Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Meldunek !!!!!!!!!!! 😁 😁
Hej gUpie Cipy !!!!!!!! 😁 😁
My po 8 wstałyśmy a w nocy była BURZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 W Anglii burza to baaaardzo rzadkie zjawisko a tu grzmiało i błyskało się, że hoooo hooooooo !!! 😮 🙃 🤪
Moja Alusia po tej burzy się obudziła było 3:50 na mleko bo Jej na noc na śpicha nie dałam 🤔 Ale ładnie już w trakcie picia zasnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Maja na zdjęciu wygląda jak sama z dawnych czasów 🙂
Co do słońca, to Łukasiu odwraca głowę i zamyka oczy, ale nic poza tym 😜
Pigi to zwykła ladacznica i lafirydna i nie ma jej co się pytać o ciuchy, bo ubrałaby każdą jak dziwkę 😉 hahahhaha
Kafinka co z Olim?? Napisz koniecznie. Biedny, dużo ma alergii... i na słońce i na truskawki i pewnie jeszcze na coś 🤢 🤢
Co do picia herbatki czy soczków, to moje dziecko pije tylko mleko 😠 😠 😠 także cieszę się, że nie jest wyjątkiem.
Mrówa kostium zajebisty 😁 ja bym brała 🙂

I najważniejsza wiadomość - - - Z zębami nie będzie szło alfabetycznie, gdyż Łukaszek ma zęba !! 😎 😎 Również lewa, dolna jedynka 🙂
Do tego wydaje mi się, że ten obok też za niedługo wyjdzie, no ale się okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Nie miałam rano czasu aby zajrzeć.
Byłam dziś u mojej pani prezes na rozmowie. Mówie jej że od 1 lipca chcę wrócic do pracy a ona że sie cieszy bardzo . No więc ja uśmiechnięta pytam czy moje miejsce na mnie czeka. Na co ona że wiem doskonale że gdy poszłam na zwolnienie to moje miejsce zajęła inna i niestety będą szukać dla mnie coś innego 😞 😠. A jedna ze stoiska z serów jest w ciąży i zaraz na zwolnienie pójdzie, więc mnie wcisna w tą dziurę 😠 😠 😠. Kur.. jestem taaaka zła. No ale dobrze ze mam ta pracę.
Mini twoja teściowa to pojeba.. kur.., może nie znosic Ciebie, ale co do cholery zawiniły jej dzieci ???? I jeszcze kase od Was chce bo jej ciężko hahahaha. A Ty to w totka wygrałaś i szastasz pieniędzmi na lewo i prawo. Wstydziła by sie upominać o pieniądze od Was, wiedząc że macie 2 dzieci i byk sam pracuje 😠 😠 😠 Ach to życie 😞 😞
Carlosiku gratuluję ząbka 😘 😘 😘 😘 😘
Nie wiem czy nadrobię Was z dzisiejszego dnia , bo nie chce mi się 😞, mam doła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale skwar na dworze tragedia!!! Przynioslam malego do domu bo zasnal a tu chlodniej chociaz. Łukaszku gratuluje!!!! Ale się sypią ząbki 😁 🤪 Mini faktycznie lepsza babcie to w parku mozna znalezc, szkoda tylko meza bo tacy rodzice to przykre ... no i ok uciekam dalej cos porobic... albo poloze sie na chwile w sypialni bo jest za goraco robic cos teraz a wieczorem bede miala sporo do roboty jak maly zasnie bo musze cos upiec pomyc podlogi no i pobiegac znowu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za sucz z tej teściowej... niech do Ciebie się nie odzywa, ale żeby tak wnuczki traktować?? To jest szmata bez serca 😞 Mi się to w głowie nie mieści 😞 Niech kurestwo wpierdala tynk ze ściany.... Jeszcze powinnaś ich żałować, w końcu tak ciężko mają... 😠 😠 😠 Krew mnie zalewa, jacy ludzie chodzą po tym świecie 😠 😠

