Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
a to na prezent mata podswietlana do tańczenia 😁

ale normalnie sie na tym tanczy?? to dla dzieci czy dla dorosłych, pierwszy raz coś takiego widze 🤪
naylaaa napisał(a):
Agata, to Ty masz magiczny komputer 🙂 bo u mnie tak nie jest 😜

no właśnie nie czaje czemu tak, czy to wina przeglądarki?? bo ja z Opery korzystam


podświetla ci gdzie masz stanąć stopą.. fajna zabawa... a jak sie przy tym chudnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞


oooo 🙂 To pozazdrościć 🙂 U mnie co miesiąc była rzeź, także się nie boję bólu , bo jestem przygotowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A ja z Operetki i u mnie działa 😁 hahahahahahahhaha 🤪 🤪

Ja w lustrze sprawdzam co jakiś czas, co ja mam między nogami, bo już nie pamiętam jak to coś wyglądało 😉

ja w lusterku musze sprawdzać czy pępek już mi wypchała czy nie, bo nie widze, Zośka wypnie pupe na żebra i już nic nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
a to na prezent mata podswietlana do tańczenia 😁

ale normalnie sie na tym tanczy?? to dla dzieci czy dla dorosłych, pierwszy raz coś takiego widze 🤪
naylaaa napisał(a):
Agata, to Ty masz magiczny komputer 🙂 bo u mnie tak nie jest 😜

no właśnie nie czaje czemu tak, czy to wina przeglądarki?? bo ja z Opery korzystam


podświetla ci gdzie masz stanąć stopą.. fajna zabawa... a jak sie przy tym chudnie 😁


to i ja muszę sobie taką matę kupić, może szybciej zgubie po porodzie to co mi przybyło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
W co Wy mnie wrabiacie ?? 😮 Jaki romans ?? 😮 😜 😜 😜 Ja czekam na koleżankę bo już jedzie do mnie 😜 Mąż dzisiaj na nod do pracy nie idzie huraaa.... nie raz może wziąć sobie takie wolne i zostać w domku i nic się nie dzieje nie ma problemów 🙂


Mąż przeczytał prawdę na brzuszku i dlatego wziął wolne hahahhahahahaha 🤪 🤪 Ale jaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞


Iwona to jest oczywiste ze sie boisz, ale tyle kobiet urodzilo dzieci i przezyly wiec i ty calo z tego wyjdziesz i w dodatku jeszcze dzidzie dostaniesz w nagrode 😉 Ja tez sie troche bije ale juz bardzo bardzo bym chciala na porodowce teraz sie meczyc i miec juz moją Olenka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞


Iwona to jest oczywiste ze sie boisz, ale tyle kobiet urodzilo dzieci i przezyly wiec i ty calo z tego wyjdziesz i w dodatku jeszcze dzidzie dostaniesz w nagrode 😉 Ja tez sie troche bije ale juz bardzo bardzo bym chciala na porodowce teraz sie meczyc i miec juz moją Olenka 🤪


ale przecież kiedy masz Oleńkie MNIE:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
W co Wy mnie wrabiacie ?? 😮 Jaki romans ?? 😮 😜 😜 😜 Ja czekam na koleżankę bo już jedzie do mnie 😜 Mąż dzisiaj na nod do pracy nie idzie huraaa.... nie raz może wziąć sobie takie wolne i zostać w domku i nic się nie dzieje nie ma problemów 🙂


Mąż przeczytał prawdę na brzuszku i dlatego wziął wolne hahahhahahahaha 🤪 🤪 Ale jaja 😉

Ha ha ha ha przejrzał Cię Kasiu twój mąż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
W co Wy mnie wrabiacie ?? 😮 Jaki romans ?? 😮 😜 😜 😜 Ja czekam na koleżankę bo już jedzie do mnie 😜 Mąż dzisiaj na nod do pracy nie idzie huraaa.... nie raz może wziąć sobie takie wolne i zostać w domku i nic się nie dzieje nie ma problemów 🙂


