Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki, pierwsza jestem 😁 ale dziś u nas ładny dzień, my już wstaliśmy z Pawełkiem i siedzimy iw innym pokoju, żeby się tata wyspał 🙂. po tym szczepieniu Pawełek ma b mały apetyt i dziś spał od 20 do 5! 😮 😮a potem pojadł też malutko...ale całe szczęście obudził się radosny, więc chyba nic mu nie jest, oby...miłego dnia ps. Kasia, Twoja córeczka to też aniołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tylko przywitam....sajgon w domu,oczywiście ja chora to i mali się zarazili 😞
Oskar ma katar,kaszel i mu się jeszcze 5 przebija,nie chce jeść,ale dużo pije,marudzi trochę
Sebuś gorzej,ma też katar i kaszel ale jest niespokojny,płacze,nie chce spać,ciągle na rękach 😞,do tego wróciły pleśniawki,ale troszkę.
noc była nie najgorsza,budził się o 23 i potem już o 1 i 4,spał do 6,ale męczy go ten katar 😞

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gUpie 🙂
U mnie znów noc super 🙂 Ala spała od 22:40 do 6:20 🙂 A później jeszcze do 10:00 😁 Ja już po rosołku zaraz drugie danie a później biorę się za jabłecznik z cynamonem na kruchym cieście bo mi mama ochoty sms-em narobiła 😁 Ja też Ali wyciągam codziennie gilki ale nie ma katarku i jakbym nie użyła najpierw wody morskiej to bym Ją umęczyła bo woda morska super wszystko rozcieńcza i zmiękcza i wychodzi idealnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🤪 🤪 🤪
Nie nadrabiam was bo nie za bardzo mam czas 😞
jestem juz W SWOIM MIESZKANKU i jestem baaaaardzo szczesliwa 🤪 🤪
i kupe roboty jeszcze przede mna 😞 ale jak wiem ze robie u siebie to az mi sie chce 😁 😁
odezwe sie jutro do was 😉
milej nocki pa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu super, że na swoim !!!!!!!!!!!! 😘 😘
Ja już mam ciasto w piekarniku hihi 😁 Nie mieli w polskim sklepie cynamonu to będzie za to jabłecznik na kruchym cieście z bezą na wieszku 😁 Moja Ala dzisiaj marudna strasznie, ale taka jest pogoda, że się dziecku nie dziwię 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
hej 🤪 🤪 🤪
Nie nadrabiam was bo nie za bardzo mam czas 😞
jestem juz W SWOIM MIESZKANKU i jestem baaaaardzo szczesliwa 🤪 🤪
i kupe roboty jeszcze przede mna 😞 ale jak wiem ze robie u siebie to az mi sie chce 😁 😁
odezwe sie jutro do was 😉
milej nocki pa 😘 😘


Gosiu tak bardzo się cieszę i GRATULUJĘ z całego serca!!! 🙂 🙂 🙂 Nie ma to jak na swoim 😉 My już po kąpieli więc zaraz zrobimy inhalację i psikniemy sól morską 🙂 Dzisiaj jakaś cisza dziwna na forum ale może jutro się rozkręci 🙂 Ogólnie szukamy mieszkania tańszego bo mamy mniejszą zdolność kredytową ze względu na Gabrysię no i moją gupią umowę 😠 No ale jutro idziemy zobaczyć mieszkanie za 102 tyś ale tylko 35 m no ale 2 pokoje, kuchnia, łazienka i balkon po generalnym remoncie. Skoro więcej nie dostaniemy to wolę ciasne ale własne 😁 🙂 🙂
Sami oceńcie czy warto ok? Oczywiście jeśli mogę Was w ogóle prosić o pomoc 🙂 https://picasaweb.google.com/twojachatka/Twojachatka02#5572510146751597170
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór 🙂
Mamusiu, pewnie wszyscy się cieszą, że jesteście już w swoim mieszkanku 😁 Tylko szkoda, że mnie nie przygarnęłaś 😞 hahahah 🙃 🙃
Kasia, masz szczęście, że nie przepadam za jabłecznikiem...nie przepadam, ale nie pogardzę, bo obżartuch ze mnie 😉 😜 Na pewno jest pyszny 🙂 Za to kruszonkę bym Ci z niego wyjadła 😁 Ale Ty jesteś chytra i nawet się nie podzielisz kawałkiem 🤪 🙃 🙃
Dzieci czasem bywają marudne, tak jak dorośli nie zawsze mają humor 🙂
Ada, dosyć że masz mnóstwo problemów, to jeszcze choroba Wam potrzebna 😞 Ty to jesteś silna kobieta... podziwiam Cię 😘 😘
A gdzie Boss?? Pewnie Flipsy w kącie je hahahah 🤪 🤪 🙃 🙃
A Foce brakuje dnia, bo wykorzystuje męża przez weekend 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
hej 🤪 🤪 🤪
Nie nadrabiam was bo nie za bardzo mam czas 😞
jestem juz W SWOIM MIESZKANKU i jestem baaaaardzo szczesliwa 🤪 🤪
i kupe roboty jeszcze przede mna 😞 ale jak wiem ze robie u siebie to az mi sie chce 😁 😁
odezwe sie jutro do was 😉
milej nocki pa 😘 😘


