Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Miałam dziś badanie tzn tą glukozę. Okropieństwo poprostu teraz siedze w domu i jest mi strasznie po tym nie dobrze... cukier mam bardziej podwyzszony niz po 5 czekoladach i chce mi sie spać... jestem ciekawa czy juz miałyscie to badanie i jak je przeszliscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja nie miałam nigdy robionego badania na glukozę.
gosia współczuje cie że musisz jeszcze pracować. jeszcze cały czas stojąc.
iwonka to może ty gdzies koło mnie mieszkasz :PP - bo u mnie jest prawdziwa pustynia 🙂 a w ostatnich dniach to jakby sahara jaka a nie tylko błędowska :/ ... nie da się na dworze wytrzymać !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra na stałe juz tam zostajesz? ehh zazdroszcze:P ja dzisiaj mam podróż samolotem 3 godzinną o północy i boje sie bo wczoraj znowu spadl samolot 🥴 mam nadzieje, ze moj dzidzius bedzie spokojny podczas lotu.
dzisiaj po poludniu mam ta wyczekiwana wizyte i usg 4D, jeszcze 6 godzin a ja umieram z ciekawosci czy to chłopczyk tak jak wczesniej podejrzewał lekarz czy moze jednak babeczka 🙂 napisze Wam dopiero za tydzien bo prosto od lekarza na lotnisko jade, mam nadzieje, ze zdarze 🙂 wszytsko jak zwykle na wariackich papierach hehehe

miłego dnia Wam życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja też nie miałam jeszcze nigdy robionej glukozy.Wysłałam córcie do biedronki i czekam na świeże bułeczki.Ostatnio mam wilczy apetyt i muszę się trochę hamować.Bo się w drzwi szpitalne nie zmieszczę i będę musiała rodzić w domu:P
Kasieńko nie mam pojęcie gdzie to Twoje miasto ale nazwa mi się podoba.ja mieszkam w zachodniopomorskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś śląskie teraz małopolska 🙂 mieszkam poomiędzy katowicami a krakowem 🙂 mała miejscowość gminna 🙂 pełno tu skał, pagurków lasów, stawów i pustynia (ale zalesiona już sporo ze względów na pojawiające się ruchome piaski )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
betako jak ty będziesz spokojna to dzidzia na pewno też 🙂 i nic się nie stanie 🙂. wiesz że sto razy częściej są wypadki samochodowe niż samolotowe ?? tak na prawdę to najbezpieczniejszy transport 🙂 ale ja mam klaustrofobie i nie mogłabym !!!!! bo nie mam ucieczki - tak samo statek !! wejść bym weszła ale mogę płynąć dopóki widzę ląd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy Moniczko!
Oj to Kasieńko bardzo daleko nam do siebie 🙂
Ja raz leciałam takim samolotem turystycznym nad morzem.Po prostu tragedia. Był taki głośny że własnych myśli nie było słychać zero pasów itd.
Ale jak cala rodzina weszła to sobie powiedziałam ze jak ginąć to razem .Samych ich nie puściłam.Ale na szczęście samolot się nie rozpadł.Ale byłam tak przestraszona że nie wiedziałam żadnych pięknych widoków.Czekałam tylko żeby wylądować.No ale niema co porównywać złomu do samolotu.
Ze statkami też nie mam problemów .Płynęłam promem do Danii. I strasznie mi się to podobało.Uwielbiam promy . Ale ja jestem gaduła.Uciekam poszamać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!!
Ja w sprawie tej glukozy 🙂 Czy to jest "obowiazkowe" jesli tak to kiedy najpozniej mozna to zrobic?? Jestem daleko od naszych stron i sie jeszcze nie rozeznalam co gdzie i jak. Czuje sie swietnie, dzidzia podkopuje mnie raz tu raz tam - wiec chyba wszystko gra 😁 Jak sie zaklimatyzuje na dobre to poszukam sobie dobrego lekarza 🙂 Na razie upajam sie slodkim lenistwem nad brzegiem oceanu 🙂 Choc ze slonkiem tym razem postepuje ostroznie 🙂
Dziubaski mamuski!!
Duzo zdrowka zycze :*
P.S.
Nie wiecie co sie dzieje z naszym leniuszkiem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
U mnie znowu pustynia.pofarbowałam włosy pierwszy raz odkąd jestem w ciąży. mam trochę wyrzuty sumienie bo mała tak fajnie kopała zanim nie zaczęłam farbować.Ale musiałam bo ide na wesele a wyglądałam strasznie!
Kupiłam właśnie malutkiej pajacyka na allgro. Jak mnie wkurzają te licytaje.Ale wygrałam ! Nie poddałam się! 😉 Lece zmyć łepetynę ! [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/671466363.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
A to mój nowy zakup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka pajacyk słodki 🙂 ..
sandra nie wiem czy to konieczne badanie glukozy. ja w żadnej ciąży nie miałam. może jak są jakieś wskazania .. ?? nie mam pojęcia.ja jeszcze nie mam żadnych ubranek dla synusia. oddałam w styczniu wszystkie znajomemu męża bo nie wiedziałam że mi sie przydadza. ale i tak nie żałuje bo w różowym było by mu nie do twarzy 🙂 ... jakoś mam obawę już się zaopatrzać. nie jestem w ogóle zabobonna i nie wierze w te wszystkie brednie ale to jeszcze nie ten czas jak dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 ja właśnie wróciłam z pracy,echhh jeszcze trochę i też uciekam na wolne 🙂

Iwonko pajacyk jest prześliczny,ja zaczęłam kupować powolutku ciuszki,ale zaczęłam dopiero po 20tc.

Też miałam mieć robione to badanie na glukozę,ale chyba nie jest konieczne,bo nie każda z Nas je ma.

Buziaki,lecę się wykąpać bo się bleeeee kleje cała 😮

Moja Malutka się nie odzywa 2 dzień do mnie 😞 ale chyba jeszcze nie muszę się martwić co??? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie działa forum . Bo dostać się tu ciężko! 😞 Gosieńko wcale się nie dziwię że dzidzia się nie odzywa.Jak ja w taki upał poszłam do miasta moja malutka też się do mnie nie odezwala.Jest zmęczona tak jak Ty. Bo to ducha można wyzionąć. A czekają nas jeszcze dwa upalne miesiące. Miało nie być lata i co?!
Kasieńko ja też uważam ze to nie ten czas ale jak to przemyślałam to stwierdziłam że w moim przypadku to jest dobry czas. Przez wakacje muszę kupić dzieciom książki do szkoły i całe wyprawki szkolne. A potem będzie za dużo wydatków na raz. Topie się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesteś na nogach nie odpoczywasz to maluszka nie czujesz. dopiero gdy spokojnie leżymy przez jakiś czas maleństwa zaczynają się wiercić. nie denerwuj się 🙂 na pewno wszystko jest dobrze 🙂 - chyba dobrze zrozumiałam o co ci chodzi ??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zostały mi 3 tyg i odpocznę w domku 🙂

Iwonko,Kasieńko też mi się tak wydawało że za dużo na nogach jestem i nie czuję Malutkiej,a jak wracam do domu to się kąpie i do łóżeczka,to nie zdążę nawet nic poczuć 😞 a tak kocham to uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...