Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u mnie nocka straszna,tak mnie choroba rozebrala ze wstawalam w nocy zlana potem z bolacym gardlem,a mialam sie oszczedzac...

Jutro wstac o 5 trzeba bo na 8 ktg,ciekawe jaka pogoda ma byc..?

Milusiej niedzieli

My na 15 na obiadek do tesciowej ,wczoraj wpadlismy na imieninki i rosolek do mojego M brata i musialam pol nocy spedzic w kibelku tak mnie przeczyscilo,a juz myslalam ze porod sie zbliza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuski!
nocka standardowa z wypadami do wc. Ale zastanowilo mnie dzis jedno jak rozroznic to czy mi plyn owodniony nie cieknie? Slyszalam ze sa jakies testy do kupienia w aptece, tylko jak one sie nazywaja? No i jezeli sie okaze ze to plyn owodniony to czy trzeba sie zglosic do szpitala? Moze wiecie cos na ten temat? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ci nic na ten temat nie powiem bo nie mam pojecia...

Ja to sie tylko zastanawiam jak minie moj termin porodu tzn. 5.11 to mam sie odrazu tego dnia zglosic do szpitala???
Mam od nich zwolnienie wlasnie do tej daty i nie wiem chyba ze do swojego gina musze sie udac i on zadecyduje??
Jak myslicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny! 😎

Leniuszku właśnie tak sobie myslałam - jak fajnie! Godzina dla mnie! :P
A jak spytasz się po prostu na test na płyn owodniowy to myślę, że pani w aptece zrozumie. Tylko ostrzegam - są naprawdę drogie... 😞 Też chciałam sobie kupić, ale odpuściłam.

Kukunari... znaczy się wróżko Sandro oj tak, niech Wróżka spoglądnie w kulkę... Hi, hi... 😉

Ech, naprawdę, chciałabym już coś wiedzieć. Niby termin mam dopiero na 18.11 - i to będzie 40tc. Z drugiej strony ciągle mnie zastanawia ostatnie usg, które pokazało termin 3.11 - ale wtedy mam mieć 38tc (wg. terminu z miesiączki). 🤔

Hm, hm, to może z figlami już powinnam przestać? Tylko co zrobić skoro się ma niemalejącą ochotę? :P (Łoj, trzeba się będzie zabezpieczać...)

Marzi uważaj na siebie! Może zrób sobie leniwą niedzielę, odpuść dziś wszystkie cieższe, nieprzyjemne rzeczy i odpocznij. Przecież nie może Cię teraz rozłożyć choroba! 😞 Mam nadzieję, że wypad do teściowej nie będzie zbyt męczący.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi nie martw sie na zapas moze urodzisz wczesniej :laugh: ale skoro zwolnienie konczy Ci sie 5/11 to musisz isc wtedy do lekarza albo do szpitala (jezeli oczywiscie jesli Szymona nie bedzie jeszcze na swiecie). Mi moj gin dal zwolnienie do 13/11 bo powiedzial ze jak w 10 dobie po terminie nie urodze to mam sie zglosic do szpitala. Dlatego dal mi zwolnienie na tak dlugo.
Kurcze chyba sobie zafunduje ten test bo stalam dzis w lazience myjac zeby i cos mi kapalo i nie mialo to konsystencji sluzu dlatego sie zastanawiam co to moze byc?
wczesniej natomiast mialam mokra bielizne na okolo wkladki (i zaczelam sie zastanawiac po co ja wogule nie zalozylam skoro nie dala rady 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi - magiczna kula sie chyba dobrze nie rozgrzala i w najblizszej przyszlosci nie widac ani mnie ani ciebie na porodowce niestety :P wiec musi byc ktos przed nami... ale kula szwankuje cos dzis 😉

Leniuszku - zafunduj sobie taki test abys sie nie stresowala niepotrzebnie...

Ja jak marzi mam termin na 5 listopada ale cos czuje ze sie to troche jeszcze opozni 🤔 na razie jakichkolwiek objawow brak... skurcze przygotowujace bardzo rzadkie i tylko nieprzyjemne a nie bolesne 🤨

Za to mnie dzis glowa napierdziela 🤨 ehhh ta kraina deszczowcow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Pół nocy miałam wrażenie jakbym zaraz miała miesiączkę dostać 🤨 jak na chwilę obecną jest dobrze,nic nie boli,nic się nie dzieje 🤨 a szkoda.