Gosiu tak bardzo się cieszę i GRATULUJĘ z całego serca!!! 🙂 🙂 🙂 Nie ma to jak na swoim 😉 My już po kąpieli więc zaraz zrobimy inhalację i psikniemy sól morską 🙂 Dzisiaj jakaś cisza dziwna na forum ale może jutro się rozkręci 🙂 Ogólnie szukamy mieszkania tańszego bo mamy mniejszą zdolność kredytową ze względu na Gabrysię no i moją gupią umowę 😠 No ale jutro idziemy zobaczyć mieszkanie za 102 tyś ale tylko 35 m no ale 2 pokoje, kuchnia, łazienka i balkon po generalnym remoncie. Skoro więcej nie dostaniemy to wolę ciasne ale własne 😁 🙂 🙂
Sami oceńcie czy warto ok? Oczywiście jeśli mogę Was w ogóle prosić o pomoc 🙂 https://picasaweb.google.com/twojachatka/Twojachatka02#5572510146751597170


Marta, u mnie w mieście możesz zapomnieć o mieszkaniu za taką cenę!! Także gdybym miała taką okazję, to od razu bym kupiła 🙂 W Kaliszu chyba tanie nieruchomości są??
Łazienka mi się nie podoba, przedpokój jest fajny, w pokoju podoba mi się wnęka i ten pokój podoba mi się bardziej, bo ten mały już nie. Kuchnia malutka, ale z oknem, także jest ok 😁
Mi się wydaje mało przytulne to mieszkanie, jak wstawicie swoje meble i zrobicie niektóre rzeczy po swojemu, to będzie inaczej, także ciężko coś powiedzieć. Jak wejdziesz tam, to poczujesz czy to jest TO mieszkanie, czy szukacie dalej. Takich zakupów lepiej nie robić na szybkiego, macie gdzie mieszkać jeszcze 😁 aaa i pokoje przejściowe to duży minus, jak już Gabrysia podrośnie. Ja bym nie kupiła tego mieszkania, ale to Wasz wybór i Wam ma się podobać, prawda?? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia dla mnie mieszkanie bomba !!!!!!!!!!!!!!!! Nie zastanawiałabym się i bym brała bo jest mieszkanie na prawdę po kapitalnym remoncie i możecie się od razu wprowadzać tylko wystarczy swoje rzeczy wnieść 🙂 Masz racje ciasne, ale własne, ale to mieszkanie nie jest aż tak malutkie jak dla mnie akurat 😉 Mi łazienka się podoba sama bym takie pewnie nie zrobiła w swoim mieszkaniu, ale wprowadzając się na mieszkanie już z taką zrobioną na pewno bym jej nie remontowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja na chwilkę, Martusia - mieszkanie spoko, jak dla mnie fajowe i za taką cene 🤪 w Warszawie to pewnie z 10 metrow by się kupiło jak po remoncie... najwazniejsze, ze po remoncie, a kwestia tego, żeby bylo przytulnie - to meble, obrazki, lampki itp . dobrej nocy, uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za opinię 😉 Rzeczywiście minus jest taki, że pokoje są przejściowe i może teraz problemu nie ma ale jak Gabi będzie większa to będzie porażka 😮Co prawda myślimy później o zwiększeniu kredytu i kupnie większego ale czy będzie nas na to stać? 🤔 A ogólnie to łazienka i kuchnia mi się podoba 🙂 A nieruchomości u nas tak różnie ale chyba nie ma co narzekać 🙂 Szczecin to chyba większe miasto więc nie ma co porównywać a co dopiero Warszawa 🤪 Gabrysia coś marudna i nie wiem o co chodzi...Czyżby efekt uboczny szczepionki? Ale dopiero teraz? Hmm nie wiem ale idę ją poprzytulać, może zaśnie 🙂 Raz jeszcze dzięki dziewczyny! 🙂 Można zawsze na Was liczyć 🙂 Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Aduś strój kosztował ok. 200 zł. Martuś mieszkanko fajne, ale jeśli mam być szczera to szukałabym trójeczki czasami jest tak, że ktoś chce szybko sprzedać i za nie duże pieniądze. Moi znajomi mają podobne m, a teraz żałują kupili je jak to się mówi na hura i mają dwójkę malutkich dzieci i myślą już o zmianie, bo ciasno się zrobiło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia zawsze po 5 latach można takie mieszkanie sprzedać szybciej nie bo musielibyście płacić jakiś procent chyba 10% ceny mieszkania takiej nie wiem jak to nazwać- kary. Zawsze można sprzedać mieszkanie wziąć pożyczkę- oczywiście dużo mniejszą dołożyć i kupić większe 🙂 Moja Ala przysnęła a ja coś jestem padnięta 🤨 🤔 Chce mi się spać, ale Alusia na pewno na noc jeszcze nie usnęła a więc muszę się przemęczyć 🤨 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Martusia zawsze po 5 latach można takie mieszkanie sprzedać szybciej nie bo musielibyście płacić jakiś procent chyba 10% ceny mieszkania takiej nie wiem jak to nazwać- kary. Zawsze można sprzedać mieszkanie wziąć pożyczkę- oczywiście dużo mniejszą dołożyć i kupić większe 🙂 Moja Ala przysnęła a ja coś jestem padnięta 🤨 🤔 Chce mi się spać, ale Alusia na pewno na noc jeszcze nie usnęła a więc muszę się przemęczyć 🤨 🙃


