Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem i jeszcze nie rodzę bo żadnych obajwów już nie mam 🤪 Będę łaskawa i wpuszczę całą resztę a ja na końcu będę rodzić 😁 Ogólnie czuję ok , pipka mnie też trochę boli a brzuch już sporadycznie. Mała Gabi się słabo rusza dzisiaj więc muszę bacznie obserwować. Jeśli w nocy znó wezmą mnie bóle brzucha to ruszam do szpitala bo i tak miałam się zgłosić w poniedziałek więc dużej różnicy to nie robi. Aga Kropek- Ty już dawno powinnaś mieć przy sobie swoją księżniczkę bo już czas 🙂 Agatka jak się czujesz, lepiej ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga_ta napisał(a):
Ola ale masz śłiczne foczątko 🙂
Ada to się ma, naprawde, ale trzeba mocno trzymać kciuki
Ja właśnie po lekarzu, siedze i rycze, mam szyjke skróconą i 2cm rozwarcia, jak rozwarcie sprawdzała to wszystkie gwiazdki zoabczyłam takiego bólu jeszcze nie czułam, i czuje go dalej, wogóle nie puszcza, powiedziała ze moge podkrwawiać z tej szyjki no i się nie dziwie jak mnei tak "bezboleśnie" zbadała, zresztą od razu poszło troche krwi, mówi zę lada chwila poród, a potem przy stoliku ze wypada mi sie zgółosić do spzitala w pierwszy dzien świąt, mam dosc nawet w d mam czy remon sie skonczy czy nie


w czasie porodu wkłada cała reke w pipke i cczeka na skurcz wiec Agatka jeszcze duzooo bólu przed Wami... ale wszystko jest do przezycia my kobiety wszystko przetrwamy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Jestem i jeszcze nie rodzę bo żadnych obajwów już nie mam 🤪 Będę łaskawa i wpuszczę całą resztę a ja na końcu będę rodzić 😁 Ogólnie czuję ok , pipka mnie też trochę boli a brzuch już sporadycznie. Mała Gabi się słabo rusza dzisiaj więc muszę bacznie obserwować. Jeśli w nocy znó wezmą mnie bóle brzucha to ruszam do szpitala bo i tak miałam się zgłosić w poniedziałek więc dużej różnicy to nie robi. Aga Kropek- Ty już dawno powinnaś mieć przy sobie swoją księżniczkę bo już czas 🙂 Agatka jak się czujesz, lepiej ???

eee jest mi niedobrze, brzuch troche puszcza ale kręgosłup boli, ja już mam dość i jeszcze w święta w szpitalu, w d wszystko mam, zaraz chyba ide spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola ale masz śłiczne foczątko 🙂
Ada to się ma, naprawde, ale trzeba mocno trzymać kciuki
Ja właśnie po lekarzu, siedze i rycze, mam szyjke skróconą i 2cm rozwarcia, jak rozwarcie sprawdzała to wszystkie gwiazdki zoabczyłam takiego bólu jeszcze nie czułam, i czuje go dalej, wogóle nie puszcza, powiedziała ze moge podkrwawiać z tej szyjki no i się nie dziwie jak mnei tak "bezboleśnie" zbadała, zresztą od razu poszło troche krwi, mówi zę lada chwila poród, a potem przy stoliku ze wypada mi sie zgółosić do spzitala w pierwszy dzien świąt, mam dosc nawet w d mam czy remon sie skonczy czy nie


w czasie porodu wkłada cała reke w pipke i cczeka na skurcz wiec Agatka jeszcze duzooo bólu przed Wami... ale wszystko jest do przezycia my kobiety wszystko przetrwamy....

no to mi nie musio czekać na skurcz bo wywołała wlożeniem paluszków:/ brr a ja mam te skórcze okropne od kręgosłupa idą i temn kręgosłup bardziej czuje niż brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Ty masz Agatka skurcze a ja miałam krwawienie i cholera wie od czego, już miałam jeden raz ale jakoś we wrześniu to po prostu nie wiadomo z czego...Ważne, że mała daje o sobie znać i nic mi nie jest na tą chwilę ale nie wiem jak to z tymi gupimi skurczami czy rozpoznam te właściwe 😮 Ola- jak to z tymi skurczami u Ciebie było ?? Skąd wiedziałaś że to te ???!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnia urodzę ja 😁 Także spokojnie Dziewczyny 🙂 A następna teraz będzie Kropeczka 🙂 Ja znów siedzę na piłce i zmuszam moją Alkę do przekręcenia się 🤨 Ale widzę, że Ona taka uparta jak tatuś 😮 🙃 A mi dzisiaj cały dzień strasznie przelewa się w brzuchu i to tak głośno aż Mariusz się ze mnie śmiał 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
ja właśnie się z mężem pokłóciłam
chyba jutro przeprowadzam się do rodziców spowrotem


Oj pewnie wszystko przez te hormony 😠
Co się stało Agatka ?? P.S. Mnie pobolewa brzuch jak na okres ale tak cały czas...dziwne 🤔 A jak Twój ból brzucha po badaniu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
ja właśnie się z mężem pokłóciłam
chyba jutro przeprowadzam się do rodziców spowrotem


Oj pewnie wszystko przez te hormony 😠
Co się stało Agatka ?? P.S. Mnie pobolewa brzuch jak na okres ale tak cały czas...dziwne 🤔 A jak Twój ból brzucha po badaniu ??

