Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paulinko ja mam jutro dokładnie 30 tc, a mój mąż robi inżyniera ale dokładnej nazwy studiów nie pwoeim bo nei umiem jej zapmaiętac ale coś górnictwo ze środowiskiem, a egzamin ma z pomp heh chyba nie wiele to mówi bo sama ie ma o tym bladego pojęcia:P studia troche kosztuja-nie sa to aż tak duż epieniądze bo za semestr 1350zł ale na szczęscie teściowa mu je płaci-tak się mąż sobie ustalił 😁 moż eto trochę głupie że na to pozwalamy ale jak mąż zaczął studia to było jescze prezd śłubem 2 lata to teściowa powiedziaął ż emu je będzie całe płacić-nie ukrywam ż edla nas to jest duże odciązenie finansowe i gdyby nie to to było by ciężko z domowym budżetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu są takie szczepionki w tabl. dla dzieci... qrcze nie pamiętam nazwy, musiałabym się siostry zapytać, ale nie wiem, czy będę się dziś z nią widzieć... w każdym bądź razie nie wiem jakiego rodzaju Zuza łapie infekcje, ale dzieci mojej siostry często chorowały, a po tej szczepionce "odpukać" na razie jest ok, a to już chyba przeszło pół roku jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha napisał:
Iwonko
http://www.papilot.pl/article/5922/Skazany-na-zycie-z-trupami.html


Ło matko! 🤢 Nie ma co, "sympatyczne" lokum.

Maiha to fanie, że teściowa inwestuje w edukację syna. Nie sądzę, żeby było czego się wstydzić, że rodzina chce dla was dobrze i chce was odciążyć finansowo. (Zresztą u mnie też tak wygląda sytuacja z M.) Miej więcej się też domyślam o jakie studia może chodzić. 😉
A w palce nic Cię nie uwiera, ściska, pierścionki jakieś, etc? Pewnie próbowałaś je nie raz rozmasowywać, bo ja tak zwykle robię jak mi kończyny cierpną... Ale aż od miesiąca? Nie wiem co poradzić... 😞
I postaraj się nie zamartwiać na zapas tym usg. Nie powiem, też mam takie obawy, bo jednak tu się człowiek ze wszystkim nie tylko nastawił, ale i przygotował... Ale z drugiej strony wczoraj znów oglądałam filmik z usg (puszczałam psiapsióle i jej chłopakowi) i siusiaka no jak widać tak widać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinko podejrzewam ze dziecko mi uciska jakiś nerw, bo bizuteri na palcach zadnych nie nosze, nawet obrączki nei nosze narazie, mam nadzieje ze minie niedługo 🙂

No włąnsie u mnie lekarz powiedizał ze widzi dziewczynke ale potwierdzi na nastepnym usg wiec zaczynam sie stresowac hehe bo nastaiwlam sie jzu na te coreczke , a ty masz dowód czarne na białem że chłopak fajnie fajnie 🤪

No tak dla mnie każdy grosz sie liczy bo tu remont tu dziekco jescze rachunki i raty wiec ciezko bylo by mi jescze studia meza placic bo mamy tylko jena wypłate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Kasiu wszytkiego dobrego z okazji rocznicy!Obyście byli zawsze tak kochającą sie parą ja teraz!
Wsółczuję choroby Zuzi .Juz zapomniałam jak to jest z takimi małymi dziećmi.Ale nie długo sobie przypomną. Moja Ada też w tamtym roku dość często chorowala. Ale jej na szczęście szybko przechodziło.
Haniu co do cmentarza to mam z prawej strony. Bardzo blisko mojego bloku. Przyzwyczaiłam się i mi nie przeszkadza:P.Chociaż czasem muszę zamknąć okno bo jak jest pogrzeb to u mnie słychać. 🤔
Z lewej strony mam piękny widok jezioro,pola a z prawej cmentarz. 🙂
Karolinko termometr super.Dzieki za radę. Też muszę kupić.
Lece dopiero robić śniadanko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola muszę podpytać lekarki i powiedzieć by co mi na serio doradziła z uwagi chociażby na małego. zobacze co mi jutro powie, jak będzie w ogóle bo róznie to z nią bywa. ostatnio sama długo chorowała. mogłaby już wrócić moja inna lekarka - pediatra która w tym roku urodziła. ale to nie wiadomo kiedy to nastąpi.
iwonka dziękuje 🙂 ... oby było tylko mniej kłótni ale chyba w każdym małżeństwie występuje lepszy i gorszy okres, a u nas był dodatkowy stres z tą pracą. teraz - odpukać - już jest z nią ok.

haniu znajoma tak ma z tym drętwieniem i lekarz jej powiedział że tak jak mówisz dziecko jej uciska na jakiś nerw i nie będzie poprawy, a może być gorzej. nie da się z tym nic zrobić.


ide do zuzy, ma dzisiaj leżeć więc sobie pooglądamy jakieś fajne programy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko ja mam pytanie jeszcze do Ciebie,odnośnie termometru ☺️ wiem że smęcę już,ale nie możemy się zgodzić z moim N 🤨 ja jestem za tym termometrem który pokazałaś mi wczoraj,czyli do uszka,a mój N teraz wyskoczył że według niego lepszy i praktyczniejszy jest ten który do główki się przystawia ☺️ a ja teraz już nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc!
Kasiu jakby nie bylo klotni w malzenstwie to bylo by strasznie nudno z tej milosci i sielanki 🙂
Co do termometrow to wlasnie ogladalam taki do ucha w Media Markt cena podobna byla. Ja kupilam sobie ten elektryczny ale sie zawiodlam 🤨 roznica mierzonej temperatury termometrem rteciowym i elektrycznym wynosi 0,4C. Czyli w momencie kiedy rteciowy pokazywal 37,8 elektryczny pokazywal 37,4. Nie wiem czy mozna go jakos naprawic? Najgorsze ze wyrzucilam paragon...

Beatko pytalas o prezent dla swojego M ja to bym kupila jakies kosmetyki a z drozszych rzeczy to jakies spinki do mankietow. Wspominalas o portfelu a ja znalazlam kiedys taka fajna stronke tam sa portfele skorzane z dedykacja (troche kosztuja ale tansze napewno niz ten zegarek o ktorym wspominalas), fajne paski i papierosnice (jezeli ktos pali). Oto link:

http://www.galopersona.pl/?gclid=CJuM-9j13JwCFZkA4woduldDJQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...