Co racja to racja Kasiu 🙂 Dobrze godosz 😜 😉
Gabrysia śpi więc obejrzę Gotowe na wszystko i też idę spać 🙂
Buziaki :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Martusia zawsze po 5 latach można takie mieszkanie sprzedać szybciej nie bo musielibyście płacić jakiś procent chyba 10% ceny mieszkania takiej nie wiem jak to nazwać- kary. Zawsze można sprzedać mieszkanie wziąć pożyczkę- oczywiście dużo mniejszą dołożyć i kupić większe 🙂 Moja Ala przysnęła a ja coś jestem padnięta 🤨 🤔 Chce mi się spać, ale Alusia na pewno na noc jeszcze nie usnęła a więc muszę się przemęczyć 🤨 🙃


Co racja to racja Kasiu 🙂 Dobrze godosz 😜 😉
Gabrysia śpi więc obejrzę Gotowe na wszystko i też idę spać 🙂
Buziaki :***

zgadzam się z Kasią, zawsze możesz je sprzedać i to z zyskiem bo cena nieruchomości rośnie, to dobra inwestycja, a co do tej kary to po prostu jesli nie minie 5 lat to urząd skarbowy traktuje to jako działalność zarobkową chociaz z tego co wiem jest chyba takie wyjście że możesz udowodnić że pieniądze ze sprzedarzy przeznaczasz na nowe mieszkanie i chyba da się tego uniknać ewentualnie w umwie sprzedarzy obciążasz tym podatkiem nowego właściciela,
ale naprawde mieszkanie wygląda schludnie i naprawde wygląda na większy metraż, ja jakbym miała takie możliwości to bym brała bo to jest zawsze jakiś start a nie kiszenie się u teściów..
u mnie ok, mała dzisiaj ładnie śpi a wieczorkiem ślicznie i grzecznie w chuście usneła i 2,5 godz spała 🤪 co prawda musiałam się ruszać bo sie niby budziła ale ogółem jest ok, mąż dalej jest ok, przyznał sie że kopneło go jak za którymś razem małą kąpaliśmy i ona się go bała nie chciała dać mu się dotknąć i musiał to zmienić, no cóż aby tak dalej
a teraz ide bo mnie maltretuje o sexik a ja nie bardzo bo mnie boli no ale cóż i tak mi nie da w spokoju zasnać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka widać obcykana jesteś w tych tematach 🙂 Ja tak mniej więcej coś tam wiem bo 3 lata temu kupowaliśmy mieszkanie dla babci 🙂 Ja myślę, że dla Marty było by to super wyjście i małe zadłużanie się ratami w banku 🙂 Ja na 100% bym tak zrobiła tym bardziej jakbym na dzień dzisiejszy kisiła się z kimś nie w swoim mieszkaniu, ale wiadomo każdy ma swoje zdanie 🙂
Aguś a może to rzeczywiście był brzuszek ?? Może nie kolka, ale po prostu ból brzuszka? Może zjadłaś coś innego, nowego i Maja źle zareagowała ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Kajtek już ok i jutro nam powiedzą kiedy go do domu puszczą, mam nadzieję że może już jutro 🙂 I też się muszę pochwalić, w piątek prawdopodobnie dostaniemy już klucze do naszego mieszkania i jak dobrze pójdzie to do końca weekendu będziemy już przeprowadzeni bo jest po remoncie więc odświeżać będziemy je dopiero w lato bo teraz Kajtek po chorobie i w ogóle. Cieszę się strasznie bo teraz wynajmujemy kawalerkę a to będzie trzypokojowe z balkonem, kuchnia, łazienka i oddzielnie wc, Ma 61m kw więc nie duże ale to już coś i wreszcie na swoim 🙂
