Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZień dobry 🙂 a ja nie wyspana jestem bo jak kiedyś wstawłam o 11 to od tygodnia wstaje przed 8 żeby mężowi śniadanie i kawe zrobić bo ma urlop-a kawa to jedyny sposób żeby go z łóżka tak wczęśnie wyciagnąć :P

Body sa przesłodkie, można by nieźle się usmiać zakładając takie naszym maleństwom

Co dow ysypki to faktycznie ja bym spróbowała z wapnem jeśłi nie zejdzie po 2 dniach to udaj sie do dermatologa-po co ryzykować, a jak Cię swędzi i to rozdrapiesz to mogą ci zostać nie łądne blizny, apropo blizn nie znacie czegoś fajnego żeby zesżła mała blizna?? ja kilka lat temu rozdrapałam krostke na środku nosa i zostałą mi czerwona plamka która nie zbyt ciekawie wygląda ;( codzinnie mecze sie zeby ja sprytnie maskowac ale chciałąbym żeby choć częściowa zanikła-pomóżcie proszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babeczki!!
ja juz od samego rana na nogach 🙂
co prawda stopy mi zaraz odpadna bo nie sa przyzwyczajone do pelnych butow :P
porobilam badanka... wypilam ten roztwor glukozy 🤢 i umieralam z glodu przez ten czas oczekiwania, ale pozniej zjadlam pysznego polskiego paczucia i napoleonka mniam :P
... bylam u gin 😁 z dzidzia wszystko ok, wazy 1,400 kg juz jest odwrocona glowka w dol ale lekarka mowila, ze moze sie jeszcze przekrecic bo ma jeszcze duzo miejsca 🙂 no i po raz kolejny wyszlo, ze to dziewczynka 😁
poza tym poogladalam sobie wozki dzieciece na ulicach :P nawet jedna babke zaczepilam i sie spytalm jak jej sie sprawuje wozek Implas bolder... co prawda do lekkich nie nalezy ale jest solidny,z elastycznym podwoziem i pompowanymi kolami i chyba sie na taki zdecyduje... myslalam tez o Taco jumper ale one nie maja przekladanego siedziska spacerowego przodem i tylem do kierunku jazdy a to wazne jak dzidzia jest jeszcze mala - trzeba ja miec na oku...

Mar85 dziewczyny dobrze radza.. najpierw wapno a pozniej wizyta u dermatologa... i pamietaj zeby nie uzywac niesprawdzonyh produktow w okresie ciazy...szczegolnie takich ktore nie sa przeznaczone specjalnie dla przyszlych mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro to koniecznie dzisiaj budyń sobie zrób !!!!!! hehe ....

a ja ze sklepu wróciłam. zuze zostawiła i płakała trochę .... dzwoniłam do niej często i wkońcu mnie zapytała czy ja będę tak ciągle dzwonić :P wiem że dzieciom komórki to nie bardzo ale raz jej nic nie będzie. teraz wstawiam szybko ziemniaczki byśmy zjadły jeszcze przed wyjściem do tego lekarza, a jak wróce to wam wszystko powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski

Pisze dopiero teraz bo wstalam o 11-30 jakies koszmary mi sie snily,duchy musze przestac ogladac te horrory...
Dzoinek zaczelam od sniadanka ,pozniej sprzatanie no i kapiel...
Tak jak wczoraj pisalam polozylam sie spac o 24 a usnelam dopiero po 2 w nocy,tak sie ostatnio mecze ze szok nie wiem czemu...Pokoj wywietrzony,spacer przed snem z psem,pozycja chyba wygodna poduszeczka pod nogami i nic nie moge spac...

Czekam na wiesci co tam u was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!

Kasiu napisz jak córcia sie czuje. A torcik pierwsza klasa, super Ci wyszedł 🙂

Paulinko obrazek rewelacyjny, zdolna bestia z Ciebie 😉

Asia dzieki za linka z portfelami 🙂 fajna stronka, portfel bardzo oryginalny 🙂

Sandro jak Ci sie podoba w Polsce 🙂)? troszke chłodniej, co 🙂? KAsia dobrze radzi, leć do sklepu po budyniek waniliowy:P

Haniu a jak egzaminy Twojego męża? a odnośnie imienia Nadia, to nie przejmuj sie zbytnio, że jej sie nei podoba- minie miesiąc, nawet nie i wszyscy sie przyzwyczają. Mi osobiście bardzo podoba sie to imię 🙂 gdyby była córeczka tez tak bym jej dała na imie.


weekend cudownie spedziłam, co zawdzięczam mężowi 😆

od przyszłego tygodnia wchodzi ekipa remontowa i kłują ściany we wszytskich pomieszceniach, nie bede miała wody, ani kuchni więc wyprowadzam sie do Łodzi. nie wiem jak to wszystko wytrzymam, na pewno sie eni wyrobią do narodzin dziecka... wkurza mnie to no ale nic teraz juz nie mozemy zrobić 😞 kuchnia ma być na dwa tygodnie przed terminem porodu a co bedzie jak wczesniej urodze..? nawet nei chce o tym myslec bo sie denerwuje. Pojutrze już zabierają mi caął kuchnie wiec nawet wody sobie nie zagotuje, nie mowiąc o obiedzie... 😠 coś za coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj miałam misje na stelaż pod wanienke. Stwierdziłam, że mi się bardzo przyda, bo nioe będę w sumie miała mieksca gdzie jej postawić a stół będę miała w kuchni tylko taki wysoki, żebym się schylać nie musiała....wiec zaczęłam patrzeć na internecie. Na allegro znalazłam najtańszy za 45 złoty. Ale kumpelka dała mi namiar na komis w poznaniu, zadzwoniłam i okazało się , że maja na stanie i to za 26 złoty 🤪 więc po pracy lecę po niego, żeby mi nikt nie chapnął. :laugh: [img size=128]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/STACHOWIAK_4-5d4fe4b415c55a21d05611ae26054c0d.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SAndro zapomniałam Cię powitać....więc czynię to teraz witam w Polsce 🙂
Ojej tani ten stojaczek pod wanienkę, szkoda, że mam tak daleko od Poznania...

Haniu, co do blizn, to dawno, dawno temu moja mama używała tego żelu Contractubex (przynajmniej mi się wydaje, że to była ona 🙂 ) ale z tego co kojarzę, to była dość droga, była dobra, ale nie wiem jak podziała na starą bliznę... ja też stosowałam ją po laparoskopii i nie są mocno widoczne, po artroskopii jej nie stosowałam i już blizny są wyraźniejsze, a w sumie nacięcia rozmiarem są do siebie zbliżone....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha możesz popytać o kremy na blizny w aptekach... choć mi samej mało który pomógł. Ewentualnie spróbuj kremy wybielające: ja długo takie swego czasu stosowałam jeżeli chodzi o twarz i szyję i pomogły.

Akigo chyba nikt nie lubi płacić rachunków... Ale taka nasza szara rzeczywistość. 😞

Dzięki Beatko. 🙂
Postaraj się nie przejmować na zapas, nie warto. Rozumiem, że taki duży, generalny remont musi być stresujący... ale po Co Ci to? Pomyśl za to jak już będzie wszystko gotowe. 🙂

Olga co Ci? Strułaś się, czy choroba jakaś Cię dopadła? 😞 Trzymaj się kobieto!

Ja dziś czuję, że zmarnowałam dużą część dnia... znaczy się trochę mi źle z tym, że aż tak późno wstałam. 😉 No i jakoś nie mogę się z niczym pozbierać. Ech. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...