Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sandra ja czytalam gdzies ze wiekszy szok maluszek przezywa przy CC bo jest nagle raptownie wyjmowany z cieplego, cichego i ciemnego miejsca a jak sie rodzi silami natury to te bodzce sa dawkowane miarowo. Dlatego wolalabym rodzic SN ale ze strachu przed bolem to marze o CC 🙃 zakrecone, co?
Akigo my tu od jutra to jak na gwozdziach bedziemy siedziec i myslec o Tobie 😉
co do tego testu to wkoncu nie kupilam... moze jutro pojde do szpitala pod pretekstem tego ktg i zapytam o te wody plodowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej ;-) jeżeli chodzi o strach przed porodem to mnie ogarnia ogromny od kąd byłam w szpiptalu bo jak przychodzily pielegniarki po dziewczyny na porodowke to mnie dreszcze przechodziły jak by mialy tak przyjsc po mnie to nie wiedziala bym co mm robic czy zostac czy isc na oprodowke czy uciekac hehe a najlepsze pocieszenie jest w tym wszystkim ze nas niestety to nie ominie hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro łóżeczko piękne, a ta pościel - cudo 🙂 CO do CC Asia Ci dobrze pisze, jak sama nazwa mówić SN; czyli PF to naturalne i lepsze dla dzidzi....

Ja się najadłam u teściów 🙂 Jutro muszę podjechać do szpitala po wyniki... WR - bo u mnie w przychodni zgubili i muszę wziąć odpis ( taki mają u mnie w przychodni porządek - szkoda słów) i muszę też odebrać GBS - mam nadzieję, że mi dadzą wynik, bo on był tak trochę nielegalnie robiony 🙂 jak nie to będę musiała gin. po niego wysłać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też myślałam że justynka już tuli swoją dzidzię 🙂 ....

ja bym się bała cesarki !!! wiem co to jest przy porodzie normalnmym i nie jest to takie straszne, cesarka za bardzo ingeruje w ciało. ja więc chce naturalny !!! ciekawe czy mnie tym razem natną. fajnie by było gdyby się obeszło 🙂

a ja muszę wyprasować ostatnią turę ubranek. kurde tylko zabrać się nie mogę.

a i jeszcze ta torba ☺️ nadal niespakowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja spakowan ,wyprasowana.Czkam zeby szybciej mijał czas. Potem kompiel Ostatnie poprawki i lulu.Ciekawa jestem jak dzis zasnę i o której wstanę 🙂.Jakos nie moe sobie w bic w głowę że jutro będe mieć dzidzie. 🤔.Nie mogę sobie wyobrazić 🙃.Fakt dopuki nie zobaczę nie dotkne nie uwieżę:P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari ja ostatnio ich nie malowalam wiec u mnie bez problemu. Ciekawe jest to co mowisz nigdyby mi to do glowy nie przyszlo. 🤔
Maluch mi sie strasznie wierci i napina i uciska chyba chce wyjsc to niech wychodzi czekamy...:P
Ja ide robic obiado-kolacje.
Paulisia czasem tak to jest mi tez sie wydaje ze mam pecha z pisaniem bo czekam czekam a tu nikt nie odpisuje ale to tylko zbieg okolicznosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi paznokciami to jest tak, że muszą być nie pomalowane (a w szczególności jeśli chodzi o ciemne kolory); bo jeśli jest niedotlenienie to najpierw widać to pod płytką paznokcia...no i i pulsoksymetr "nie czyta" pomiarów na wszystkich kolorach paznokci...

Iwonko ja zazdroszczę 🙂od wczoraj "stękam" mężowi, że ja też już bym chciała wiedzieć kiedy; chociaż tyle czy urodzę do tego 4; a tu nic... 🙂 końcówka jest najgorsza,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...