Nie nadrabiałam jeszcze tylko przypadkowe posty przeczytałam ale nadrobię.
Gosia, cieszę się że już jesteś na swoim. Miłego urządzania się!
Marta, mieszkanko ok, ale ja też uważam że lepiej pomyśleć o trzypokojowym, my też na początku dwupokojowe planowaliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że trzeba już o przyszłości myśleć, bo za parę lat się znowu przenosić to szkoda, zwłaszcza jak się w mieszkanie trochę pieniędzy włoży żeby było takie jak się chce. Ale z drugiej strony jakbym miała wybór czy mieszkać z którymiś z rodziców czy sami w takim mieszkaniu, to chciałabym je kupić, bo to zawsze na swoim. Ale to ty musisz zdecydować więc sobie przemyśl i nie kieruj się tym co ci podpowiadamy bo kazda z nas jest inna i ma swoje zdanie, a to ty jak coś będziesz tam mieszkać i to tobie ma się podobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka cieszę się, że Kajtuś już zdrowy 😘 😘 😘 😘 No właśnie ile ludzi tyle opinii i zdań 😁 Iwonka mieszkanie 61 m2 to już nie takie małe 🙂 Moja mama na 59 m2 tylko, że dwa pokoje i salon jest potężny a mały pokój taki średni no i kuchnia mała jak to w blokach niestety 🤨 My będziemy chcieli kupić jakiś starszy domek do remontu albo mieszkanie tak z 70m2, ale na razie nam się z tym nie spieszy bo nie ma po co na razie do Polski wracać tu nam dobrze 😁
Aaaaaaaa muszę się Wam pochwalić hihihi po 1 marca odbieramy paszport i na 3 dni lecimy do Paryża na wycieczkę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Gosia gratuluję własnego mieszkanka,super 🙂
Iwona Wam również 🙂,no i oczywiście najważniejsze,ze Kajtuś wraca lada chwila do domu 😁 😁 😁
Aga-mini to chyba faktycznie brzuszek,a jak Majeczka w nocy i dzisiaj???
Kasia pozazdrościćwycieczki,super masz::
My po ładnej nocy,bałam się,ze mały nie będzie spać przez katar,ale spał od 19 do 3 i do 6 😁
Męczy małych ten katarem i kaszel trochę 😞,niedługo idę zanieśćmocz na posiew...i znowu czekanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji pokazuję Wam mercedesa moich chłopaków 😁 😁 😁
Wczoraj jeszczekupiliśmy fotelik,także jak sam Sebuś będzie gdzieś jechał to w nim 🙂
[URL=http://img52.imageshack.us/i/p110111100301.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6733/p110111100301.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
a przy okazji pokazuję Wam mercedesa moich chłopaków 😁 😁 😁
Wczoraj jeszczekupiliśmy fotelik,także jak sam Sebuś będzie gdzieś jechał to w nim 🙂
[URL=http://img52.imageshack.us/i/p110111100301.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6733/p110111100301.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ada fajny mercedesik 🙂
ja dzis pierwsza, mała juz spi w chuscie, oby jak najdluzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...