Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej wpadlam życzyc dobrej nocki 🙂 Nadrobie jutro bo dzis padam i zla jestem bo mialam na tarasie wysiane kwiaty i gotowe juz byly do flancowania w ogrodku no ale byly bo je dzis golebie dopadly!!!! 😠 Kupie trutke i chyba je otruje bo szalu dostane!!!! No jutro wpadne z rana Papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez zycze dobrej nocy, Sylwia - Ty pracusiu 🙂 szkoda tyle roboty 😞 Aga - fajne letnie zdjecie; P. super zniosl szczepienie, ale troche mu spuchła nozka (mimo, ze 1 uklucie), ale na razie spi, wiec moze bedzie bez gorączki do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam sił nadrabiać ale zajrzałam się zameldować 🙂
Byłam na spotkaniu z dziewczynami z Brzucha z forum Kalisza 🙂 - ale fajnie się spotkać w realu 🤪
Aga2010- my koło Kalisza mamy 3 jeziora także w upalne dni jest gdzie jechać 🙂 Ale nie ma to jak morze...Nina ma najbliżej i jej zazdroszczę 😜 🙂

Kończę bo padam ze zmęczenia. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 No ja robie ile tylko moge do okola domu, zawsze mniej pracy na przyszły rok 🙂 bo ogolnie w tym roku chcemy skonczyc remonty w środku a w nastepnym dopiero na zewnatrz robic, ale jak zakwitna kwiatki te co posadziłam to latem bedzie przyjemniej na dworku posiedziec dlatego powoli robie 😆 powoli bo Dominik mi nie pozwala za duzo hehe i pewnie dlatego tak myslicie, ze ja tyle robie a tak naprawde to malutko zrobilam. Ogrodem zarazili mnie chyba troche moi rodzice bo oni od 3 lat mieszkaja w nowym domku i tam maja staw i go tak ładnie do okola obrobili 😆 pozniej wstawie wam od nich fotke ale z zeszlego roku a w tym juz troche wiecej jest nowosci 😁
ok ide nakarmic głodomora mojego i zaraz wroce do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Pawłek jaki śmieszek hehe 🙂 Śliczny chlopiec rosnie!!! Mini śliczna fotka, ja tez musze sie przejsc nad jeziorko zobaczyc bo moi chłopcy byli w niedziele jak byłam w Olsztynie. Kasiu ból nerki już odchodzi w zapomnienie super 🙂 Nie wiem co miałam jeszcze napisac 🤔 No dzis tez na dworek na dlugo wyjdziemy a teraz ide ogarnac moje krolestwo hehe żeby mieć czas później 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek, u nas noc super, nie wiem czy to przez szczepienie...bo pobudka o 5, teraz o 7.20 i znow śpi 🙂 🥴 co jest dziwne... Martuś - widzisz jak to czlowiek nie zna Polski, fajnie, ze macie jeziora! my nic 😞 nad zalew to kawał drogi i korki...A wlasnie Aga Kafinka - gdzie Ty mieszkasz w Warszawie, to moze sie kiedys spotkamy 😉? Ja przy linii metra - służew. Aga Mini - uwazaj na slonce, bo ja tez widze, ze sie opalam - chyba zacznę sie smarować a Małemu kupiłam filtr 50 - bloker..miłęgo dnia, my dziś na Klub Mam (jeśli Pawełek nie ma gorączki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Byłe Ciężarówki, a Teraz Tirówki hhahahahaha 😁

Pawełek jaką ma teraz gęstą czuprynę 🤪 🤪 Widać, że uwielbia jeździć wózkiem 🙂 Radosny jest, super 😁
Moje dziecko jak jest strasznym śmieszkiem, tak w wózku powaga i foch 😉
Minitura, Ty mnie nie wkurwi** swoją figurę, bo padnę z zazdrości 😞 Czy Ty urodziłaś dwoje dzieci?? 😮 😮 A zdjęcie cudowne, wakacyjne ahhh rozmarzyłam się 😁
Pigi, to teraz masz spokój aż nowe kamienie się wytworzą, czy jak?? 😜
Sylwia, a Tobie zazdroszczę koników i ogrodu ahhh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🤪
A więc.
GRATULUJE PIERWSZEGO ZĄBKA ALUSI 🤪PIERWSZEGO NA GRUDNIÓWKACH 🤪 🤪
Carlos zabójczy hihi -najpierw gada,gada a na koniec boski uśmiech 😁
Mrówa fotki super,Kajtus wesolutki a Ty kochana wyglądasz świetnie - pozazdrościć figury po ciąży 😉
Milka fotka zajefajna,o twojwj figórze to nawet nie piszę bo Ty w ciąży mogłaś brać udział w konkursie piękności 🙂 Ja mam niedaleko siebie dwa parki z dużymi stawami ale nie stety kąpać się w nich nie wypada . Choć sa debile ktorzy sie kąpią -brudna woda.
Pokój Kayki piękny 😆 Ja też bardzo bym chciała aby moja Ola miała swój pokoik. Będzie musiała za jakiś czas wprowadzić się do Paulinki. Biedna Paula 😞
Sylwia ja też bym chciała mieć ogród aby w nim pracować - uwielbiam kwiaty. Wię masz rację pielęgnuj podwórze ,bedzie miło siedzieć na ogrodzie 😉 😆
Marta fajnie że spotkałaś sie brzuszkami z Kalisza. Gdybyśmy my mogły się spotkać z naszymi dziećmi 🙂. Super by było 😆.
Aga moja Ola po ostatniej szczepionce też miała nóżkę opuchniętą. A Pawełek fajny , radosny i słodko sie chichra 😁 😁
A ja wczoraj znów siedziałam na tronie 😞, ze łzami w oczach bo bolał brzuch iiiiii dupcia mnie bolała 😞 O już mam dość. A dziś czuję się już dobrze ciekawe co będzie wieczorem 🥴 Aga wiem co Ty czułaś jak miałaś rota 😮 wspułczuję .
Gotuję krupniczek na obiad dziś , ale ja pewnie zje suchary z wodą 😞 Ale są i plusy tego , schudłam 2 kg. 🤪. Ważę 58 kg. jeszcze 3 i będe jak przed Olą 😉
No i to chyba juz koniec.
No to miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, dopiero zdjęcia zobaczyłam, Ty chyba w raju na ziemi mieszkasz 🤪 🤪 Są jeszcze piękne miejsca w Polsce, takie nieodkryte. Ile ja bym dała, żeby mieszkać w takim bliskim kontakcie z przyrodą 😁 a u mnie już rok ciągną się remonty związane z ocieplaniem bloku. zwariować można.... kładą coś cuchnącego na ten blok, jakiś chemiczny odór i nawet okna nie można otworzyć, bo boję się że Łukaszek się nawdycha, a nie wiem czy to szkodliwe, czy nie. Pewnie przewrażliwiona jestem 😉
Także ja mam widoki na gruz, piach, maszyny i roboli 😠 😠 o !! i ToiToi- a jeszcze widzę ohh 😁
Ah... dlaczego my tak się rozsypałyśmy po całej Polsce, no i Anglii 😉 Na pewno spotkanie by było świetne 😁
Mini, Ty Krowa, ja Kura, a obie opalamy się na świński róż 🤪 🤪 🙃 🙃


