Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marzenko może to nie dyskretne pytanie ale czemu?Ja czegos takiego nigdy nie miałam .Żeby tak mnie próbowali. Chociaż pewnie to jutro nastąpi. Ale podaje się też duzo róznych innych środków żeby poród sie zaczą nie tylko kroplówkę. Ja jak z Kacperm pojechałam z fałszywym alarmem to najpierw dostałam dwa zastrzyki chyba mówili na to pszczółka i jak zaczęło sie juz cos dziać to pod kroplówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja Ada 12 ☺️ Dosyć wcześnie ją urodziłam jak miałam 17 lat. ☺️
Ale wszystke dzieci mam z jednego ojca:P .Bo w szpitalu sie o to pytają 🤔.
Ja z Adą leżałam pod kropówka od 16 a urodziłam 22:55.
To szczęsciara ta Twoja siostra. Tak pięknie jej poszło.
A zostana z moja mamą. Jutro sie do nas wprowadza. A Ada chce bardzo iść mieszkać do mojej siostry to powiedziała ze ja weźmie. A mama bedzie z mojm łobuzem i z moja Fionką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jak poszlam pierwszy raz do gin to byla to taka stara babka szla taka obolala i nie przyjemna i chciala mnie zbadac a ja ze pierwszy raz to przestraszona i sie zaciskam a ona ze nie bedzie sie ze mna silowac i wypisala mi jakies globulki bo poszlam tam do niej z uplawami. Wiec wcale nie zbadala a recepte wypisala. Wyszlam z tamtad to sie strasznie poplakalam czulam sie okropnie, czulam sie chyba taka ponizona bo ona na mnie krzyczala i wogule sie zestersowalam. Ja to wogule nie lubie nawet tamponow uzywac jedyna os ktora toleruje (i to nawet bardzo) to moj M 🙃
Paulisia szybki porod nie ma co ech pomarzyc mozna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Paulisia tez bym chetnie mleko w proszu zjadla juz tak dawno tego nie robilam... ech ostatnio tylko kaszke mleczno ryzowa na sucho.
Akigo ja tez sie strasznie ciesze ze jestem tutaj z Wami na forum jakos tak razniej i zawsze mozna z kims pogadac bo takto to siedzialabym sama i sie dolowala. I wogule uwazam ze fajna ekipa nam sie trafila:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo bede trzymac kciuki za ciebie!!! mnie wczoraj skurcze dopadly w noce, az sie przestraszylam dzis juz lepiej ale zlapaly mnie 2 razy pozatym krzyz mnie boli i zebro hyhy krocze pachwiny itd duzo by pisac, ogolnie mam wrazenie ze urodze do konca tyg, kurcze nie wiem skad mam takie przeczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie pogadałam z mamą 🙂 wtedy mój wrócił,nakarmiłam Go bidulka,wtedy kawka mała.A Wy dziewczynki wyrobiłyście aż 10 stron 🤪
Oglądam Taniec z Gwiazdami,ale poczytam przy okazji i postaram się nadrobić 😉

Justynko ja też myślałam że masz już Maleństwo przy sobie heh 🙂 a tutaj dalej nic :P

Paulisia nie odstraszasz,tak jest często 🙃 ja nieraz mam tyle czasu i nie ma nikogo 🤨 a na chwilę zmykam i już o 10 stron 🤪

Hmm...nie wiedziałam nic o paznokciach 🤨

Marzenko koniecznie daj znać jutro po badaniu 🙂

Jak ja leżałam pod KTG to puls rósł jak się Malutka ruszała i to nawet do 180 ponad,ale tylko przy ruchach.

Echh ja nie cierpię badania,jak pierwszy raz poszłam do gina,to nie dość że zaciskałam,to po badaniu tak mnie bolało wszystko że aż chodzić nie mogłam,i do dzisiaj zaciskam heh,ale to już chyba tak jest,nie lubię jak ktoś obcy mi tam grzebie :laugh:

Iwonka bukiet super 😎 dla Ciebie na jutro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi iwonka fajne fajne te kwiatki 🙂. a ja miałam dzisiaj kilka tych skurczy i te pachwiny zaczeły tak boleć :/ ... ciekawe jak ja jutro po te okularki pojade 🤨 i to z córą muszę. czasem tak zaboli że aż krzykne .... na szczęście tylko w domu mi się zdarzyło. nie przypominam sobie bólu tych pachwin w poprzednich ciążach ...

iwonka ja też mam wszystkie z jednym facetem :P:P śmieje się że terminu to może i nie znam ale dobrze że ojciec znany :P:P

a mnie cos gadło zaczeło boleć ... i kichło mi się tak - jak na chorubsko jakieś. oby mnie nie dopadło bo niedawno się męczyłam i myślałąm że się nie wylecze.

nic ja też już ide spać 🙂 iwonka trzymam kciuki za lekki poród siłami natury 🙂 czekam na wieści jak reszta mamusiek ... 🙂 dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oliusia co ty mowisz....ze bedziesz nastepna?? 🤪
hmmm niech no odpale te moja magiczna kule :P

a tak na powaznie to nasza babska intuicja jest duzo lepsza niz nie jedna wrozka 😉

ja tak wzielam sobie do siebie te "paznokcie" ...ze sie wzielam w koncu za nie :zmylam ciemny fioletowy lakier, wypolerowalam, wypilowalam i wreszcie wygladaja jak trzeba.. co prawda pediciur przypozyl mi niemalychy wygibasow ale dalam rade 🙂 🙂 Trzeba w koncu wygladac jakos podczas tego porodu przeciez to wielki dzien i do tego niewiadomo kiedy:P ...a pozniej to pewnie nie bede miala kiedy obciac paznokci jak mala przyjdzie na swiat a i ochoty na to pewnie nie bede miec...

sciagnij ktoras ten bukiet bo zaslania co nieco :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...