Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mam na minusie już 7 z 12 😁 A więc zostało tylko 5 😉 Musiałam wydoić jednego cyca laktatorem bo Alusia szybko się męczy tym łapaniem sutka i opróżniła tylko prawy 🙂 Ale z drugie cyca mleko stoi w lodówce i dostanie je w nocy bo ściągnęłam 40ml 😁 Ja mówię dobranoc bo jeszcze kolacja mnie czeka 😁
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamcie 🤪 🤪 🤪
Nocka u mnie spokojna 😉 Ola obudziła się tylko dwa razy o 1 :30 i o 5:00 🤪 🤪 🤪 A pózniej zasnęła po 6:00 i wstała około 9:00. Anioł nie dziecko 🤪 🤪 🤪 😉.
Dzis Sylwester !!!!!!!!!! Gdzie na sie wybieracie w tę noc ????????? Bo ja będę się świetnie bawiła z dziećmi w domu i z Olą wiszącą na cycu ha ha ha ha 🤪 W kreacji typu piżama nocna 🙃 😆 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Ja znów w nocy maraton śpiewu, gadania itp. haha
Mała obudziła się o 1 poszła spać zaraz po nakarmieniu i przebraniu ale później wstała po 4 i do 7 nie spała tylko towarzystwa szukała żeby do niej nawijać 🤪 🙃 Teraz śpi jak Anioł. Mąż pojechał do miasta kupić jej bujaczkę może jak Nią trochę potrzęsie i wybuja to będzie lepiej spać hihi 😁 Ale i tak wartonie spać w nocy dla tych pięknych oczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Wróciłam wczoraj ale miałam gości wiec nawet nie miałam czasu wpasc sie wprzywitac. Dziekuje za gratulacje 😁
Poród nie był zły hehe nie nacinali mnie mam tylko dwa szewki gdzies bo mialam otarcia. Czujemy sie bardzo dobrze i cieszymy sie ze juz jestesmy w domku 😁 Zaraz wrzuce jakas fotke Dominika to wam sie pochwale 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
[URL=http://img821.imageshack.us/i/sam0781u.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1691/sam0781u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


śliczności 🙂 🙂 🙂


Sylwuś jeszcze raz gratuluję ślicznego maluszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! Ale śliczne te wasze dzieciaczki 🙂
Miałam ciężką noc 😞 Od ok 23:30 d0 3 męczyły mnie wymioty, praktycznie z godzinę w łazience przesiedziałam, potem nie mogłam zasnąć długo bo się źle czułam no i dziś może trochę lepiej ale nadal źle się czuję i jakoś mi nie dobrze 😞 Wiecie od czego to może być? bo nie wiem czy ma mnie mąż do szpitala zawieźć czy to tak po prostu może być????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jakie piękności mnie tu od razu powitały 🙂 🙂 🙂

CUDA! 🤪 🤪 🤪

Drogie grudnióweczki - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Żeby był lepszy od tego starego, żeby na Waszych twarzach i twarzyczkach Waszych Skarbów przez cały rok gościł uśmiech oraz żeby wszystkie troski i zmartwienia omijały Was szerokim łukiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Witam mamusie! Ale śliczne te wasze dzieciaczki 🙂
Miałam ciężką noc 😞 Od ok 23:30 d0 3 męczyły mnie wymioty, praktycznie z godzinę w łazience przesiedziałam, potem nie mogłam zasnąć długo bo się źle czułam no i dziś może trochę lepiej ale nadal źle się czuję i jakoś mi nie dobrze 😞 Wiecie od czego to może być? bo nie wiem czy ma mnie mąż do szpitala zawieźć czy to tak po prostu może być????

takie objawy mogą wskazywać na to że szyjka się skraca więc się dobrze spakuj za wczasu bo moze nowy rok na porodówce przywitasz 🙂
Dziewczyny ja też Wam wszystkim życze wszystkiego naj naj naj najlepszego w Nowym Roku i żeby Nasze dzieciaczki chowały się nam zdrowo a impreza szlafrokowo -dresowa skończyła się o czasie żebyście jutro miały siłe na kolejny dzień słodkich zmagań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...