Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale ząbek hhi 🙂 z tym kursem masz racje nie ma sensu Kasiu. A mi sie przed chwila Dominik wlasnie zaniosl bo on w lozeczku to sie kreci we wszystkie strony no i nie zmiescil sie w poprzek i glowa mocniej niz zwykle uderzyl w szczebelki, juz nawet na chwile w łóżeczku go nie moge zostawic ech.... 😞 teraz zasnal bo juz padniety byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Leer napisał(a):
dzieki laski mama i ciocia tez mnie utwierdziły w tym że moja odmowa jest słuszna w takiej sytuacji
.
Marta trzymaj sie, nie ma co ukrywać że cukrzyca to nic dobrego ale nie takie problemy kobiety maja 🙂 to tylko zmiana stylu zycia( diety) ważne aby mała była zdrowa:_) a Twój wynik nie jest aż taki zły jak na cukrzyce widać że to początkowa faza moja kuzynka miała aż 190!

gadałyście o wieku ja nie mam co narzekać choc też czuje sie już dosc staro.. ( ale to przez to że jestem juz mężatka bede miala córcie.. obowiązki... a w moim wieku tu sie bawia na 102 ) 😁

czarna bedzie dziewczynka na bank!

oj, Leer to mnie rozbawiłaś mając 20 lat czuć się staro !!! 😁 😁 😁, Kobieto całe życie przed Tobą, a w najbliższym czasie najpiękniejsze dni 🙂 🙂 🙂. To że w twoim wieku się bawią na 102, to i słusznie, bo każdy wiek ma swoje prawa, ale to że założyłaś rodzinę nie odbiera ci prawa do zabawy, zobaczysz odbijesz to sobie. Zycie nie kończy się z ukończeniem 20 czy z założeniem rodziny 🙂 🙂 🙂.

dokladnie,Ty juz bedziesz miala odchowane,a Twoje kolezanki dopiero w planach beda mialy rodzine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z Ola po spacerze. Ale zębisko się ukazuje w buzce Alusi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Śmiesznie wygląda taki 1 maluśki ząbek w małej buzce 😁 😁 😁 😁 😁 U mojej Oli też już widać biały ząbek 😆 😁
Zjadłam właśnie pyszny bób 🤪 🤪 🤪 Mmmmm uwielbiam go !!!
Dzieci już trzeba pilnować jak oka w głowie teraz 😮.
Ja sie biję dać mojej Oli naszej zupy 😞 😞 😞 A na czym gotujecie???? Ja gotuję albo na kostkach schabowych , żeberkach lub kawałkach z kurczaka zupy dla nas. Ale ziemniaki nasze z sola juz jej daję , i ze trzy razy przyjmmie widelec z kartoflem 😁 😁 😁 I zaraz sie krzywi 😁 😁 😁
Zaraz Tarzanisko z pracy wróci 🤪 🤪 więc muszę obiad mu wstawić na gaz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Pigi, lepiej odpuścić z tym kursem 😮 😮 Co za łajzy 🤢
Gratuluję zdjęcia ząbka 😁 Ja próbuję robić i zawsze jakieś niewyraźne 😜
Sylwia, ja miałam ostatnio jazdę 20 minut zanoszenia się płaczem w samochodzie 😞 😞 Wcześniej tak się nie zanosił, dopiero na ten drugi ząb. Ale coś go nie widać 😜 😜 😮 😮

Jak kogoś interesuje, to jest wyprzedaż w H&M, dla nas starych i dla dzieci 🙂 Bluzki nawet po 10 zł. Kupiłam takie kapcioskarpetki z Tygryskiem za 10 zł. a dla dziewczynek są Hello Kitty za 10 zł 😎 😎
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/25tydzukasia3432.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/92/25tydzukasia3432.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, ale samo zalozenie firmy to nic takiego - wchodzisz na strone revenue i on line rejestrujesz firme.
potem idziesz do banku, zakladasz konto na firme, tyle. jesli chcesz ltd. to wtedy musisz miec kapital zalozycielski, ale nie wiem dokladnie ile, ale to ci dokladnie wyjasni kazdy ksiegowy.
biznes plan potrzebujesz, jesli chcesz wziac kredyt na firme, ale z tego co wiem, o takowy mozesz sie starac po okolo 2 lat prosperowania firmy. 🙂

