Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja torba szpitalna ma podobne wymiary jak leniuszka... 🙂
prawie wszystko w nia weszlo... choc sterylne podklady rozpakowalam ze sztywnego kartonowego opakowania i wrzucilam luzem...
Dla dzidzi rozek i kocyk zapakowalam osobno w taki zapinany worek z raczka, w ktorym zostal zakupiony rozek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany dziewuszki wlasnie zauwazylam ze mi brzuchol opadl... moge dlon polozyc pod piersiami 🤪

no wazeline kupila tez male opakowanie ale niech bedzie 🙂 i tak mnie dlugo nie przetrzymaja pewnie wiec powinno starczyc...

Sathi - dziewczyny dobrze radza, wloz szlafrok w osobna reklamowke razem kapciami i tak przyodziejsze jak tylko sie dostaniesz na oddzial a jak ci wlezie do torby to poloz na samej gorze 🙂

olusia - kazdy bieze co innego bo kazdy szpital ma swoje "wymogi" lepiej zadzwon i sie zapytaj, moj szpital ma swoja strone internetowa i tam jest zrobiona liste dla mamy i dla malca i tym sie kierowalam przede wszystkim 🙂
poza tym bez obaw jak czegos zabraknie to maz podjedzie do domku i ci przywiezie lub kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm no bo ja to tak na prawde mam kilka terminow... kilku lekarzy w kilku krajach 😉 i to tego USG - sama sie juz zgubilam 🙂
osobiscie nie wierze w tego 5 listopada i mysle, ze na 7-ego tez sie nie zalapie - osobiscie obstawiam okolice 11 ale czas pokaze...

w magicznej kuli tez nie widac abym miala byc nastepna wiec musimy jeszcze poczekac 🙂

Ciekawe jak Iwonka czy juz trzyma niunie w ramionach???? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari no to fajowo ze Ci brzuchol opadl moj niestety czly czas sie wysoko trzyma.
Ja sie zaczelam zastanawiac jak to bedziej np wody mi odejda albo dostane skurczy i co jade do szpitala. Nastepnie nie wrzuca mnie pewnie od razu na sale porodowa tylko na jakis oddzial tylko na jaki? Bo wlasnie nie wiem gdzie sie czeka na to 10cm rozwarcie? Czy ktoras z Was juz cos o tym slyszala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyżby tylko jeszcze ja nie miała przygotowanej torby ?? :/ .. paula ja ci powiem że ja się tak przy pierwsze córce zapakowałam itp. dużą torbę miałam i głupio mi było. Okazało się że dużo rzeczy nie było mi potrzebne, nie pytałam w szpitalu więc posłuchałam rad z gazet i innych co trzeba dla dziecka itp. i się nazbierało. I mąż musał wszystko do domu zabrać.wiem też że babki się na mnie dziwnie patrzyły i coś powiedziły w stylu że jak na wakacje czy coś. Nom ale ja nie wiedziałam co i jak :/

ja też nie mam co narzekać na grzeczność osób 🙂. nawet dzisiaj jak jechałam minibusem do tego optyka siedziała „ekipa” młodych chłopaków może mieli po 16 lat i ustąpili miejsca. Koleżanka za mną weszła z córką co ma 6 lat i też proszę siadać do niej, a ona nie chciała to jeden z nich powiedział że on też nie siądzie bo będzie mu głupio. 🙂 🙂 fajni chłopacy 🙂 🙂 dobrze że są i tacy, a nie tylko chamy i gbury 🙂

ja też miałam. Lekarz sam pobrał wymaz na ostatniej wizycie. 🙂

asiu u mnie nawet jak jest miejsze rozwarcie jkest się praktycznie na sali porodowej. Jak ja tak miałam to chodziła po korytarzu by się bardziej rozwarło i widziałam sale porodową. W sumie to był taki cały, mały oddział. Do którego można było wejść tylko gdy się rodziło. Nie leżałam nigdzie indziej. Nie wiem jak to u ciebie by wyglądało.

No już 18 … ciekawe jak to z iwonką. Ja wróciłam z tymi okularkami 🙂 potem wam pokaże Majeczke – jak ona mi się w nich podoba :P:P no ale nie napatrze się przez 2 godzinki dziennie :P …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...