Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łóżeczko też fajne, ale mnie bardziej oczarował ten koszyk 😉 Chyba nie zasnę 🙂 Mi wystarczy łóżeczko, także się nie mogę połasić na takie cudeńko. Dzięki Aga, ja nawet nie wiedziałam, że to może być tapczanik. Ja jeszcze nie wiem jakich wymiarów będę szukać, muszę obliczyć jakie łóżko mi się zmieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, pokaż brzuch a powiem Ci co będzie 😁
Gratuluję dziewczyny ze sie udało tak jak chciałyście. My dopiero wrocilismy do domu, 7 godzin na wycieczce, po górach 🤪 Padam z nóg ale było fajnie i mam duuuzo fotek 🙂 Wszystkiego nie przeczytałam ale tak po łebkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak koszyczek jest kochany 🙂 A muszę mieć do sypialni 🙂 Łóżeczko podoba mi się bo wygląda jak z surowego drewna 🙂 Może coś upatrzę jeszcze innego ale tu nie ma takich ładnych kolorowych jak tych na zdjęciu u Ciebie Nina 🙂 Poza tym w sklepie dziecinnym trzeba dać za łóżeczko około 300 funtów 😮 Chcę, żeby moja Księżniczka miała wszystko co dusza zapragnie ale w sensownych cenach 🙂 Można kupić dużo rzeczy pięknych a tanich i nie różnią się niczym od tych drogich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja jeszcze sama nie wiem jakie chce łóżeczko ale mam upatrzone jedno: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=140435760980 - wydaję się duże ale to łóżeczko 140cm na 70cm chcę większe żeby żabeńka mogła sobie dłużej pospać w łóżeczku 🙂 I prawdopodobnie taki koszyczek kupię do sypialni bo mam małe pomieszczenie a Maleńką muszę na początku mieć przy sobie- http://cgi.ebay.co.uk/NEW-CLAIR-LUNE-CREAM-BABY-MOSES-BASKET-PINE-STAND-/310237431845?cmd=ViewItem&pt=UK_Baby_Nursery_Cradles_GL&hash=item483b978825#ht_3469wt_911 🙂

Kasia , nie kupuj kosza, nie będzie mala w nim spala szczególnie jak chcesz karmić.
1. Nie widać w nim dziecka.
2. Jak chcesz karmic to najwygodniej mieć maluch w swoim łóżeczku lub jego łóżeczko połączyć ze swoim i tak jest najwygodniej. Tez mieliśmy małą sypialnię ale dalo rade wstawić łóżeczko obok łózka tzn zsunąć je razem i nie musiałam Maksa budzic w nocy do karmienia bo się tylko do niego przesuwałam.
Zamiast kosza już lepiej mieć wózek. Mialam identyczny kosz tak ten na zdjęciu i był używany jako kosz na brudne rzeczy bo Maks w nim był 2 razy. Pomyśl co z nim zrobisz jak nie będzie przydatny, naprawdę nie warto, jak juz to kołyskę ze szczebelkami. Każdej mamusie polecam łóżeczko lun kołyskę z szczebelkami zeby dziecko było widać bo prawie kazda z nas sprawdza czy maluch oddycha a jak masz zabudowane łóżko to musisz co chwila wstawać a tak widac od razu co robi maluch.
Kup używane na gumtree lub jakimś forum dla polaków gdzie sa ogłoszenia. Za nowe z materacem dasz 200funtów bo łóżeczko drogie nie jest ale materacyk juz tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też prawda tylko, że u mnie łóżeczko nie wejdzie 😞 A kołyski są dość drogie jak na fakt, że będę ją używać tylko z 4 miesiące no może do pół roku. Sama nie wiem co zrobić bo nie chce brać Małej do łóżka na całą noc. Żal mi by było męża, że się nie wysypia do pracy bo by czuwał żeby krzywdy nie zrobić albo coś. Coś będę musiała wykombinować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zrobi małej krzywde jak będzie spala tylko z Twojej strony tak jak to było u Nas. Mały spal z nami 3 miesiące i potem poszedł do łóżeczka. miałam położone poduszki zeby nie spadl i było dobrze. Kołyske dostaniesz za 30 funtów na gumtree czy właśnie na jakimś portalu. Kosz w 100% jest taki sam jak gondolal wózka, jest wysoko, mobilnie i małej nie widac więc nie ma sensu wydawać pieniądze szczególnie ze dziecko szybko z tego wyrasta. Nie da sie łózka przesunąć do ściany i schodzić z niego od przedniej strony ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie robiłam wymiary i niby na upartego weszło by mi łóżeczko ale wtedy nie mam co zrobić z szafą ha ha ha 🙂 Mam łóżko olbrzymie 240 cm na 165 cm 🙃 Wygodne jak cholerka ale wielkie okropnie 🤨 będę kombinować w listopadzie a na razie nie myślę o tym 😁 😁 Nie chcemy teraz wynajmować niczego większego dopiero jak Mała zacznie raczkować a ja będę mogła iść do pracy i będzie więcej kasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wejdzie tylko łóżeczko max 120 cm. A gdzie reszta rzeczy?? Oj, wolę nie myśleć 😉 I tak będziemy musieli wyrzucić fotele i stolik schować do piwnicy, żeby dzidziuś się mógł wprowadzić 😁 Idę spać dziewczynki 🙂 Kolorowych snów Wam życzę i oczywiście miłego poranka jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się jeszcze nie martwię na zapas 😉 Jak będzie trzeba to podwieszę coś pod sufit ha ha ha ha 😁 Kurczę na prawdę moje mieszkanie jest strasznie małe. Niestety jak je wynajmowaliśmy to nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży 🙂 A damy radę ludzie jakoś się mieszczą w jednym pokoju ja się tu martwię 🙂 Aga śliczny brzuszek też duży 😁 Ale mnie zgaga męczy 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm, brzuszek chyba na dziewczynkę ale moge sie mylić bo masz podobny do naszej Ady a u niej niby ma byc chłopak.
U nas Maks poszedł do łóżeczka jak skończył 3 miesiące i jak mial 6 spał juz sam tzn łózka zostały rozdzielone. Od przeprowadzki ma swój pokój i wreszcie spi od 22 do 9 rano bez pobudek ! Jesteśmy happy bo tak sie budził o 3 i o 6 a teraz spimy do 9 😁
My mamy plan, kupic kołyskę bo jak Maks będzie miał 2 lata drugie skończy pół roku, więc syn dostanie większe łózko a młodsze dostanie jego łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie 😉 Dla chcącego nic trudnego 😁 Teraz jeszcze cały czas dociera do mnie, że będę miała dziewczynkę 😜 🤪 Jakoś nie mogę w to uwierzyć 😁 😁 Mam ochotę zjeść coś dobrego ale sama nie wiem co a Mała już kopie bo pewnie też głodna muszę szybko coś ukręcić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...