Pierwszy raz mi się dzidzia dzisiaj śniła 🙂 śliczna dziewczynka,szybko urodziłam heh i ważyła 2900,taki ten sen realny był że szok 🤪

Heh co do walki wczorajszej to brak słów,ja tam wiernie kibicuje Adamkowi i Włodarczykowi jak walczą,lubię czasami boks pooglądać ☺️

Hmm...figle,wstyd się przyznać,ale My od 6 dni codziennie ☺️ jakaś taka mnie ochota naszła ☺️ mój mówi że ma nadzieję że po porodzie też mi tak zostanie heh.Ale chyba czas się uspokoić 🤨

Miłej niedzieli dziewczynki,puściutko dzisiaj 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari na pewno ktoś musi być przed... :P Dużo jest listpadóweczek na początek miesiąca "zaplanowanych". 🙂

Gosiu, hm, no ciekawe właśnie jak to będzie po porodzie... znaczy sie jak szybko wrócimy do "tych" spraw. :P I jak wtedy będzie z naszym apetytem... :P (Ech, ja głupia, nie mam o czym myśleć. 😁)

Hm, dziś mogę rzedko zaglądać, ale mam nadzieję, że w ogóle mi się uda. Jak coś to udanej niedzieli brzuchatki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh a ja sie co do sexiku nie moge przelamac 😞 tak sie boje co to bedzie... jak to bedzie... ten caly porod..
ochote mam straszna ale nei moge...
nie lubie byc taka nieswiadoma tego co mnie czeka ze najchetniej zwlekalabym i zwlekala...
z drugiej strony tak by bylo fajnie miec malutka w ramionach...
strasznie sie nudze dzis bo moj w pracy 😞 ... wszystko przygotowane na przyjscie mego skarbu na swiat... i co tu robic?? Moze poszukam jakis cwiczen do wykonywania przed porodem... no i lukne jak trzeba oddychac - hmm to jest mysl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się chyba rozpędzę i pralkę wstawię 🤨 nic mi się nie chce ostatnio ☺️

A ja tam jakoś nie myślę o porodzie,może coś ze mną nie tak 🤨 wiem że będzie bolało i może dlatego,a już bym chciała mieć Naszą Malutką przy sobie 🙂 fajnie by było cokolwiek przyśpieszyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś pusto, no nic ja też idę przed tv poleniuchowac bo mąż pojechał sobie pograć w piłkę i zostałam sama 😞

Leniuszku te tesy kosztują 50zł za 3 sztuki coś mniej więcej w tej cenie zależy oczywiście od apteki

Sandro szkoda ze kula się zepsuła:P bo fajnie by było wiedziec czyja kolej będzie po Iwonce:P

ja narazie męża nie męcze figlami, choć on na tym cierpi biedny ja narazie nie mam ochoty na figle ale może dam się namówić jak bede bliżje terminu:P bo naarzie tak jak sandra boje się że zaskzodze maluszkowi:P

miłej niedzieli do jutra mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś pusto, no nic ja też idę przed tv poleniuchowac bo mąż pojechał sobie pograć w piłkę i zostałam sama 😞

Leniuszku te tesy kosztują 50zł za 3 sztuki coś mniej więcej w tej cenie zależy oczywiście od apteki

Sandro szkoda ze kula się zepsuła:P bo fajnie by było wiedziec czyja kolej będzie po Iwonce:P

ja narazie męża nie męcze figlami, choć on na tym cierpi biedny ja narazie nie mam ochoty na figle ale może dam się namówić jak bede bliżje terminu:P bo naarzie tak jak sandra boje się że zaskzodze maluszkowi:P

