Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja siedze sama,buszuje po necie znalazlam fajna stronke wpisujecie jakikolwiek tytul filmu ktory chcecie obejrzec kinowy,serialowy i ogladacie bez sciagania,super ja to uwielbiam horrory jest ich tam sporo 🤪 🤪 🤪

http://www.seans24.pl/page.php?tag=limit_na_filmy

polecam...

U nas zimno mam pozamykane okna az dziwne bo ja goraca dziewczyna jestem,na dwor z psem az zamala kurtke musialam zalozyc bo tak zmarzlam 😉

I znow ta zgaga meczy;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja własnie wróciłam z miasta. Tak sie nałaziłam że mi się w łepetynie kręci.
Sandruś szczęśliwego lotu.
Olga niema co się przejmować siostrą chociaż wcale sie nie dziwie ze ci przykro.
Kasiu Karolinka dobrze mówi. Mój organizm nigdy nie walczył i kiedyś za to dłużej utrzymywała się choroba. Tylko nie podawaj dziecku polopiryny s. Ja byłam taka madra ze podałam. Ale nie wiedziałam że nie wolno. 😞Myślałam ze 8 latkowi się nic nie stanie.A dosytał pokrzywki.
Marzenko fajny filmik.
Padam!Jak dla mnie za dużo tlenu. Tata obiecał ze mi przywiezie sylikon i pomoże z parapetem. Więc trzymam kciuki zeby nie zapomniał. Bo mnie sąsiedzi zaatakują. Ale wierze w mojego tate. Mam nadzieję ze to doceni.
Poza tym jest mi tak ciężko chodzić że szlka mnie trfia. Tu mnie kuje tam mnie boli jeszcze do tego zgaga. Ale się nie poddaje.Muszę wytrzymać jeszcze chociaż 4 tygodnie potem pusze! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to czekam na efekt pracy. 🙂
A skoro Zuza ma gorączkę to znaczy, że organizm walczy, teraz tylko trzeba dobrze go w tej walce wspomóc. 🙂

Olga skoro Twoja siostra należy do tych wybuchowych osób to tym bardziej postaraj się potraktować jej słowa na dystans... Takie osoby nie zawsze najpierw myślą, potem mówią. 😉

Marzi też uwielbiam horrory! :P Ale dawno nie widziałam jakiegoś... Chyba kuknę na tego linka jak znajdę czasu więcej. 🙂

Akigo wytrzymaj! Jeszcze trochę! Już i tak wszystkie jesteśmy bliżej niż dalej... Potem widok rozkosznej dzidzi wynagrodzi Ci te nieprzyjemności. 🙂

Właśnie dokończyłam obrazek dla Maluszka. Nie jest duży, może jak mnie kiedyś najdzie, to machnę coś na większą skalę, ale narazie chciałam by już miał coś na ścianę do swojego kącika (gdziekolwiek on jeszcze będzie... 😞). Jak już mówiłam - to lewek. 😉 Zresztą zaraz postaram się wkleić jakieś zdjęcie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/lewek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Chciałam żeby wyglądał sympatycznie i dość pociesznie, no i żeby kolorki były żywe. Co sądzicie? (Te jaśniejsze rozmazania na pomarańczowym tle to odbicia od szybki.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oto torcik 🙂 nie potrzebnie tylko wepchałam tam te migdały wokół serduszka bo trochę popsułam a tak tylko było kolorowymi kulkami nakropione serducho. [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0713.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY ALE WY JESTESCIE UZDOLNIONE! 🤪 🤪 🤪 normalnie pogratulowac naprawde swietne i obrazek taki wesoly i slodki i tort tez slodki az slinka cieknie:P
ja niestety sama dzisiaj siedze w domnku bo moj M pracuje do 23 wiec w domu jak dobrze pojdzie bedzie dopiero o 00:30... 😞
do sklepu samej mi sie nie chce isc zreszta nie lubie chodzic o tej porze i w sobote bo straszne tlumy sa...
towarzystwa dotrzymuja mi moj synek, pies no i Wy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam tylko nadzieję że pokroje go bez problemu i nie będę musiała tasaka używać przez tą czekoladę wokół :P hehe ..... a próbować na pewno będę już dzisiaj po północy :P szkoda że lampki wina się nie mogę napić było by romantycznie ...a potem hehe ... 🙂. muszę uszykować na wieczór 🙂 ... bo jutro wieczorem będzie trzeba iść spać wcześnie bo rafał do pracy a tak po północy zrobimy już sobie przyjemną "imprezkę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, gapa ze mnie,(nigdy nie za bardzo mi szło na kompie)próbuję ustawić zdjęcie mojego synusia na moim profilu,no i pokazuje się napis "oczekuje akceptacji" może to zdjęcie już jest tylko ja nie widzę,albo nie wiem co trzeba nacisnąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu torcik super,wyglada smacznie szkoda tylko ze nie moge go skosztowac ,my rocznice obchodzimy 21 wrzesnia to juz 8 lat razem,ale ten czas leci 🙂 🙂

Asiu piszesz ze nasze dziewczyny uzdolnione a sama jaki sliczny obrazeczek na scianie namalowalas,zapomnialas juz o tych przeslodkich owieczkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Dwa dni mnie nie było,a tyle do nadrobienia heh,chyba nie mam na to siły ☺️
Trochę miałam latania,wczoraj banki,dzisiaj byliśmy za tą szafą zobaczyć i nie ma dalej 😠 zła byłam jak nie wiem.
Malutka buszuje,w nocy nie chce mi się spać 😞 echh i co tutaj począć.I wiecie co krostki mi się robią na czubku języka,i tak bolą że nie mogę jeść momentami 😞

Sandro udanego lotu,daj znać jak będziesz po wszystkim 😉

Kasiu aż mi buziocha opadła,super torcik,pięknie zrobiony,od serduszka 😉 no i wszystkiego naj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...