Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja już po obiadku 🙂 zrobiłam sobie diś sałatke więc cały dzień będe miała co podjadać 😁nikt za nią nie przepada tylko ja więc tyle dobrez ż enie musze się dizelić hehe

Beatko podsunełaś mi pomysł:P jak na bawełniana rocznice to możemy kupić bawełanine gacie he-i nawet wpdał mi pomysł do głowy :P żeby było zabawnie to może kupię mu jakies śmieszne gatk-mamy taki sklep na mieście ze zboczonymi prezentami na 18-tki i nie tylko:P to kupie mu gacie stringi ze słoniem z przodu albo jakies śmieszne gatki ze śmiesznym napisem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatko to tak jak ja z sosem czosnkowym... Kiedyś tonami, a teraz nie mogę spojrzeć. 🤢
Oj, no tak, u mnie też za parę dni wyskoczy 30 tc... A potem tylko 8-10 tygodni...W porównaniu z ich łączną ilością 38-40... Szok, ale to leci! 🤪

Też sobie dziś postanowiłam zmierzyć brzuszek: 91 cm + dwa kopniaki od synka w miarkę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam teraz strasznie duże biodra.Jak szafa dlatego tyle mam centymetrów.
Haniu fajny pomysł!
Własnie sobie pogadałam z moim meżulkiem. I juz za 2 tygodnie wraca co mnie strasznie cieszy:P.Fajnie ze ten czas tak szybko mija.
Obiad juz mam.I co tu robić 🤔Chyba sie za odkurzanie wezmę bo bałagan mam 🤨.Dobry mykam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mimo, że sobie narzekam czasami i że miałam straszne pierwsze 4 miesiące- męczarnia, okropieństwo! to i tak uwielbiam być w ciąży 🙃
z jednej strony już bym chciałą go wycałowac i przytulić ale z drugiej strony nie moge sobie wyobrazić, że nie ebde miałą brzuszka i kopniaków... bedzie mi chyba tego bardzo brakowało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie narazie poród przeraża-nie myślałam o tym ale im bliżej tym większy stres jak to będzie-ale pociesza mnie myśls że tak czy siak i tak musi ten dzidziuś się ajkoś urodzic i nastąpi to prędzej czy później więc jest to neiuniknione-Beatko to postaramy sie o kolejne bobaski to znowu beda kopniaki heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i mnie sie podoba obecny stan - ciaza 🙂 jednak z dnia na dzien mysle o tym jak bardzo chcialabym przytulic ta mala istotke, ktora siedzi w moim brzuszku 🙂 chcialbym uslyczec jak ryczy :P choc pewnie pozniej bede miala tego dosc hehe 😉
dziewczyny jak zatesknimy za brzuszkami to zawsze mozna sie postarac o kolejny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wy macie tempo znow 10 stron musilam nadrobic 🙂 🙂

Co do karty ciazy ja poszlam w 5 tyg.moj lekarz powiedzial ze sama karta powinna wystarczyc do becikowego,ale moze tez wezme jakies zaswiadczenie na wszelki wypadek...

Co do drugiej ciazy to jeszcze niemyslalam,ale napewno synek niebedzie jedynakiem,siostrzyczka musi byc:P :P

Mnie od rana meczy zgaga,zjadlam placuszki ziemniaczane ze smietana myslicie ze to od tego???
Ostatnio pisalyscie cos o zgadze ze chyba mleko pomaga tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj przymiezalam swoje zeszloroczne kurtki jesienno zimowe i okazalo sie ze z 10 kurtek mam tylko 1 plaszczyk jesienny dobry ktory kupilam w zeszlym roku ale niechodzilam bo byl za duzy,to bedzie w sam raz na teraz tylko musze guziki o jakies 10 cm przeszyc,bo niema sensu kupowac nic nowego bo moze uda mi sie brzuszek szybko zrzucic....
Mam nadzieje ze nietylko ja mam takie problemy z ubiorem,prosze napiszcie ze wy tez bo wpadne w depresje 🙂)

Jak zwykle jak ja jestem na forum to was nie ma;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam poodkurzane zrobilam to córki rękami 😉.
Mi mleko pomaga na zgagę.Ja już zamykam warsztat i to nasza ostatnia dzidzia.Ale Macie racje fajna jest taka 3 letnia róznica wieku. Ja miałam prawie dwa lata i było mi ciężko chociaż czasem fajnie!
http://www.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=91666900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem ale chyba do kurtek bede miałą się ciezko zmieścić, ale na szczescie w listopadzie na poczatku moz enie bedzie jeszce tak bardzo zimno i w odpietej kurtc enie bede az tak źle wyglądać, bo zapiąc napewno się nie zapnę-ale nie kupuję nic specjalnie bo to nie ma sensu i tak nie chodze nigdzie jedynie na zakupy i w niedziele do kościoła więc myślę że dam rade bez dodoatkowych zakupów odzieży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...