Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wczesniej pisalyscie o bolach w krzyzu... ja tez takie miewam czasem - wydaje mi sie, ze to sa skurcze przygotowujace... bol jes delikatny ale dosc nieprzyjemny... na szczescie po krotkim czasie mija...

wiecie bol jest pojeciem wzglednym bo kazdy moze odczuwac ten sam bol inaczej... wszystko zalezy od indywidualnej percepcji bolu... jedni moga ten sam bol okreslac jako do zniesienia bez znieczulaczy, zas inni bede "umierac" z tego bolu i sadzic ze jest nie do zniesienia. mnie sie wydaje ze jestem dosc wytrzymala na bol, przezylam w zyciu kilka boli przez ktore chodzilam po scianach (np. bole nerek), dlatego lekkimi pobolewaniami sie nie martwie za bardzo...

a jutro ide do gin na badanko i USG ciekawe co mi powiedza tym razem... to moj kolejny lekarz zdaje sie ze chyba 7 lub 8 w okresie tej ciazy 🙂 dlatego nie narzekam na zadnego bo ciezko powiedziec cokolwiek o lekarzu po jednej wizycie 🙂 No ale zobaczymy co pani doktor mi powie tym razem i ile nam (mi i brzuszkowi) jeszcze daje czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu uważaj na siebie, ach ci lekarze powinni cie dokładneij zbadać 😠 a nie tak po łebkach

Sandra szafa świetna, aż miło się taką zapełnia 😁 a ciuszki w niej wyglądają przesłodko : i widze ż ejuż spakowana do spzitala jestes ?? wow zazdroszcze bo ja nawet nie mam cos pakowac a ni do czego:P

Kasiu-ciuszki super a i włoski tez fajnie wyglądaja 🙂 a córeczka śłiczna i fakt podobna do mamusi-fajna z niej dziewczynka 🙂

Paulinkokoszule są super,ach ajk ja uwielbiam kupować dizecięce koszule szcególnie w kratkę:P mam 2 siostrzeńców i oni na każde świeto dostają od emnie ksozule-ostatnio nawet mi powiedizał starszy"ciociu ale prosze nie kupuj mi juz wtym roku koszuli, albo jełśi już to kup taka jak ma wujek" heh kiedyś kupiłam na święta mężowi i siostrzeńswoi te same koszole trafiłam gdzies takie same w rozmiarze na dorosłego ale sie cieszyli:P

ja mam nadzieje z ejak sie nasze skarby urodza to i tak bedziemy miały czas na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu rzeczywiście fajny sweterek! 😁 I samochodzik z fajnej bajki. 😉 Spódniczka też urocza!
Kolorek włosków rzeczywiście troszkę mało widoczny... 🤨 Ale za to Maja jakie łobuzerskie spojrzenie! 😁 I tak słodko się przytula... 🙂

Marzi to skoro Twój M jeździ wszędzie na każde zawołanie, to powiedz mu, że benzyna też kosztuje... 😉 Ech, niestety, nie fajnie jest jak kasa różni ludzi... 🤨 ale co poradzić, to ważna sprawa. 😞

Kukunari jej jak fajnie! Zazdroszczę! 😁 Ja z M nie bardzo mamy gdzie własne ciuchy wpakować, a jeszcze małego heh, trudno, jakoś się "upychamy". 🤔

Gosiu może przy nerkach powinnaś unikać soli. 🥴 Zwłaszcza jeżeli czujesz, że Ci ona komplikuje... 😞 Mam nadzieję, że to fałszywy alarm!

Maiha, he, he, oby, ja też mam nadzieję, że ten czas sie znajdzie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie był fałszywy alarm 😞 nie mam siły,a tak się cieszyłam że mam cały dzień spokój.Zażyłam NO-SPE i APAP i przeszło,ale znowu zaczyna ćmić 😞 zarejestruje się rano do tej polskiej lekarki,mam nadzieję że da radę mnie przyjąć i że w ogóle będzie.Jeszcze położna miała potwierdzić swoją wizytę,i nic telefon milczy,dzwoniliśmy do Niej to ma wyłączony telefon,na sms-y nie odpisuje 😞 zwariować można tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeszło mi po tabletkach,ale zaczyna ćmić na nowo 😞 mam nadzieje że się nie rozbuja ból 😞 oby mnie ten lekarz przyjął jutro.

Iwonko dziękuje 😘 a ciuszki wyprane??

Marzenko szybko minie bynajmniej dzionek co nie,ja też na jutro miałam takie plany,zobaczymy co z tego będzie.

Paulinko mi się właśnie tak wydaje że to po jedzeniu,tzn po nadmiarze soli lub jak coś posolę,ale może się mylę nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosieńko poprane. Pij dużo Gosiu! Moze bedzie lepiej. Ja mam chrą nerkę . Właśnie przy cesarce mi ja załatwili bo przestała pracować. Ale na szczęscie wróciła do normy.I jak mało pije to mnie boli. Więc może Gosieńko dużo, dużo pij i to coś moczopędnego moze pomoże.
Matko ja dziś co 20 minut siusiu ganiam. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu może później weź jeszcze jedną dawkę lekarstw (oczywiście nie przekraczając dozwolonej normy) tak na wszelki wypadek. I skoro tak myślisz, t unikaj soli - po co ryzykować, że ból wróci? No i oczywiście tak, zarejestruj się jak najszybciej do tej lekarki.

Akigo jak to Ci załatwili nerkę przy cesarce? 😲

Marzi, no tak, to Ty już na końcówce jesteś... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko staram się pić dużo,ale drażni mnie jak latam do toalety co chwilę a tam nic,dwie kropelki i koniec 😞 ja zauważyłam dzisiaj dwie plamki krwi na papierze ale takie jasne 😞 na razie jest oki,może to takie resztki były 🙂 szok żeby uszkodzić nerkę i to przy takim zabiegu,lekarze 🤪

Marzenko szybko zleciało,a mi dopiero 34 leci 🤢

Paulinko zawsze staram się unikać tabletek,ale jak będę musiała to wezmę jeszcze,na razie jest dobrze,mam nadzieję że już będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie Paulinko! Bo ze mna to było tak ze mnie męczyli 10 godzin i wmawiali ze urodzę naturalnie.Strasznie sie nacierpiałam. I nie miała przygotowania do operacji. Biegiem wieźli mnie na stół operacyjny.I mysle że to przez to. Bo przy porodzie nie miałam rzadnych problemów. Więc myslę że to przez to.Niestety lekarz nie raczył mnie powiadomić co sie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...