lekko boli ja bardziej kregosłup czuje jakby mi ktoś go łamał
u mnie to nie hormony, to troska mojego meza:/ ja mam doła a on piwo i komputer i sie dziwi ze sie czepiam, gin do mnie z pretensjami że niechce mi sie ruszać i przez to poród sie opóxnia a przed chwilą teściowa przyszła mnie opierdzielić ze okno wczoraj umyłam, Paweł ostatnio mnei opierdzielał ze za dużo chodze i takie sprzecznosci, a teraz stwierdził ze ja wsszystkich mam za wrogów i na wsyztskich najezdzam jak nawet słowem sie nie odezwałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGATKA Ty się nie dołuj i miej wszystko w dupie!!!!!!!!. Jutro będzie lepszy dzień - zobaczysz 😉 A ginekolodzy kobiety są strasznie nie delikatne 😞, ja wolę męszczyznę bo jest bardzo delikatny, mój gin jak mnie bada (jest dużym facetem i ma ogromną dłoń, a też mnie bada głęboko, wkłada tam te swoje długie i grube paluchy ale nigdy mnie nie bolałao jego badanie) nic nie czuję.
Agatka nie martw się na święta Zosia moze byc juz z tobą , jeszcze dwa tygodnie przed nami 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A przede mną 12 dni 😁 😁 Ale urodzę za 120 !!!!!!!!!!!!! 😠 🙃 😮 Agatka niestety to są tylko samce i oni nie wiedzą co my teraz przeżywamy i czego potrzebujemy. Ja do swojego dzisiaj mówię, że mam ochotę na miziawki, czyli żeby poprostu mnie przytulił a On do mnie, że jest zmęczony !! No nie miał siły mnie przytulić a ja nawet na nic więcej nie liczyłam i nic więcej nie chciałam 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
No to Ty masz Agatka skurcze a ja miałam krwawienie i cholera wie od czego, już miałam jeden raz ale jakoś we wrześniu to po prostu nie wiadomo z czego...Ważne, że mała daje o sobie znać i nic mi nie jest na tą chwilę ale nie wiem jak to z tymi gupimi skurczami czy rozpoznam te właściwe 😮 Ola- jak to z tymi skurczami u Ciebie było ?? Skąd wiedziałaś że to te ???!


nie wiedziałam.... bo miałam z krzyża tylko wiec... myślałam ze to zatwardzenie... a potem jak już co 5 min miałam to już wiedziałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂wypisali mnie dzisiaj ze szpitala tak jak pisałam cisza tam na dole czasami coś zakuje, ale to wszystko. Usunęłam tego hemoroida w czwartek, a dopiero wczoraj się załatwiłam siedziałam 40 minut na kabelku i ryczałam z bólu, ale końcu wyszło i ulga niesamowita aha jeszcze mnie źle tam zszył ból nie do zniesienia, a w szpitalu mieli to w dupie, że mnie boli powiedziałam, że jeżeli zacznie się poród to ja nie rodzę, bo z bólu zemdleję.
Dziewczyny podajcie nr tel. będę puszczać wędki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Hej 🙂wypisali mnie dzisiaj ze szpitala tak jak pisałam cisza tam na dole czasami coś zakuje, ale to wszystko. Usunęłam tego hemoroida w czwartek, a dopiero wczoraj się załatwiłam siedziałam 40 minut na kabelku i ryczałam z bólu, ale końcu wyszło i ulga niesamowita aha jeszcze mnie źle tam zszył ból nie do zniesienia, a w szpitalu mieli to w dupie, że mnie boli powiedziałam, że jeżeli zacznie się poród to ja nie rodzę, bo z bólu zemdleję.
Dziewczyny podajcie nr tel. będę puszczać wędki 🙂


888 858 612 puszczaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej 🙂wypisali mnie dzisiaj ze szpitala tak jak pisałam cisza tam na dole czasami coś zakuje, ale to wszystko. Usunęłam tego hemoroida w czwartek, a dopiero wczoraj się załatwiłam siedziałam 40 minut na kabelku i ryczałam z bólu, ale końcu wyszło i ulga niesamowita aha jeszcze mnie źle tam zszył ból nie do zniesienia, a w szpitalu mieli to w dupie, że mnie boli powiedziałam, że jeżeli zacznie się poród to ja nie rodzę, bo z bólu zemdleję.
Dziewczyny podajcie nr tel. będę puszczać wędki 🙂


888 858 612 puszczaj 😉


Gosia a ja myślałam, że do Ciebie to 0 700.... 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja wpadłam na chwile, bo musze sie polozyc - znow sie nalaziłam...Agatka - głowa do góry, do Swiat jeszcze dlugo, to Zosia ma jeszcze duzo czasu! z facetami prosto nie jest...a gin - ja sie zgadzam z Gosia, ze faceci sa delikatniejsi (najczesciej), moj jak mnie bada to nie boli, a taka jedna to myslalam, ze mnie przebije 😞. Aga Kafinka - moze i lepiej, ze poczekasz jeszcze troszke, to Ci sie ta rana zagoi, wspolczuje, ale bedzie juz lepiej! Wy to chociaz jakies rozwarcie macie, a ja?? chyba nic, moze gin cos powie w czw. ciekawe czy moze nic sie nie dziac i tak nagle 🥴 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety chłopy to są jak roboty. Trzeba je co jakis czas zaprogramować aby dobrze nam służyły ha ha ha ha. Mój na razie jest ok, tylko mnie wkurza jak nie chce sprzatac bo uwarza że czysto jest 😠. A co do przytulania to czesto mnie tuli 🤪
Kafinka zapisałam cię 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...