Mąż przeczytał prawdę na brzuszku i dlatego wziął wolne hahahhahahahaha 🤪 🤪 Ale jaja 😉


nie pogrążaj jej bo jeszcze mąż jej wpierd... i będzie z limem na porodówce... Nina nie wtracaj sie w jej brudne sprawki bo i ciebie w to wciagną na zeznaniach w sądzie zobaczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞


oooo 🙂 To pozazdrościć 🙂 U mnie co miesiąc była rzeź, także się nie boję bólu , bo jestem przygotowana 😁


ja się zawsze cieszyłam, że nie wiedziałam co to bóle miesiączkowe, ale teraz to nie wiem czy to był powód do radości 😞 😞 pewnie teraz jak będzie bolało to za te wszystkie miesiączki dodatkowo 😞 ale jak już raz to przeżyje to za drugim razem może lżej będzie, chociaż psychicznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
W co Wy mnie wrabiacie ?? 😮 Jaki romans ?? 😮 😜 😜 😜 Ja czekam na koleżankę bo już jedzie do mnie 😜 Mąż dzisiaj na nod do pracy nie idzie huraaa.... nie raz może wziąć sobie takie wolne i zostać w domku i nic się nie dzieje nie ma problemów 🙂


Mąż przeczytał prawdę na brzuszku i dlatego wziął wolne hahahhahahahaha 🤪 🤪 Ale jaja 😉


nie pogrążaj jej bo jeszcze mąż jej wpierd... i będzie z limem na porodówce... Nina nie wtracaj sie w jej brudne sprawki bo i ciebie w to wciagną na zeznaniach w sądzie zobaczysz...


Brudne sprawki hahahahahahah 🤪 🙃 Machlojki i przekręty Katarzyny P. 😜 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
W co Wy mnie wrabiacie ?? 😮 Jaki romans ?? 😮 😜 😜 😜 Ja czekam na koleżankę bo już jedzie do mnie 😜 Mąż dzisiaj na nod do pracy nie idzie huraaa.... nie raz może wziąć sobie takie wolne i zostać w domku i nic się nie dzieje nie ma problemów 🙂


Mąż przeczytał prawdę na brzuszku i dlatego wziął wolne hahahhahahahaha 🤪 🤪 Ale jaja 😉


nie pogrążaj jej bo jeszcze mąż jej wpierd... i będzie z limem na porodówce... Nina nie wtracaj sie w jej brudne sprawki bo i ciebie w to wciagną na zeznaniach w sądzie zobaczysz...


Brudne sprawki hahahahahahah 🤪 🙃 Machlojki i przekręty Katarzyny P. 😜 hahahaha

strach cokolwiek robić tu jakieś "KGB NINA" działa :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞


oooo 🙂 To pozazdrościć 🙂 U mnie co miesiąc była rzeź, także się nie boję bólu , bo jestem przygotowana 😁


ja się zawsze cieszyłam, że nie wiedziałam co to bóle miesiączkowe, ale teraz to nie wiem czy to był powód do radości 😞 😞 pewnie teraz jak będzie bolało to za te wszystkie miesiączki dodatkowo 😞 ale jak już raz to przeżyje to za drugim razem może lżej będzie, chociaż psychicznie 😉


za drugim razem bedziesz wiedziala co i jak wiec gorze bedxzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Nie straszcie tak tym porodem, bo ja się i tak boje, a jak tak czytam to mi się jeszcze gorzej udziela 😉


😜 Iwona jak weszla dzidzia to i wyjsc musi he he he. Przecież poród boli jak okres - dasz radę ha ha


hahaha 😞 Mnie nigdy okres nie bolał 😞


Iwona to jest oczywiste ze sie boisz, ale tyle kobiet urodzilo dzieci i przezyly wiec i ty calo z tego wyjdziesz i w dodatku jeszcze dzidzie dostaniesz w nagrode 😉 Ja tez sie troche bije ale juz bardzo bardzo bym chciala na porodowce teraz sie meczyc i miec juz moją Olenka 🤪


ale przecież kiedy masz Oleńkie MNIE:P



Ola ale ja bym chciała już utulic Olenkę a ty jestes daleko. Ale ja wiem ze mam Ciebie Olenko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...