Carlosito śpi, ale dziękuje ciotkom za pamięć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha Kura to widoki z okien masz przepiękne , szczególnie ten na toi-toi-a 😁 😁 😁 😁 😁 😁. Tylko pozazdrościć . No Sylwia to w raju mieszka 🙂 Pięknie , zielony ogród i konie - cudo. Ja mam niezły widok z okna hahaha na domki . I aż zal dupe mi ściska jak wychodze na balkon i widzę ludzi siedzących na swoim ogrzodzie 😠
Ja juz posprzatałam i kończe gotować zupę.
Idę zaraz do parku z moją pyzą 🤪. Ja opalam się na brąz 🤪 🤪 🤪 🤪 i żadko mnie piecze skórapo opalaniu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hahahaha Kura to widoki z okien masz przepiękne , szczególnie ten na toi-toi-a 😁 😁 😁 😁 😁 😁. Tylko pozazdrościć . No Sylwia to w raju mieszka 🙂 Pięknie , zielony ogród i konie - cudo. Ja mam niezły widok z okna hahaha na domki . I aż zal dupe mi ściska jak wychodze na balkon i widzę ludzi siedzących na swoim ogrzodzie 😠
Ja juz posprzatałam i kończe gotować zupę.
Idę zaraz do parku z moją pyzą 🤪. Ja opalam się na brąz 🤪 🤪 🤪 🤪 i żadko mnie piecze skórapo opalaniu 🤪 🤪


Bo Ty jesteś rasową małpą, a ja i Milka to podróbki 😜 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
wow a co tu sie dzije od rana? 😁 jakie wy rozmowne 😁 jak dawno, dawno temu 😉

Sylwia, twoi rodzice mieszkaja przy pieknym jeziorze. 🤪 w ogole nie tylko jezioro, ale widac ze pozostala okolica to bajka, tylko pozazdroscic
sto buziakow dla Lukaszka 😘 😘 😘

Gosia, ale cie meczy ta "ieprzyjemna przypadlosc" , niedlugo sama bedzisz jak sucharek 😎

Mini - a dobrze ci tak 😜 zachcialo ci sie wypoczynku nad woda, za dobrze bys miala 😜 nie dosc ze dzien pieknie spedzilas, to jeszcze pewnie swoj fiolet chcialas zamienic na braz 😉 😜 🙃
a jesli chodzi o dostarczanie wrazen naszym dzieciom, to wam nie wiele nie pomoge, bo miedzy nimi mimo wszystko jest roznica wieku, ktora jest odczuwalna teraz i wasze dzieciaczki sa na troche wyzszym etepie. kaya teraz jeszcze potrafi sie czyms zajac - mata, grzechotki, karuzela.... wszystko lapie albo kopie i potrafi tak czasem ze 40 min. a tak poza tymzaczyna wlasnie dostrzegac walory siedzenia i pewnie niedlugo bede miala ten sam problem. 🙂
a po szczepieniu ok, spala do 6.30 od 19.00, a po karmieniu i krotkij zabawie znowu spala (i jatez) do 9. teraz siedzi ze mna przy kompie, a ja pisze jednym palcem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz nadrobię tylko idę małą nakarmić 😉

My dzisiaj dobrze spałyśmy bo mała pierwszy raz przespała mi całą noc 🤪 Po 20 poszła spać i obudziła się po 6 🤪 Później zjadła trochę mleka i poszliśmy dalej spać i w konsekwencji wstałyśmy po 10 🤪

CDN 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie ukrywam okolice mam fantastyczne zielone i z jeziorami wiec jest super 🙂najlepszego dla Łukaszka 🙂 A do mnie wlasnia jakas burza nadchodzi i dobrze bo tak duszno że szok! No to ide sprzatac dalej bo jeszcze prawie nic dzis nie zrobilam hehe mam lenia jakiegos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...