra 😞 😞 😞

Lecę odebrać męża z dworca. Miłego wieczoru Dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka zawsze są właśnie rodzice, którzy na pewno bardzo chętnie Ci pomogą 😉
Ja właśnie zjadłam obiadek i ledwo siedzę a muszę męża do pracy wytransportować 🙃 Może chce, któraś za mnie zrobić mu kanapki ?? 🙂
To co dzieje się w tych Polskich szpitalach to skandal. Boże jaka biedna ta Ada aż serce boli na samą myśl. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ada napisała, że leży w szpitalu dziecięcym, dlatego nie ma jej kto szwów zdjąć. Nawet łóżka nie ma, śpi na kocu na podłodze, tak jak inne matki, a jedna nawet w ciąży. Jakaś masakra 😞 😞 😞

Lecę odebrać męża z dworca. Miłego wieczoru Dziewczyny.


ja pierdole co za jakieś niewiem co jak moga nie miec dla matek łóżek wiadomo że takie niemowlaki potrzebóją teraz mleka matki jak lekarstw... a ona w takich warunkach masakra co ta dziewczyna ma za los zawsze coś zawsze pod górkę a ja narzekałam że musze siedziec tyle w szpitalu a ona ile musi wytrzymać bbozu trzymam kciuki za nią i bede miec nadzieje ze wszysytko sie dobrze skonczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znowu wpadam tylko na chwile bo znajomi zaraz maja zajrzec ale jakos nie mam ochoty z nimi sie dzis spotykac ;/ MAła foczka jest śliczna!!!! Fajnie Olu, że wróciłaś już 🙂 no i że całkiem nieźle poród wspominasz to też nas podnosi na duchu hehe. Ok lece sie jeszcze ogarnąć zanim przyjada narazie papa :* mam nadzieje że jeszcze dziś wpadne chociaż na chwile 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ale masz śłiczne foczątko 🙂
Ada to się ma, naprawde, ale trzeba mocno trzymać kciuki
Ja właśnie po lekarzu, siedze i rycze, mam szyjke skróconą i 2cm rozwarcia, jak rozwarcie sprawdzała to wszystkie gwiazdki zoabczyłam takiego bólu jeszcze nie czułam, i czuje go dalej, wogóle nie puszcza, powiedziała ze moge podkrwawiać z tej szyjki no i się nie dziwie jak mnei tak "bezboleśnie" zbadała, zresztą od razu poszło troche krwi, mówi zę lada chwila poród, a potem przy stoliku ze wypada mi sie zgółosić do spzitala w pierwszy dzien świąt, mam dosc nawet w d mam czy remon sie skonczy czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
To na to wychodzi że ja urodzę ostatnia !!!
Ciekawe co tam z Martą się nie odzywa ...
Mnie to pipka boli jeszcze tak się wierci ta moja kruszynka że chyba wszystkie flaki mi tam przewala 😠

raczej przedostatnia jak ja na święta do szpitala, moja też się wierci ale trafia w kręgosłup, niemiłe uczucie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...