Czita, może nie będzie tak źle 😁 w każdym razie ciesz się tym co masz, wyobraź sobie jakbyś została bez pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga i Iwonka, jak wyglądają Wasze blizny po cc?? Moja jest strasznie widoczna, krzywa i poharatana. Do tego mam dwie dziury, z jeden leci czasem krew, a z drugiej prześwituje coś czarnego i myślę co to może być?? Przy wyciąganiu szwu lekarka powiedziała, że kawałek mógł zostać....ale on był niebieski.... i mam ból głowy przez to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka po takim czasie rana powinna już być dobrze zagojona i nic nie powinno z niej lecieć 😮 Powinnaś iść z tym do lekarza, żeby się gangrena w końcu nie wdała 🤨
Ja robię obiadek- dzisiaj po polsku- schabowe i pieczone ziemniaki do tego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ale dzis upal, my bylismy u Mamy i P. spal w domu, bo chlodniej; Ninka - moja blizna tez widoczna, troche jakby krotsza niz byla, ale w jednym miejscu bardziej czerwona, ale krew mi nie leci 😮 wiesz co, idz do lekarza, bo moze faktycznie to kawalek szwu, bo czasie mogl zmienic kolor. a wogole chirurg, bo bylam z czym innym, powiedzial, zebym sobie kupila taka masc na blizny. Gosia - kurde, tak to z ta praca 😞 ja mam nadzieje, ze jak wroce w styczniu, to moje miejsce bedzie...Aga mini - wspolczuje, cholera, to nie dziwie sie, ze szlag Cie trafia! 😠 A o gratulacje zabka dla Lukaszka, u P. nic nie stuka i nie widac zebow, ale ma takie okresy wrzasku, wscieka sie, pcha wszystko do buzi itp... i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz do domku zladowalismy troche sie pobawic na macie i juz dosyc mialam tego sloneczka 🙂 ja tez musze sobie jakis stroj kapielowy kupic ale myslalam o jednoczesciowym (chociaz nienawidze takich) bo po ciazy mi troche rozstepow zostalo 😞 lece do malego bo zaraz znowu mi sie gdzies pod stol poturla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My byliśmy do 14 na dworzę, potem obiad itp. a potem Kajtek zasnął więc już nie poszliśmy i nie pójdziemy już raczej bo nadal gorąco a w domu Kajtkowi jakoś lepiej si,ę śpi i w ogóle bawi. Ja 0k 17 też zasnęłam i dopiero wstaliśmy, a mąż miał na 18 jechać do pracy a wstał ze mną o 18:40 i znowu darł się na mnie e to niby moja wina bo go nie obudziłam 😞 Ale przeprosił. Kajtek jak spał to podrapał sobie czoło i nos mimo że ma obcięte paznokcie, aż mu krew zaschła 😞
Ninka, moja blizna jest raczej mało widoczna, po lewej stronie jaśniejsza a po prawej bardziej czerwona i z prawej czasem mnie boli, a jak napinam mięśnie to jakby mnie tam w środku szczypało ale poza tym ok. Idź do lekarza bo nie powinno ci nic z niej lecieć po takim czasie, mi się wcale nie mazała, na drugi dzień po cc bez ipatrunku chodziłam i to podobno dobrze bo mi ładnie oddychała,No ale na pewno nie powinnaś mieć tam żadnych dziór, może na odwal ci zszyli tą ranę, idź do lekarza bo tak na pewno nie powinno być. No i gratuluję Łukaszkowi ząbka 🙂
Mini - ja na twoim miejscu też byłabym zła, bo dzieci nie są niczemu winne a one nie rozumieją dlaczego babcia taka dla nich jest. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, dzieci kocha się tak po prostu i nie można im się oprzeć. To na prawdę dziwna kobieta moim zdaniem.
Gosia, szkoda że nie możesz wrócić na swoje stanowisko ale grunt że masz pracę. Ja bym chciała iść do pracy ale nie mam z kim Kajtka zostawić, a na nianie moim zdaniem za wcześnie bo przed nim ta operacja i w ogóle ludzi tu nie znam i nie wiem czy bym po prostu komuż go powierzyła takiego małego. Poczekam jeszcze.
Kasiu, ja nie używałam Cepanu bo mi powiedzieli w aptece że to pic na wodę, mam w domukrem z masy perłowej ale smarowałam się nim góra 5 razy, ciągle zapominam 🙂 więc co do tego kremu też się nie wypowiem.
Sylwia, ale ja ci zazdroszczę że możesz sobie wieczorem pobiegać, ja też bym chciała ale nie mam z kim Kajtka zostawić, a na ćwiczenia w domu jakoś zebrać się ciągle nie mogę 😞
Ola ty podobno byłaś ostatnio u fryzjera?! A gdzie foto?
Aga wczoraj pisałaś że na basenie byłaś, też zazdroszczę uwielbiam pływać.
Nie wiem co miałam więcej napisać, sorki 😞
Kajtek leży obok mnie i wszystko chce zjeść 😁 A my dziś z M wypiliśmy po piwku po obiadku a Kajtek najchętniej to by nam to piwo zabrał i sam wypił 😁 puszkę jak załapał to trzymał jak dorosły i oddać nie chciał, no i wiedział że to do buzi trzeba wkładać, Ale trzeba go pilnować 🙂 🙂 🙂
Dziś na spacerku znaleźliśmy miejsce do opalania 🙂 nad rzeką, na trawce, są stoliki drewniane i ławki i miejsce na ognicho, ja to mam czuja gzie iść 🙂 Może jutro sobie tam legnę na słonku 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Mróweczka ale sie rozpisałas 😁 😁 😁
Jutro dzien dziecka 🤪 🤪 Oli kupilam 2 zabawki małe aby do raczki wziela a Pauli perfumy bo zawsze moje podbiera 😠
My bylismy 2 godz po południu w parku na spacerze , teraz Ola idzie sie kapac i moze spac niedlugo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Watawiam fotki Olusi 😉
Idziemy na spacer - dzisiaj 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/sam1095l.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9973/sam1095l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Oglądam tv 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/sam1096y.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6831/sam1096y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Usmiech dla cioc z brzuszka 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/sam1098s.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3802/sam1098s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
jaaaaaaaaaaaa Ola uśmiecha się tylko do cioci krowy 😁
gosia policzki ma Olcia zarąbiste i jakie różowiutkie 😁


Że niby co, ty krasula lepsza jesteś?! Zapomnij!!! do wszystkich cioć się uśmiecha a z krasuli się śmieje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
jaaaaaaaaaaaa Ola uśmiecha się tylko do cioci krowy 😁
gosia policzki ma Olcia zarąbiste i jakie różowiutkie 😁


Że niby co, ty krasula lepsza jesteś?! Zapomnij!!! do wszystkich cioć się uśmiecha a z krasuli się śmieje 😁 😁

z was się śmieje bo wy tępaki na moich usługach jesteście,i tu mrówa nie buraj bo lizolem dostaniesz 😎


Ale się boję hahaha 😁 😁 😁 Już sikam po odwłoku 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...