Ninka tygryski swietne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja na chwilkę - Pawełek marudny ostatnio bardzo, chyba zęby - a ja po całej dyskusji, do której nie chcę wracać, uswiadomiłam sobie m.in., że i tak złamałam swoje zasady co do pisania o sobie w internecie, więc życzę Wam wszystkiego dobrego, niech dzieciaczki chowają się dobrze, a Wam życzę powodzenia i szczęścia;; trzymajcie się, może będę zaglądać od czasu do czasu zobaczyć jak Wasze dzieciaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldunek 🙂
No właśnie wczoraj już się zorientowaliśmy co potrzeba załatwić to tylko dwa pozwolenia i zrobić rejestracje firmy i mi założyć samozatrudnienie i konto firmie właśnie i wtedy biznes plan zanieść o dotację i reszta kasy to pewnie kredyt, ale taki normalny nie na firmę i już 🙂 Znaleźć lokal to nie jest większy problem a tym bardziej kupienie wyposażenia i asortymentu 🙂
Papcie super !!!! U mnie w UK też są promocje ale Alusia już jest obkupiona do jakiegoś 8-ego miesiąca może 9-tego zależy jak urośnie 😁 Muszę Jej tylko sandałki do PL kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, wcześniej nie zauważyłam posta Agi. Zostań z nami 😁 jesteśmy gUpie, ale to nie powód żeby odchodzić 😉

Pokój jest PRZEPIĘKNY!! A to łóżeczko to jedno z piękniejszych jakie widziałam. Wszystko mi się tam podoba,. Kaya będzie miała jak w raju 🙂 Jedyny minus, to dla mnie pokój jest trochę za mały, ale na to akurat nie mieliście wpływu, ale tak to już w angielskich domach bywa, nie?











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
a Ty wymionami po trawie jeździsz 🤪 🤪 🙃 🙃 Taaa a na gg jakoś mi słodzisz i w dupsko włazisz i mnie lovciasz, a tu udajesz, że Pigi kochasz.

ty to nawet za dopłate KROVY mieć nie bedziesz 😜 🙃 😁
Krova woli mieć całą dupe a nie podrapaną pazurami 😁


To na ch ja tipsy dzisiaj zdjęłam?? 😠 😠 😠 Kogut lubił na ostro, ale ja SPECJALNIE dla Ciebie ściągnęłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie tyle z myśleniem, co zrobiłaś mnie w JAJO. Miałyśmy być już na zawsze razem 😞

Kurde, kupiłam Łukaszkowi chusteczki Belli i ma zajechaną pupcię, jakby to był papier ścierny 😞 Bambino się mi podobają, mają miły zapach. A Wy jakich używacie?? A jakich nie znosicie?? (tylko Krowy nie pytam o zdanie) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na solarium 😁 😁 😁
Ja używam tylko papmersa 🙂 Obojętnie jakie bo wszystkie są dobre i bardzo nawilżone 🙂 Teraz Używam papmers sensitive i one nie pachną w ogóle a więc są fajne bo nie każdy lubi ten sam zapach 🙂
O innych się nie wypowiadam bo nie mam zielonego pojęcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów mam zamulony internet 😠 😠 😠 Masakra wieczorami nie da sie korzystać z internetu wrrrrrrr.
Moja Olusia zasnęła po ciężkich krzykach , płaczu i marudzeniu 🤢. Nie wiem czemu??? Nie sądzę aby to przez zęby. Bo jak wezmie się ją na ręce to od razu bananowy uśmiech . Myślę że ona zaczęła nas terroryzować 🤢 😁 😁 😁 i wymusza już .
A ja nie chcę się chwalić ale Tarzan regularnie dba o swą Czitę w łożu 😁 😁 😁 😁 😁 I dziś też 😜 😜
A ja używam chusteczek na promocji , czyli wszystkich. Nigdy nie miałam huggis 🥴 i biedronowych, ale następnym razem sprubóję biedronkowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...