Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Porozpieszczam, porozpieszczam... 😉 Możliwe, że mojemu też pogoda dokuczyła, bo ogółem rozglądam się po ludziach i rozmawiam i widzę, że wszyscy jacyś nie tacy...

Maiha fajna piosenka. 😁 Klimatyczna... Heh, najlepsze są takie z którymi związane są jakieś przyjemne wspomnienia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi, hi, zasiedziałe forumowiczki... :P U mnie jakoś tak sobie jest włączony komp ze stronką w tle a ja się albo uwijam po domu, albo właśnie buszuję w necie, albo słucham z laptopa muzyki i rysuję (choć to właśnie skończyłam). Ogółem dziś mam słabszy dzień i nie mam zamiaru się forsować to mam czas na "brzuszkowanie". 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja wam wkleje jescze jeden link z pisoenką, może to nie moje klimaty ale słowa strasznie mi sie podobaja i ogólnie piosenka mi wpadła w ucho-gdzies ją usłysząłm kiedyś w radiu i od tamtej pory słowa mi chodza po głowie 😁

http://www.youtube.com/watch?v=WbTuQ4S4jQc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide chyba zaraz zobaczyć jakiś filmik 🙂 w reklamie diz widziałam że w kinach leci "oszukac przeznaczenie4" chyba się wybierzemy z mężem bo mąż już dziś coś zagadywał

jej tak się zastanawiam co mogłabym kupic mężowi z okazji rocznicy i nic mi nie przychodzi na myśl :P może jakieś propozycje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jestem po jedzonku. Dziewczyny fajna muzyczka. U mnie też była burza 🙂 Lubie jak jest szaro bury-buro .Tylko spać!
Mam juz wolne 🙂Moja niunia już zaczęła fikać.Ja teraz muszę sie trzymać żeby nie zasnać bo potem nocka z głowy. A oczy same mi się zamykają.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, ja odwrotnie - chętnie bym się przespała, może by mi to wróciło sił, ale zasnąć nie mogę... 😞

Hm, Wałbrzych też dziś nawiedziła burza. 🙂

Już się przestałam martwić, bo mały pomału zaczyna się "rozfikowywać". 😁 Jeszcze będę żałować... 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
otlesia. chyba jestem już zdecydowana na biziela,z racji tego że jest tam dobra intensywna noworodka(w razie co)miejski odpada bo to gorszy szpital niż rzeźnia. myślałam jeszcze o szubinie ale tam niestety nie ma intensywnej. a ty też z bydzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...