miłej niedzieli do jutra mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!
Ja dziś spuchłam jak różowy prosiaczek. Buzie mam straszna 😲 Taką gorącą i różową. Chodzić prawie nie mogę.Mam takie kłucia ze szok. Do ubikacji ide 5 minut.:P
Spać dzis prawie nie mogłam.Nie boję się wcale jestem szczęścliwa.Zadzwoniłam do mojej położnej która też będzie jutro przy mnie. Więc jestem szczęśliwa. Fakt że jutro toz ubikacji z nerwów nie zejde.:laugh:.Ale co tam .Ostatni posiłek mam zjeść do 10 ja podejrzewam że ciężko mi będzie cokolwiek przełknać. Przynajmniej obciachu sobie nie narobię 😉.
Leniuszko ja też tak mam z tym co mi wycieka a wiem ze to napewno nie wody u mnie. Ale na Twoim miejscu to bym była juz w szpitalu żeby lekarz sprawdził. I była byś spokojna.
Sandruś może Ty naprawde wrózką jesteś i przyśniłas swoją córeczkę. 🙂
Mam nadzieję że jutro za mni kciuki będziecie tzrymać. Bo tak bym chciała urodzić naturalnie. Żeby mi się udało! 🙂
Jak Wy fajnie macie z tymi teściami. Mnie nikt na obiad nie zaprasza. ☺️
Ale sama zrobilam i juz jestem po.
Miłego wieczoru! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam..Iwonko ja juz zaczynam 3mac kciuki..Haniu,Sandro-dolaczam do grona nie-figlujacych..Sandro sliczne to lozeczko.Asiu-mi oststnio tez cos po nogach pocieklo ale to tak chwilowo bylo..jesli juz dzis masz watpliwosci-moze zadzwon do poloznej lub lekarza?Ja dzis 3 dzien "sama"w domu..moj pracuje wraca bardzo pozno..mijamy sie..smutno mi 😞 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj strasznie zmęczona jestem. ciężko mi się oddycha i w ogóle źle mi jakoś. :/ .. czasem jakiś skurcz złapie, chciałbym już być po ...

iwonko oczywiśco kciuki będę trzymać 🙂 nie inaczej 🙂 .... a z tego co mi się wydaje jak się powolutku wodu sączą to nic, do szpitala jak dużo ich na raz wyleci lub jak są zielone. to wtedy nie można zwlekać.

ide może się prześpie albo przejde gdzieś - może tlenu mi po prostu brakuje 🤨 strasznie się dzisiaj czuje. ja chce już rodzić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko My już od wczoraj trzymamy kciuki heh,a jutro to chyba sobie paluchy połamiemy 🙃
Mnie też nikt na obiad nie zaprasza 😞 a tak bym sobie zjadła mamy obiadek echh pomarzyć 😞

Kasiu ja już też bym chciała być po 🤨 szkoda że nie możemy sobie same terminu ustalić ☺️ idź kobietko odpoczywać,może po prostu Tobie brakuje poleniuchować,bo ostatnio to nie bardzo leniuchowałaś,cały czas w biegu 🤨

Paulisia współczuje,też nie lubię jak mój ma drugą zmianę 😞 wtedy cały dzień sama 😞 zdołowana,bardziej tęsknie 😞

Figlami małymi chyba raczej nie zaszkodzimy Maluszkowi :P a jakby nie patrzeć zawsze są plusy i minusy 🤨

Ja jak na razie do obiadu przygotowane,ale czekam aż mój wróci z pracy,a kiedy wróci nie mam pojęcia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny polecam zadaje sie po raz kolejny ta stronke...
http://isr.atspace.com/index.html
w koncu wzialam sie i ja przejrzalam 😆 Polecam szczegolnie tym, ktore ominely szkoly rodzenia i maja jeszcze wiele pytan dotydzacych porodu i czesci dalszych - poporodowych 🙂 Super wyjasnione sa fazy porodu, o ktorych w sumie wczensniej nie mialam pojecia, sa tez cwiczenia na okreslone fazy porodu, oddychanie i wiele innych fajnych rzeczy ...
zaraz sie zabiore za cwiczonka przedporodowe, ktore znalazlam w necie oby pomogly mi latwo,szybko i w miare bezbolesnie przejsc przez ten proces :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwo kochana ty nawet nie zobaczysz jak beda cie kroic 😉 postawia pewnie parawan ci przed brzuszkiem i nic nie bedziesz widziec tylko ten najlepszy final - beczacego maluszka 😁
O bol tez nie masz sie co bac bo juz oni dobrze cie znieczula...
Ja ze strachu przed naturalnym porodem/ bolem zecydowalabym sie na cesarke,ale tu chyba nie mozna 🤨 ....
poza tym pomysl jaka ulga dla maluszka ktory nie musi sie przeciskac tymi naszymi waskimi kanalami rodnymi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...